• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Tebe zanima ovakva usisna grana?


Uploaded with ImageShack.us


Čekaj malo nisi još na redu, ali mislim da znam gde je. Nemam lufta da skočim do čoveka, ali bum probal ovaj tjedan.
Jesi ga obul?

Obul sam ga, sad se štima u šupi, bivši vlasnik je tak poderal gume kaj su droti došli van......

Ovakvu usisnu granu imam ja... zakon kad zagrijem samo streli...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Kak su stjenke na grani bez grijača?
Se nebi dale samo zvrteti rupe i ubacit grijače od 1,6d naprimjer?
Znam da drugačije izgledaju,ali da čovek ne mora kupovat drugu granu....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Grijač od golfa zaboravi jer bu preslabo grijal, jedino da ubaciš od IMT-a, ali i njemu bi trebalo dopeljati naftu, jer na suho bu mali efekt.
Tu idu grijači sa spiralom, ko na starim Mečkama.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Grijač od golfa zaboravi jer bu preslabo grijal, jedino da ubaciš od IMT-a, ali i njemu bi trebalo dopeljati naftu, jer na suho bu mali efekt.
Tu idu grijači sa spiralom, ko na starim Mečkama.

To je onaj dugi i ima na sebi kao feder kaj ne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Imam negde i sliku, ali nebi ju našel ni da ju svečom iščem :madmana:, ako najdem stavim.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Imam negde i sliku, ali nebi ju našel ni da ju svečom iščem :madmana:, ako najdem stavim.

O kakvim to cilindrima priča u kočnicama marsel u temi ursuz 355? na kraju je skužil da ima 335 pa me zbunil.....

Kakve su kočnice na 335? hidraulične? ja imam koliko ja vidim čistu mehaniku...

AL koči bolje nego štore 504 s duplim pogonom... bez zajeb...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Kočnice su mehaničke na 335!
Inače ljudi govore da nevaljaju kočnice na tim traktorima.
Ja odkad sam ih složil problema nemam!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
O kakvim to cilindrima priča u kočnicama marsel u temi ursuz 355? na kraju je skužil da ima 335 pa me zbunil.....

Kakve su kočnice na 335? hidraulične? ja imam koliko ja vidim čistu mehaniku...

AL koči bolje nego štore 504 s duplim pogonom... bez zajeb...

Valjda ti na Štoreu nevaljaju, ili su skurene obloge pojasa. Ja nemam s njima nikakvih problema, osim s velikim teretima na nekočenoj prikolici.
Uljuči prednji pogon pa buš videl kak staje.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Valjda ti na Štoreu nevaljaju, ili su skurene obloge pojasa. Ja nemam s njima nikakvih problema, osim s velikim teretima na nekočenoj prikolici.
Uljuči prednji pogon pa buš videl kak staje.

Malo morgen! vozim ga već 15 god i isti problem uvijek a nema kaj se nije zamijenilo... a i ostali se žale... slaba getriba i kočnice za kuu... su boljka ovog inaće ok traktora...

Ursus meni staje bolje nego štore...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Kočnice su mehaničke na 335!
Inače ljudi govore da nevaljaju kočnice na tim traktorima.
Ja odkad sam ih složil problema nemam!

mehaničke i ja sam ih složio prije cca 6-7g i danas u oranju sam primjetio da bi ih trebao naštelati, koče, blokiraju kotače ali nije to više to, i da za takav traktor kočnice su strašne:supz::supz::supz:

kad smo več kod mehanike i ostaloga, danas se moj medek malo ugrijo pa sam gledao ulja, i ostale dijelove, mazalica ze isto zagrijala, koliko ide ulja u getribu i koje je najbolje-skužio sam da nemam ulja pa sam mu za prvu pomoč šupio 5l hipenola 80w-80
ali se na mijeraču nije ništa poznalo a curka mi na nekom semeringu pa mi masti na polovici traktora
MUHANIČAR aktiviraj svoj super mozak
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Moj super mozak je :confused:
Ulja u mjenjač ide 23 litre.
Hipenol 80-90
Na sredini curi žuto ili crno ulje? Ili mješavina?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Moj super mozak je :confused:
Ulja u mjenjač ide 23 litre.
Hipenol 80-90
Na sredini curi žuto ili crno ulje? Ili mješavina?

Pa tko je slagal medvjede s tako proždrljivim getribama??? meni u štore ide mislim 8 lit... tak nekak kad kupim 10 lit transhidrola onda mi ostane 2 do 3 litra...čini mi se...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
E sad da mi nebi Puki bil jako tužan i da nebi opet moral iti u pelnicu imam i za njega jedan poklončić.

Mrga dobi kurblu, a kompresor nek kotura po dvorišču :lol::lol:
Normalno po robu treba dojti ili bum ja moral i prevoz organizirati :scratch Mada ni to nije problem ;)



Uploaded with ImageShack.us
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Muhaničar, koliko da ti dam za taj kompresor?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kaj ja znam :scratch
Platiš čevape i dobro. Ja zadovoljan.
Ali moraš malo pričekati jer Puki je prvi na redu ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Kaj ja znam :scratch
Platiš čevape i dobro. Ja zadovoljan.
Ali moraš malo pričekati jer Puki je prvi na redu ;)
E, nisam znal. A za ćevape nemaš brige, s kompresorom (poželjno) ili bez.
Nego, kad buš imal vremena da mi skineš glavu ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kad se odlučiš.
Navrni se, sve se bumo dogovorili ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ja ti imam glavu cilindar i obje polovice kućišta kao i onu posudicu za kondenz.... ovo očito ide pukiju iako sam ja s pukijem pogodil cijenu i trgovinu. puki bu valjda uzel od muhaničara jer je zabadava a ja bum dobil kurblu :supris: al bi ja to muhanicaru platil barem s nekim čevapima ili pivom ak niš drugo....

Hohohoho..... kurbla s gumama dojde? ahm, dojdi i ti muhaničar da popijemo...

Sad zbog kurble nebum trgoval sigurnom trgovinom s pukijem uh...al kurbla je kurbla...

ZJ kaj trebaš te dijelove kompresora?
Trebam cijeli kompresor, da vidim jel ga mogu zgurati kam na Same-a. Ovaj je dovoljno mali po dimenzijama.
 
Na vrh