• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
U razvodniku su problem obično kuglice, slika nemam. Trebale bi biti pozicija 29 i pozicija 14 (2 komada)

Jesi provjeril ventil na cilindru?
istina bog nisam.. Bi značilo da? on popušta ili
-Ovak,. lani..gumice nove,sve po katalogu,kuglice nove,također po katalogu... e sad..dal ima veze što sam našarafio onog "sigurnjaka" ili šta već je,d o kraja? na razvodniku mislim
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
I meni nešto cvili kad je priključak dignut, odnosno cuka na štam gasu...E da i medonja si sam diže ručicu za podizanje i onda taman se namjestim ruke da prikopčam okretač sijena kadli digne sam ručicu i ruke :icon_axe:
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ja bi vrlo rado kupio od nekog razvodnik,i dao pod račun svoj... mislim da je kod mene jedan ventilić sjeban,dosjed za kuglicu... probo sam danas,nove mažete,drugi sigurnosni ventil i opet isto... i sad kad se dooobro zagrije nema snage podić..a pumpa ima dobar pritisak
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,255
A nebi se dal taj ventilič zamjeniti ili popraviti dosjed?
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
pa bi,u pravu i...al više sam lud od tolkog skidanja i zajebancije..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ne znam jel se smije bump-at tema?! -osjetim da ne,al nek me isprave.. evo ovak zglede trube nakon cca 15 godina ne skidanja

CAM00074.jpg


CAM00077.jpg


CAM00075.jpg


zanemarite kuruze sa strane :icon_mrgreen: jbg,nisam majstor da napravim bure
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
pa zapravo,cijelog zadnjeg kraja..trenutno sam riješio desnu stranu,gledajući odozada... semeringe,ringove,kočnice i sve zapravo što je trebalo...a,kak imam vremena,tak pomalo štrumfam
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
Ako skineš ovu mast i ulje bojim se da ti kočnice na zahrđaju :(think):
Tako sam ja na vladimircu , napravio kočnice pa pukla radilica :icon_rofl:
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
istina,da! - čim ne budu podmazane... pitanje za vas koji ste mjenjali.. kardanska osovina,ona kuglica što učvršćuje zubčanik,jel se to može kak "sa zemlje" promijenit? ili? jer mi se sam kardan uključuje u dol i isključuje u breg..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Našel sam starog kilera kod punice.
Još je originalan bil gore, s velikim čepom!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bil je lotan to se vidi, no budem ga poslikal pa budeš videl.
Kaj nudiš u zamjenu??


E sad par pitanja.
Dal je moguće da curi voda u karter i dok traktor stoji?? I kuda?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,255
Gumice na cilindrima, onaj čep kaj sam ti slike metal, brtva glave i blok ako je bil smrzavan.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jasno sve, moram samo najti specijalca za medu tu u mojem kraju pa nek rasprvalja. Nema mu pomoći, a za sad nek stoji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,255
Ako imaš vremena skini glavu i karter (znamo da je kuhal) pa moremo probati pomoči da si sam složiš.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma vremena bi se našlo za to, samo nisam nikad motor rastavljal sam pa treba hrabrosti :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,255
Kilo ključ i volja ti treba, hrabrost tu ne igra ulogu jer pokvariti nemožeš.
Ostalom, kaj moreš popušiti, 100-tinjak kuna za djelove
 

Najnoviji postovi

Na vrh