• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,728
ma neće nitko gorit....taj traktor sad lići na nešto, prije neg sam ja počeo malo pazit na njega, nije bilo ni jedne ispravne sijalice na njemu i još masu stvari...
Radije ti pazi na mladu gazdaricu, a lako za željezo...na to buš pazil kad ostariš :) :icon_fU:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mlada gazdarica ima posebnu pažnju, to svakako!!!

A ursus dok se bude farbal bude plavo žuti kak je u originalu!
 
S

sandokan665

Guest
pozdrav.dali ima neko iskustva sa volanom na malom ursusu, dal se moze ugradit volan od nekog kamiona ,glava volana mehanicka a da volan bude lagan.
 
D

Domsi

Guest
Trebao bih malu pomoc dajte mi recite koje je najbolje ulje za getripu i hidrauliku za maloga ursusa ?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
INA Hipenol GTX 90 - Ide ti 23l unutra. Ni slucajo nemoj stavljati neko drugo osim Hipenola !!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ima mjeraca ! Gore je kod mjenjaca, veliki seraf, kljuc 30.... Kolicina je po Uputstvu za odrzavanje !
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,031
Hipenol i eventualno (radi hidrauličnog izvoda ako ga imaš) transhidraol.
Drugo ništa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,031
Nevalja ti hidraulični sistem, a ne ulje.
Radi on i na trans kad je sve kak treba.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Sjecam se .... kada sam ja postavil to pitanje ovdje na forumu ( negdje jos uvijek postoji u ovoj temi ) da su me svi savjetovali da ulijam Hipenol, a nikako Transhidrol
 

Najnoviji postovi

Na vrh