• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
slazem se... ja sam pratio 2 dana majstora sto je meni na ursusu prije nekoliko godina radio struju i moram priznati da nije lako, nimalo! uzeo covjek 800 kuna jer se poznavo s tetkom! a par dana poslije, jos je djed bio ziv, ide kositi i traktor ponovo pukne po pola i pokida pola instalacije... covjek doso ponovo i sve sredio za badava... ja da radim nekom struju, momacki bi mu naplatio, ali nekuzim se u to, nit me zanima previse jer treba za to imat zivaca! :)
Nisam mogo preletit,a da ne primjetim ovo što sam podebljo... Kaj se deda vozil 70? ili je stvarno gadan teren,.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
stalno lagano tinja al vidi se samo kad se voziš po mraku

Jedna dioda je prdnula,e ak nisi dugo diral alternator bilo bi vrijeme da ga skines promjenis mu lezajeve pogledas odma cetkice i promjenis diodu,usput pogle stanje remena kaj ga vrti.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
stalno lagano tinja al vidi se samo kad se voziš po mraku

treba proveriti napon punjenja.moze tinjati tako ako je napon nedovoljan ali i kad je previsok. proveri spojeve kablova na alternatoru i akumulatoru i ocisti. moze se desiti da je jedna dioda pobudna otkazala , da se kolektor pojeo ili cetkice ili i sam regler da zeza. ako je i kais otpusten . nocu pod svetlima je opterecenje vece pa se primeti .proveri punjenje prvo ako dolazzi do 14,2 V dobro je. obicno kad je dobar akumulator i alternator u opsegu punjenja je od 13V do 14,2V mah. znaci na leru i kad je vec napunjen na vecem gasu. izmeris napon akumulatora kad je ugasen motor i kad ga upalis ako podize napon za manje od 1v jos nesto nije u redu. znaci obicno je u mirovanju 12,5-12,8 V . kad ga upalis i na 1000obrtaja bi morao puniti 13,5-13,8V najmanje. kod nekih se desava slicno da zizi nocu a puni dobro.zato premeriti unimerom
 
N

nmehinbasic

Guest
poštovani forumaši lijep Vam pozdrav iz kišovite BiH, tačnije Gračanice.
imam medu već 2 godine i služi me super. interesuje me koliko mora biti zazor ventila, jer su mu ovi haos. izgleda nikada nisu dirani. našao sam da mora biti 0.2.mm na svim ventilima.,ali mi majstor reče da to tako ne ide. molim za pomoć.
 
N

nmehinbasic

Guest
puno Vam hvala. riješio sam i to. sada neće moći reći ovako je ili onako.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Nisam mogo preletit,a da ne primjetim ovo što sam podebljo... Kaj se deda vozil 70? ili je stvarno gadan teren,.

*gomahers,
he, he.... zano sam da ce netko pitati...
gle, ovako je bilo, davno, davno, bili djed i tata izvast drva iz sume i zapali i to momacki... naiso baja sa fergom i pomoci ce im, zakaci sebi za poteznicu i urgu za prednju poteznicu, ali nasa sajla bila duga 10 metara i bajo se sa fergom zaleti ko manijak, a stari nije stigo ni u brzinu ubacit i gruuuuu.... kad je fego napeo sajlu, pukla mu poteznica i 10 metara kroz zrak velikom brzinom dolatila do urge i grunila u hladnjak, hvala sreci sto nije isla vislje i pokupila starog u kabini i otkinula mu glavu!!! u tom istom trenutku od trzaja je puklo zvono mjenjaca i traktor ostao pokidan po pola... no nismo znali dok stari nije izvuko traktor i krenio kroz sumu, naletio na prvi jarak i traktor prodze preko jarka kao da ima amortizere, samo se zaljulja... stari izleti i vidi pukotinu na zvonu! stali, sa sajlama prednji kraj traktora s hidraulikom nategli i tako spojen traktor dovezli doma.... povarili mi to sve i vozimo se i nakon par mjeseci pukne opet, dode majstor, opet povari sve i ubaci jednu plocevinu celika debljine 1 cm na sredinu zvona! ok, sve stima!
i nakon nekog vremena djed ide kositi livadu i pri 3 km/h, u prvoj brzini prelazi mali kanal i traktor se preklopi! puko po pola i kabina se spojila s haubom! a struja bila 3 dana prije postavljena na traktor!
ok, mi na njivi slozimo traktor, dovezemo doma i odemo kupiti drugo zvono jer je ovo bili totalno unisteno! kupili mi polovno zvono mjenjaca i sve zamjenili...
aaaali....
idem ja na tehnicki za par mjeseci i evo ti sranja...
broj sasije je bio ukucan na istom tom zvonu koje smo prodali u staro zeljezo...
a meni na traktoru sasvim 19-i broj sasije od onog u knjizici....
e sad pocinju drame... pokusavam ja covjeku objasniti sta se desilo, ali ovaj ne hebe ni 2%, ne zanima ga... stojim s traktorom na tehickom i neznam sta bi, nemam pojma....
drz nedaj, vamo tamo... neide! nazovem ja tetka i pitam ga sta sad?
kaze mi sacekaj 10 minuta...
ja sacekam i zove on mene... upali traktor i odvezi ga na tu i tu adresu, ja cu doci za pola sata po tebe!
ja otisao i cekam pred kucom, doso tetak, izadze covjek, kaze mi da uteram traktor, ja uteram i isti mi kaze da dodem oko podne sutradan po traktor!
gle cuda, ja dodem iduci dan kod baje i traktor stoji pred kucom...
pozvonim i covjek izadze i malo popricamop, da mi papire od traktora, sve valja, registriran traktor, osiguran....
pitam sta sam duzan, on kaze 200 kuna, ok ja dam covjeku 250 kuna i zahvalim mu se i kazem popijte pivo i to je to!!!

dodem ja doma s traktorom, pogledam zvono, a ono svi brojevi stimaju s onima u knjizici, bez sumnje, prljav metal, izhabani brojevi na mjestu i sve valja!
covjek je preko noci prekuco brojeve, zamastio ih, podero, kako je i sta je radio neznam, ali sve je bilo kao da je staro 10 godina!
eto tako sam rijesio svoj problem i objasnio sam sta je bilo s traktorom, a i dobio sam zvono s kompletnim mjenjackim zupcanicima po cijeni kile zeljeza, znaci skoro dzabe! samo sto je 3. brzina bila malo poderanija pa sam stavio svoj stari zupcanik!

eto to je moja prica! :(happy):
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Kakva je razlika između ursusa c 335 i 330, čuo sam da neki kažu da uopće nema razlike. I još me nešto buni, vidim ursuse male u različitim bojama, žuta hauba plav motor i mjenjač, narančasta hauba siv motor, žuta hauba siv motor, ima li kakve razlike u kvalitetama, meni je najbolja kombinacija koju sam vidio žuta hauba i plav motor, to mu paše samo tako izgleda ko neki specijalni model:biggrin:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
vjerpjatno je razlika samo u 2-3 konja snage i nista vise kao kod c-355 i c-360!
jedino znam da ovi modeli sa oznakom P ili kako vec imaju 3 cilindra, moslim na c-355!
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Bog društvo!!! Planiram na svome Ursusu 335 spojiti izlaz za hidrauliku za prikolicu kipericu,pa ako netko ima već spojen izlaz ,ako može da poslika da vidim di se spaja?
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
jel zna netko kako se štelaju ti ventili, i jel bi paljenje bilo bolje ako se ventili naštelaju?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Štelaju se na 0,20.
Jedan na vagi drugog štelaš i obrnuto.
Paljenje je ovisno o više čimbenika, a ako su dugo ventili bili pritegnuti onda uzalud vam trud svirači
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod 330M su okrenuti polariteti na sruji. ide plus na alnaser a minus na masu kao i kod vecine traktora . kod obicnog 330 plus pol akumulatora je na masu traktora spojen.
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
kod 330M su okrenuti polariteti na sruji. ide plus na alnaser a minus na masu kao i kod vecine traktora . kod obicnog 330 plus pol akumulatora je na masu traktora spojen.

jel samo u tome razlika
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
davno sam citao o tome i ovo sam bas zapamtio. mozda ima jos nekih razlika. M oznaka je novijih serija da tako kazem. nisu radjene od pocetka kad i prvi 330.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
sta se tice 330 i 335 mislim da nema neke razlike osim u godistu proizvodnje.Zuti ,naradasti i oni bordo mjenjali su boje kako su se proizvodili ovi narandasi su zadnja serija traktora...sta se tice kvalitete neki kazu za ursuse sto stariji to bolji navodno da su od boljeg i kvalitetnijeg materjala napravljeni u sto ja cisto sumljam
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
sta se tice 330 i 335 mislim da nema neke razlike osim u godistu proizvodnje.Zuti ,naradasti i oni bordo mjenjali su boje kako su se proizvodili ovi narandasi su zadnja serija traktora...sta se tice kvalitete neki kazu za ursuse sto stariji to bolji navodno da su od boljeg i kvalitetnijeg materjala napravljeni u sto ja cisto sumljam

Ma svi su oni dobri
 

Najnoviji postovi

Na vrh