• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne znam kak su drugi Ursusi, al moj je klasika - minus na masi. Cudno mi je samo kaj se to dogodilo bas nakon izmjene ulja i filtera !? Samo tak odjednom ...:(shake):

Puno je ljudi to stavilo klasicno sa jednim akumulatorom i masa na sasiji.
E pa da nisi kaj krivo stavil ili okrenul kontra pa da fakat nema tlaka ulja a indikator je ok.
Da nisi del ulozak za naftu mjesto za ulje.(sala):icon_eyes:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Puno je ljudi to stavilo klasicno sa jednim akumulatorom i masa na sasiji.
E pa da nisi kaj krivo stavil ili okrenul kontra pa da fakat nema tlaka ulja a indikator je ok.
Da nisi del ulozak za naftu mjesto za ulje.(sala):icon_eyes:

Za ovu "uvredu" placas rundu u caffe barru NK Radnik !! A kaj se tu more znopak okrenuti ?? Traktor jed.ino . . .:(think):
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
a isuse ....problemi.......ja imam ta smeća od Ursusa od 75 g. i sa indikatorima sam oduvijek imo borbe..sa kojim god hoćeš..donesi ih cijelu vrećicu i od toga ti budu radila samo 2... i taj koji radi (novi) bude radio 4 i pol dana.... zaboravi to...kupi novi ili zvadi lampicu i teraj.......
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
a isuse ....problemi.......ja imam ta smeća od Ursusa od 75 g. i sa indikatorima sam oduvijek imo borbe..sa kojim god hoćeš..donesi ih cijelu vrećicu i od toga ti budu radila samo 2... i taj koji radi (novi) bude radio 4 i pol dana.... zaboravi to...kupi novi ili zvadi lampicu i teraj.......

A nemoj tak... pa nije ta crvena lampica gore zato da se sakrije u jagode ko onaj Slon s crvenim oćima ... Ima ona svoju funkciju i mora to bit kak Bog zapovjeda !
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Za ovu "uvredu" placas rundu u caffe barru NK Radnik !! A kaj se tu more znopak okrenuti ?? Traktor jed.ino . . .:(think):

Ma neznam fakat kaj bi jos moglo biti jedino da se nije koji kanal zastopal od dovoda ulja pa da stvarno nema tlaka ulja. Naravno ak je indikator ok.di si ga kupil?
Ja sam u poljo josi kupil indikator za temp antifriza stavim ga meni se kazaljka ne dize vise od 60stupnjeva a mjerim antifriz sa termometrom a on na 87 st. Odem zamjenit da mi drugi opet ista stvar popizdil sam,onda sam otisel u agroprodaju i njihov radi najnormalnije.
Poslje sam razmisljal da vjerojatno cjela jedna serija ne valja da vjerojatno ima gresku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Ja osobno bi ipak radije kupil manometar, komadič lajtunga i dva priključka. Oko 100kn i kraj priče.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja osobno bi ipak radije kupil manometar, komadič lajtunga i dva priključka. Oko 100kn i kraj priče.

Da tjad bi tocno znal kolki mu je tlak i nema jebade vise.:(handshake):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja osobno bi ipak radije kupil manometar, komadič lajtunga i dva priključka. Oko 100kn i kraj priče.

Imam manometar od pumpe za kultic. Koliki pritisak mora biti i gdje da najdem prikljucke ??
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
I jesi kaj rjesil?

Ma nisam imal vremena ... Stisle me druge obaveze. Al, znat ce se !
Objavit cu to ovdje na forumu pa mozda nekom nekad i pomogne !!?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Imam manometar od pumpe za kultic. Koliki pritisak mora biti i gdje da najdem prikljucke ??
Probaj potražiti kod nekog meštra ili kod nekog ko se hidraulikom bavi ili kemijaj.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Probaj potražiti kod nekog meštra ili kod nekog ko se hidraulikom bavi ili kemijaj.

Ja sam meštar.... hehe:(happy): Poslušal sam savjete od većine vas ! I... pritisak ulja je 4,2 bara !! ( našerafio ja manometar :icon_rolleyes: ), Provjerio sa instrumentom ( Ohm metar ) indikatore ! Onaj stari je OK, ali ipak se lampica upali nakon minute - dvije rada traktora tak da očito on nekaj šteka, a onaj novi je znopak ! ( ugašen kad netreba, a upali se isto kad ne treba:^):)
Tako da je jedino ostal indikator, ali pravi i novi !
A koga zanima kak se ispita indikator na stolu... tu sam !!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam meštar.... hehe:(happy): Poslušal sam savjete od većine vas ! I... pritisak ulja je 4,2 bara !! ( našerafio ja manometar :icon_rolleyes: ), Provjerio sa instrumentom ( Ohm metar ) indikatore ! Onaj stari je OK, ali ipak se lampica upali nakon minute - dvije rada traktora tak da očito on nekaj šteka, a onaj novi je znopak ! ( ugašen kad netreba, a upali se isto kad ne treba:^):)
Tako da je jedino ostal indikator, ali pravi i novi !
A koga zanima kak se ispita indikator na stolu... tu sam !!

Pa mozda je taj novi indikator za njega orginal kad je struja tvornicki na sasiji plus a posto je to slozeno kak i drugi traktori potrazi indikator od zetora 25taka ili35taka i trebalo bi delat.
Svaka cast majstore nisam sumnjal da nebus uspjel slozit manometar da mu ispitas tlak.:(y):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
to najbolje stavi manometar kad vec imas i povezi cevima .to je zakon. ovi novi indikatori za ulje su jako loseg kvaliteta .ovo ti je najsigurnije i uvek imas podatak o pritisku ulja koliki je .znam ja kako ga ispitati ali vecinom cekicem na nakovnju heheee
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
to najbolje stavi manometar kad vec imas i povezi cevima .to je zakon. ovi novi indikatori za ulje su jako loseg kvaliteta .ovo ti je najsigurnije i uvek imas podatak o pritisku ulja koliki je .znam ja kako ga ispitati ali vecinom cekicem na nakovnju heheee

Pa upravo to sam i napravil. Ostal je manometar gore, ali ... Moram nabaviti onaj kaj se našerafi na kotrolnu plocu i spojit ga ! E, onda bu to to !!
 

Najnoviji postovi

Na vrh