• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
sorry Savo..stvarno ne znam...to je bila samo pretpostavka.. ali ako rade komande dok filaš zrak...onda je valjda tu sve ok..kažem valjda,jer isto nisam siguran ko ni ti,jbg
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Pa kaj je moguće da ni gornja ni donja kuka se nedaju stavit kad je montiran bočna kosa na medi ? Ima kakvo riješenje? Da se ne skida svaki put sva ta skalamarija ?
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
kak ne? pa gornja ništ ne smeta..a za donju ne znam,jer je bila na njemu samo onaj dan kad smo ga dopelali doma ..u prvom mjesecu 1975 :D trebaš kakve slike da ti poslikam? mislim ,moja je skinuta kosa..ali nosači su stalno gore
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Fali mi za gornju par mm. Da nede od remenice .
A donja nema šanse. Dok je zašrafljen zadnji nosač kose.Onaj na 2 šrafa.

I vidi ovo.
U nekim položajima papuča kočnice zapinje u onu polugu koja podiže kosu?Dal sam možda kaj krivo okrenul prilikom montaže?









Na zadnjoj slici se vidi kad je kosa podignuta kak skroz pri kraju papuča dojde do onog nosača?
Nekaj mi tu čudno?
 
Posljednje uređivanje:

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Dobro je namontirano tak je i mene to zezalo jednom sam kosio neko brdo i nisam mogal zakocit pa izletio na cestu sreća nikog nije bilo da je bila neka veća obala ko zna kak bi završio
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@puki22 ovaj dio koji ti smeta za kocnicu skini i poravnaj ga ili spigaj na drugu stranu kak je sad spigan pojacaj i nece ti smetat a to kad napravis ne smeta nista sve opet funkcionira kak je i do sad za kosnju!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Baš tak kak Bučo veli.
Puki, kompliciraš bez veze. Odreži i zavari kak tebi paše.
Bar si ti železni majstor.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Hitil bum tu skalamarija v kovinu. I nek si sogi kupi zadnju kosu. Razjeb. Me to s kukom....
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
puki..pak bremzu moraš našpanat.. normalno da ti zapinje... sad ću ti slike stavit,kak je kod mene

I tu ti ide jedna debela podložna sa suprotne strane..i mam dobiješ sve u desno

ursus_podlo_na.jpg


--
E ovako ti to kod mene sad izgleda


CAM00178.jpg


CAM00179.jpg


CAM00180.jpg


CAM00181.jpg
 
Posljednje uređivanje:

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Nemam baš već kam napisat. Možda bilo zato na starim bankama nadarena neka kocka?i
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
nemam niš montirano na njemu sad..bar donju nemam...niakd nije ni bila gore,samo onaj dan kad smo ga dopeljali doma... a gornja je stalno gore.većinom
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
pa ne znam...nije baš... sve ti ovisi kak vozis i kakav je teren... ak bus divljal,normalno da bu sve spucalo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@puki22 ako imas orginalnu kuku bez brige kaci sta hoces na nju nece ona nikud frend vozi po 5m drva na toj kuki i kamena oko 5T ovisno kako koji put natovari tak da nemas brige!!
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Kacis jeosovinu ? I.naprimjer 3-4m drva?

je..jedno osovinu,jer mi skoro pa nitko nemamo dvoosovinke.na ovim brdima.. pa voziš bez problema.. i preko 4 metra valjda...ja sa drvima nisam radio.ali znam neke koji su jako puno vozili na čezi sa Usronjom
 

Najnoviji postovi

Na vrh