• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Vidio sam da na njega ugrade mehanizam od 355/360 i kažu da je to preporod.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kolko ja znam pumpa večeg kapaciteta nema za kupiti, a sat orginal zamjenski je dobavljiv.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Bilo je u Hubzin prometu, zovi pa pitaj jel još ima i koliko kosta
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
320
Pozdrav. Zanima me kako se spaja kontakt lampica na traktoru? Na jedan kontakt žaruljice ide sa alternatora a druge nema. Sad pretpostavljam da ide sa bravice kad se uključi kontakt, znači ista ona koja ide na žaruljicu od tlaka ulja?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Da li ima alternator ili dinamo? Inače ide sa plusa preko lampice na alternator, plus je naravno onaj kojeg dobije kad se da kontakt .
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
320
Jel zna netko kako skinuti nekakav katalog rezervnih dijelova za mali Ursus? Skinuo sam radioniöki priruönik ,ali nema montaznih nacrta sa pozicijama .Kad bi bio kakav link. Hvala.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Ja sam od nekud skinuo uputstvo za popravku, ima 200 stranica i 16 MB, to se bojim da ne bude prošlo mailom.
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
320
Mislim da je to radioniöki priruönik koji imam. Ali treba mi neso sa montaznim nacrtima sa istaknutim pozicijama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
To je radionički kojeg sam ja davno podijelil sa forumom.
Pošalji mail na pp pa ti probam na njega poslati katalog dijelova
 

Najnoviji postovi

Na vrh