• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
Ja sam samo spojio + i - i još jedan signalni + na prvi pin i radi.

A neznam dal svi mogu ovako jednostavnim brikovanjem da se stave u funkciju van auta .
Ne bih rekao jer su vjerovatno zavisni od ECUa.

Znam da od opel corse mora da mu se dogradi neki modul koji lažira ECU.
treba kod nekih spojit i senzor ugla volana
 

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
Ja sam samo spojio + i - i još jedan signalni + na prvi pin i radi.

A neznam dal svi mogu ovako jednostavnim brikovanjem da se stave u funkciju van auta .
Ne bih rekao jer su vjerovatno zavisni od ECUa.

Znam da od opel corse mora da mu se dogradi neki modul koji lažira ECU.
Savoris kad ste spojili+ na pin ... Dali se cuo kakav zvuk tik tik . Ja sam spoio signalni + na zadnji pin i čuje se taj zvuk pa me interesuje jel to bilo i kod tebe.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Kako mi se čini da sam čuo jedan klik releja . Ali tek nakon nekoliko sekundi nakon spajanja. I onda sve miruje i ćuti ali je volan u pripravnisti za rad.
Kada sam otpojio napajanje opet se čuo klik da je relej pustio.
 

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
Ok onda i ovaj od fiata stilo isto može samo što je pin za signal na suprotnoj strani.A kako se okreće osovina volana dali ide brzo lagano.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Može i brzo ali tesko mi je bilo za eksperimentisati jer se sve mrda može ruku slomit.
 

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
74
Poz. Jeste li vi samo spojili plus i minus na akumulator i radi... ja nemogu još ovaj sity od fiata stilo iz 2002g proizvodnje da spojim struju da funkcionise nema nigde seme za spojit.


Poz. Mozes pomoc oko ovog kako spojit struju za sity fiat stilo iz 2002g.
daj poslikaj naljepnicu, nikaj mi ne znaći slika konektora
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Pozdrav društvo! Na malom medi puknule su mi tri opruge na capicama od kvačila ,dali ih je moguće zamjeniti kroz onaj prozorčić ili mora traktor po pola?
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Muha vec kad ide rastavljanje zamjenit ću i lamele ,gledao sam na da imaju dvije vrste vučnih lamela fi 270 mm i 280 mm ,pa me zanima dali obe odgovaraju na ursus 335, jer moram najprije nabaviti djelove onda ide rastavljanje?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Prvo rastavljene, onda nabavka dijelova. Jer ako prvo kupiš, pa onda nekaj ne paše onda odi nosi nazat mijenjati, zato po starim sve kupi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ja mislim da ti imaš korpu s 6 capica na svom malom medi, ako je tak onda je lamela 280 gore.
U svakom slučaju prvo rastaviti pa vidjeti kaj sve treba, možda i vodilice capica treba mjenjati, šeširiče, konjiče, capice.... buš videl kad rastaviš
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Je kod mene je 6 capica , ok onda prije rastavljanje,ako negdje zapnem zovem. U svoj muci oko mede veseli me to što su barem dijelovi bagatela, taj Ursus je kod nas od 78 god. kupljen novi jednom su mjenjane lamele i to 1997 god. i od tada ništa nije dirano na njemu.
 
Na vrh