• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Stoplin

Član
Tu od
9 Ožu 2016
Poruka
35
Pozdrav ja sam novi na forumu... kroz neki dan sam repariral hidrauliku na malom medi, od pumpe, razvodnika do cilindra... e sad sve je savrseno radilo dok nisam potegnuo rucicu za kiper ( onu najmanju) ...nesto je skljocnulo i sad mi vise hidraulika ne radi uopce... molim pomoc .... hvala...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Možda su ti ove polugoce iskočile ??!
 

Prilozi

  • 100_1691.jpg
    100_1691.jpg
    73 KB · Pregleda: 133

Stoplin

Član
Tu od
9 Ožu 2016
Poruka
35
Nebi rekao. .. potegnuo sa komandu za kipanje i nesto je " skljocnulo" u deklu... i sad mi vise hidraulika ne radi. ..
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
MOžda je i bezveze kaj ti bum sad natipkal, al daj provjeri još onu ručku za uključivanje i isključivanje hidraulike. Znam da nema veze sa tom ručkicom o kojoj pričaš, a još manje sa tim zvukom, ali .... pronbaj vidit.
 

Stoplin

Član
Tu od
9 Ožu 2016
Poruka
35
Pa probal sam... ali tak je puklo ao da ti traktor iz brzine iskoci.. cak se malo pomaknul a bil je u leru... dal je moguce onaj ventil na razvodniku koji je za kiper., da sam ga krivo zakopcal... ??
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pa ne znam, al očito da budeš ponovo skidal poklopac i sve moral provjeriti ponovo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Nekaj je puklo (čim je škljocnulo), bojim se da nebuš znal dok ne skineš poklopac i da nebuš jako iznenađen kad skineš i najdeš pukotinu.
 

Stoplin

Član
Tu od
9 Ožu 2016
Poruka
35
Evo upravo sam dosel izvana.. skinul sam deklu i imel kaj videti.. dok sam stavljal zupcanik na pumpu zgleda da sam nekaj zahebal s kajlom na pumpi ili nisam prisrafil maticu kak spada... ozul mi se supcanik dole i sreca da se nije nikaj zdrobilo...
Kak mi zagorci velimo : "vrak ti silu hebi"
 

Stoplin

Član
Tu od
9 Ožu 2016
Poruka
35
Ej drustvo! Može mi neko reci na kolko bara se stela prekotlacni ventil na razvodniku? I kako ga izmjeriti i nastelati ? Hvala
 

dejan335

Novi član
Tu od
28 Sij 2015
Poruka
2
Kolege imam jedno pitanje za vas. Jel moze da se na stari tip umesto odbacivaca ulja na radilici prema menjacu stavi semering i ako moze jel ima nekih prepravki ili samo uzmem semering i ubacim ga umesto odacivaca?
Pozdrav
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Neznam kak je na malom ali na velikom 355 sam skidal taj odbijač ulja i stavil sam kompletnu ploču sa semeringom. Mislim da na staru ploču nemožeš staviti semering.
Najbolje ovak. Staru ploču u ruke i u trgovinu. To ti je najsigurnije.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
I ja ako se dobro sjećam da smo šuraku uglavili nekako semering u staro kućište.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Na velikom treba mjenjati poklopac, za malog nisam siguran.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
d0bed911283d093be4835e3bedb4038b.jpg


[emoji23] [emoji23] [emoji23]

kad se nema celi grušt (skela),
i mali medo dobro dođe

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

zore22

Član
Tu od
11 Tra 2015
Poruka
45
Pozz. Imam problem sa mjesanjem ulja i vode.mjenjana brtva i ravnata glava al opet isto.vodu ne gubi u radu nego preko nnoci ne vise od 1.5 l
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Pogledaj čepove na glavi, a možda ga je onih par dana mraza uhvatilo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh