• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
svi traktori imaju i mane i vrline. ali ako se lepo odnosi prema njima lepo i oni sluze. koliko ih ima starih ko biblija i naradili se a jos besprekorno sluze. ali zato moze i nov biti pa ce ga neko unistiti za kratko vreme. nekima nebih ni trotinet dao kako se odnose prema masinama. prema tome svaka je masina dobra .najgore je ko meni sad kad je nemam nikakvu
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
svi traktori imaju i mane i vrline. ali ako se lepo odnosi prema njima lepo i oni sluze. koliko ih ima starih ko biblija i naradili se a jos besprekorno sluze. ali zato moze i nov biti pa ce ga neko unistiti za kratko vreme. nekima nebih ni trotinet dao kako se odnose prema masinama. prema tome svaka je masina dobra .najgore je ko meni sad kad je nemam nikakvu

Tak je ja se salim malo,naravno da su super,tak stari a jos idu i idu i dobro rade,svaki ima neku manu al kad se naviknes super je,covjek se pokriva s dekom kakvu ima i toplo mu je bez obzira kak je zima.

Kaj nemas traktor,kaj se desilo?:=-:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ma imali smo pre ortacki sa stricem. a ortacka kobila prva crkne . onda sam puko i prodali moj otac i stric. sad skupljam novce da uzmem nesto manje i povoljno posto ni zemlje nemam mnogo , jer mi pametni otac skoro sve rasprodo. a nemogu raditi bez njega , nevolim pozajmljivati tudje iskreno.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bog društvo!!! Planiram na svome Ursusu 335 spojiti izlaz za hidrauliku za prikolicu kipericu,pa ako netko ima već spojen izlaz ,ako može da poslika da vidim di se spaja?

Vidim da ti nitko ne odgovara od znalaca kak se to radi i kak bi trebalo !? Gledal sam na svom TV-u ! Ide preko razdjelnika tak da mislim da bez njega nebudeš ništa uspio ! Jedan ulaz, dva izlaza i to bu to ! Ako imaš gdje priliku pogledati na TV-u, to je to .....
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
trebalo bi da ima ostavljeno mesto za izlaz za kipu. ali posto ovde nema nijedan 335 nemogu pomoci. javice se neko ko to ima.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
trebalo bi da ima ostavljeno mesto za izlaz za kipu. ali posto ovde nema nijedan 335 nemogu pomoci. javice se neko ko to ima.

Moj nema..... 76 godište je. možda ovi mlađe generacije ? Ne znam .... Ma sigurno će se nitko javiti od znalaca !
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ma imali smo pre ortacki sa stricem. a ortacka kobila prva crkne . onda sam puko i prodali moj otac i stric. sad skupljam novce da uzmem nesto manje i povoljno posto ni zemlje nemam mnogo , jer mi pametni otac skoro sve rasprodo. a nemogu raditi bez njega , nevolim pozajmljivati tudje iskreno.

A kuzim te skroz i nije ti lako,moras se borit i uspjel bus!!!:icon_thumright:
Kaj si mislil kupit koju marku,kaj ursusa 335?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
u planu mi je ili 335 ili mali zetor 3511 ili vladko. ima jedan u selu ali se posvadjali oko ostavstine pa cekam sta ce se resiti.a prvo novci da se skupe.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
u planu mi je ili 335 ili mali zetor 3511 ili vladko. ima jedan u selu ali se posvadjali oko ostavstine pa cekam sta ce se resiti.a prvo novci da se skupe.

Mislim da bi ti 335 bil najpovoljniji i puno si znas sam napravit i popravit.:icon_biggrin:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
malo su im podigli cene ali vidim da su mnogi vise zadovoljni njime nego sa 355. ovaj jeste jaci ali vise problema sa njim. meni netreba jaci od 35 ks tako sta naleti povoljno a solidno cu uzeti.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
Vidim da ti nitko ne odgovara od znalaca kak se to radi i kak bi trebalo !? Gledal sam na svom TV-u ! Ide preko razdjelnika tak da mislim da bez njega nebudeš ništa uspio ! Jedan ulaz, dva izlaza i to bu to ! Ako imaš gdje priliku pogledati na TV-u, to je to .....

Za kipu čini mi se da se samo ona cjevčica koja je ustvari most izbaci i na jedan holender se spoji cijev od kipe a druga se blindira , napominjem da nisam siguran jer se nisam nešto pretjerano ni trudio da zapamtim kada smo šuraku stavljali tu cijev
Siguran sam samo da ne treba nikakvih dodataka tipa razvodnika ili ventila i to da je bitno na koji od ova pomenuta dva holendera se spaja cijev kipe , jer je samo jedan potisni , drugi je povrat

Kada bude šurak navraćao sa traktorom pogledat ću ako se sjetim mada sigurno neko ovdje to bolje zna od mene
 
Posljednje uređivanje:

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Na mojem 360 je oznaceno ispod sica se nalazi ima strelica van sarafa i strelica u saraf.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Za kipu čini mi se da se samo ona cjevčica koja je ustvari most izbaci i na jedan holender se spoji cijev od kipe a druga se blindira , napominjem da nisam siguran jer se nisam nešto pretjerano ni trudio da zapamtim kada smo šuraku stavljali tu cijev
Siguran sam samo da ne treba nikakvih dodataka tipa razvodnika ili ventila i to da je bitno na koji od ova pomenuta dva holendera se spaja cijev kipe , jer je samo jedan potisni , drugi je povrat

Kada bude šurak navraćao sa traktorom pogledat ću ako se sjetim mada sigurno neko ovdje to bolje zna od mene

Nisam bas siguran na sto tocno mislis kad govoris o cjevcicama !? Ali ako su to one, koje se nalaze ispod prednje strane sica, to je protok kroz precistac !!
Ali, ako ti to surjak íma vec slozeno, tim bolje !! Sve je jasno i lako ! Iako to meni ne treba, poslikaj, mozda nekom zatreba !!?
 
Posljednje uređivanje:

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Eh to sam i pretpostavio a koje bi mu tanjirace bile prikladne od koliko diskova??
Pitam jer cu mozda da kupim c-335 jer je povoljnije cijene od Imt 539 a nemam puno posla.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Eh to sam i pretpostavio a koje bi mu tanjirace bile prikladne od koliko diskova??
Pitam jer cu mozda da kupim c-335 jer je povoljnije cijene od Imt 539 a nemam puno posla.

24 diska,ak hoces da idu dublje u zemlju uzmi leskovacke ak ti nije to bitno onda bilo koje druge.
A ako si na brdima i sve njive imas u brdo onda 20diskova.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
24 diska,ak hoces da idu dublje u zemlju uzmi leskovacke ak ti nije to bitno onda bilo koje druge.
A ako si na brdima i sve njive imas u brdo onda 20diskova.
24 diska za 335 :icon_scratch::icon_scratch:
To čak i ja znam da nebu išlo
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
24 diska za 335 :icon_scratch::icon_scratch:
To čak i ja znam da nebu išlo

Joj pa ja od pocetka mislim da je tema 355 pisem na mob i mala su mi slova.isprika.:icon_rolleyes:
Da za njega na brdu je i 20diskova puno,al on je borac pa bu nekak glihal.
 

Najnoviji postovi

Na vrh