• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo samo da pohvalim novu malu lamelu-po riječima majstora otišla mala lamela a stavljena nova prije cca 2 mj:supz:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hehe vidim temu o ursusu pa me zanima dall ti traktori šta valjaju...
moj stari kaže da što dalje od toga...mamin tetak ga ima i u oranju je nula naspram mojeg IMT-a 533
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Probaj to pogledati ovak.
Tema o Malom medi ima 66 stranica, a tema o IMT-u, samo u meh. rad. 294 ...................:scratch
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
nula je zato jer taj tvoj tetak il ne zna orat il je traktor u banani, pa Ursus ima reduktore i jači je u brazdi od Imt-a
Ja sam orao sa Ursusom plug 2x10, traktor dimi i ima 5000 r/h, a do mene susjed sa 533 i potpuno identičnim plugom, traktor ima 2000r/h.

IMT je izgubio, sam da se zna ovo je bilo iz oklade, jedan iza drugog u istoj zemlji, ja sam njega pratio, a on mene nemre, e da oklada je zbog toga jer je i moj susjed rekao da je moj Ursus smeće, inače ja ne orem s njim jer imam Zetora.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
a kaj se opterećivate kaj dečko veli... šta on zna..vjerojatno neki dečkić od 16 godina i sad je čuo tatu kaj priča,koji je vjerojatno oko 40-ak godina,koji također nema pojma šta priča,jer je sve naslijedio od pokojnog,ili još uvijek živog oca.... Imaju 2.5 rali zemlje i IMT-533 i to je svetinja,za njih...jer radi 80 rs godišnje... e sad,kad bi mu netko pokazo Ursus C-335 sa 11.000 radnih sati,on bi mislio da je to kilometara...jebiga... >Tolko o tome...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
a kaj se opterećivate kaj dečko veli... šta on zna..vjerojatno neki dečkić od 16 godina i sad je čuo tatu kaj priča,koji je vjerojatno oko 40-ak godina,koji također nema pojma šta priča,jer je sve naslijedio od pokojnog,ili još uvijek živog oca.... Imaju 2.5 rali zemlje i IMT-533 i to je svetinja,za njih...jer radi 80 rs godišnje... e sad,kad bi mu netko pokazo Ursus C-335 sa 11.000 radnih sati,on bi mislio da je to kilometara...jebiga... >Tolko o tome...

Wow kak si pametan...imam 15 godina itraktor vozin 8 goddina...moj stari je sigurno iskusniji vozac od tebe...moj fergo radi 10 rh svaki tjedan taak da nemoj mi pametovat...
Stari je reko da nis ne valja jer je vidio par ursusa kako oru i drljaju i bogami nas je je brzi u tome...moj je traktor 68. Godiste sa masinom od MF 35 pa ti sad racunaj rh
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
ursus vuče bolje od imt-a jedino je tezi na okretanju a radnik je bolji od imt-a imam ih oba i znam ne pretpostavjam!kam ide ursus tu 539 nemre ni prismrdit moj ima 30000 rh i tek prije 4 god. dobil generalku i dalje ide koji imt to more?
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ursus vuče bolje od imt-a jedino je tezi na okretanju a radnik je bolji od imt-a imam ih oba i znam ne pretpostavjam!kam ide ursus tu 539 nemre ni prismrdit moj ima 30000 rh i tek prije 4 god. dobil generalku i dalje ide koji imt to more?

Zaboravio si napomenut,da je Ursus teži od Imt-a po kilaži... A sad...što se tiče mog vozačkog iskustva...nebi ulazio u to,ko je bolji vozač od koga...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Zaboravio si napomenut,da je Ursus teži od Imt-a po kilaži... A sad...što se tiče mog vozačkog iskustva...nebi ulazio u to,ko je bolji vozač od koga...

A cuj ,nemoj mislit da moj stari nezna vozit ...vozi se ko ludjak a nikad nije auto potrgal,...kad smo u sumi on se okrene pod blokadom na putu sirokom 180 cm
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
A cuj ,nemoj mislit da moj stari nezna vozit ...vozi se ko ludjak a nikad nije auto potrgal,...kad smo u sumi on se okrene pod blokadom na putu sirokom 180 cm

Nebi baš bilo lijepo da i ovu temu,kao isve druge teme na ovom forumu,zasipamo spam-om i offtopičarenjem...
Ipak je naslov teme Ursus C-335... a sad,vozačka iskustva je teško procijenit kod bilo koga... Razne situacije zahtjevaju razne improvizacije i snalažljivost,tak da je tu teško bit mjerodavan ko je najbolji ili bolji ili lošiji vozač...
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
teži je a da ima i do šofera ima ja iznosim svoja iskustva pa sad koji je kome draži nek izabere kak se veli sve je to razlika u par deka
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
teži je a da ima i do šofera ima ja iznosim svoja iskustva pa sad koji je kome draži nek izabere kak se veli sve je to razlika u par deka

eh...stvar čiste logike...pod normalno je da svaki vlasnik Ursus-a bude reko da je to zakon traktor i bolji od IMT-a,a svaki vlasnik IMT-a bude hvalio svog ljubimca i reko da mu nijedan Ursus nije ravan... to je normalno,bilo bi nelogično da je obrnuto.... :shock::shock:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
Ursus ima 2000kg, a IMT 1400kg, u šumi Ursus će izvuć 3 metra, gdje će IMT jedva izać, za orat isto tako, sad ursus je težak na volanu, kako za koga, za nekog od 15 godina i 50 kila je, a meni od 185cm i 85 kila nije.
jedino meni se puno više sviđa IMT jer za moje poslove bi bio bolji od ursusa, jer imam veći traktor za teže poslove. za prskanje,kopanje krumpira,grabit ..........
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ma on je težak na volanu da imaš 2,85 i 200 kg kad sedneš na fergija razlika je nebo i zemlja

a najmilije od svega,kad ti u brazdi ili negdje već,okrene palac za 180... Jednom davno sam čak imo i zglob isčašen od njegovog volana... al jbg..navikneš se....
Svaki je volan težak,ako nije hidraulični ili servo volan.. :(
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
a najmilije od svega,kad ti u brazdi ili negdje već,okrene palac za 180... :(

ili nokat poplavi...
jednom sam sa tastovim velikim medom zakačio sa prednjim kotačem kamen,nisam cijeli dan prst osjetio kako me opalio....:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
zato se volen drži lagano pa nek ga uzme i mota kam hoće lako ja stanem i u rikverc da se poravnam

onda ne bi bilo zanimljivo....:mrgreen:
navikneš se sa godinama....:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh