• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
Ursus 335 prepolovljen rađena generalka motora komplet sve mjenjano osim lamele nisam siguran da li je majstor nju dirao ali mislim da je.
Traktor spojen natrag i upaljen bez problema iz prve.
Brzine rade ali po osjećaju bih rekao da više treba stisnuti kvačilo da se ubaci u brzinu.
Kardan radi

E sad dolazimo do problema.

Ruke od hidraulike su bile u gornjem polozaju kad je rastavljen i tako su ostale. Kad je upaljen gurnuo sam ručicu prema dolje poluge su naglo pale i više ne rade.
Jednostavno mrtvo, hidraulik ne radi, poluge se rukom daju lako podizati bez ikakvog otpora.
Sve opcije isprobane sa ručicama paljenjem gasenjem ali nema nikakvih znakova života.

Hidraulika nema veze s motorom i kardanom??
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,400
Ima veze s onom prvom ručicom da mora biti uključena i ako je stisnuto kvačilo do kraja onda ne radi ako je dobro podešeno. Imao sam taj slučaj jednom i morao sam dva tri puta skidati kompletno sve dolje ispod sjedala dok nisam propuhao sa zrakom i od onda radi sve, a uvijek dobro ulje i čisto sam imao unutra ali izgleda da je negdje ušlo smeće i radilo problem. Ako postoji crijevo za kipanje provjerite da li ima pritiska barem na njemu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh