• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

zore22

Član
Tu od
11 Tra 2015
Poruka
45
Glava ispitana i nije do nje! Krenuo u raskopavanje i izgleda da su glumice na kosuljicama u pitanju
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Sreća pa neka budu samo gumice i da nije do bloka.

Poslano sa mog VOYAGER2_DG310 koristeći Tapatalk
 

gsx1400

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
53
Pozdrav

Imam jedan mali problem... iskače mi iz 4 brzine ( 1. brza ) ali ne iskoči odmah nego nakon nekog vremena ( cca nakon 50-60 metara vožnje)
kaj treba napraviti da se to složi, da li je problem negdje ispod poklopca hidraulike ili ispod poklopca ručice mjenjača? ili negdje drugdje?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
Da , takop je ispitano propuštanje iz kompresionog prostora u karterski ili vodeni prostor a nije ispitana relacija vodena-karterska komora.

Što se opet vraćamo na početak gdje su ti ljudi savjetovali da provjeriš čepove i njihovo stanje.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Dobro pogledaj da nema kakva crtica između košuljica.

Poslano sa mog VOYAGER2_DG310 koristeći Tapatalk
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
DOBRO pogledaj stjenku na bloku gdje dođe gumica od cilindra da ti voda nije nagrizla stjenku
 

zore22

Član
Tu od
11 Tra 2015
Poruka
45
Promjenio gumice,cilindri na mjestu gdje ide prva gumica nisu bajni voda je učinila svoje al drugi kanal di ide druga gumica je odličan ....stijenke bloka naoko dobre i traktor nije izgubio vodu preko noci pa zasad mislim da je operacija uspjela
 

zore22

Član
Tu od
11 Tra 2015
Poruka
45
U slučaju da i bude gubio vodu iako sumnjam imam silikatne tekućine pa cu ulit da začepi i tu pokoju crticu al zasad nema potrebe
 

gsx1400

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
53
Pozdrav , ponavljam svoje pitanje ako netko zna ...

Imam jedan mali problem... iskače mi iz 4 brzine ( 1. brza ) ali ne iskoči odmah nego nakon nekog vremena ( cca nakon 50-60 metara vožnje)
kaj treba napraviti da se to složi, da li je problem negdje ispod poklopca hidraulike ili ispod poklopca ručice mjenjača? ili negdje drugdje?

Hvala
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ja bi rado pomogel da znam, al čisto sumnjam da je nekaj ispod poklopca hidraulike, ili mjenjača. Prije da je nekaj oko zupčanika u getribi ( nagađam ).
 

gsx1400

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
53
Nisam probao 1. sporu , da iskreno velim neznam kad sam ju uopće zadnji put koristio , a kamoli napravio 50-60 metara u njoj ... budem probao pa javim
jedino kaj čujem razliku u zvuku u 1. brzoj dosta zuji prijenos... to zujanje se pojačava i onda iskoči iz brzine...

di se nalazi utvrđivač brzina?
 

gsx1400

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
53
Probao danas 1. sporu... ne izbacuje, ali mjenjač trza kao i u 1. brzoj i samo kaj ne iskoči... jel bi to mogao biti utvrđivač? Di se nalazi taj utvrđivač i kaj trebao napraviti na njemu ak je do njega?
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Skini poklopac ručice mjenjača okreni ga i pogledaj da nije greška na njemu. Odmah vidiš i zupčanike
 
Na vrh