• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Mislim da sam ja kupil 2 pikse ( 0,85 ) . Ide ti oko 1,5 l ullja, tak da kupi dvije pa bolje da ostane nego da fali.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Tako budem i napravio, sad pokosim još kaj imam i onda moram to i hidrauliku složiti. Nadam se da bude i kabina došla do jeseni.
 

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
pitaj ako te nešto zanima, drage ću volje pomoći.
Ja sam se napatio dok nisam složio taj servo. sad jednom rukom držim pivo u ruci a s drugom vozim :) po potrebi ga isključim na gumb pa je volan "tvornički"
servo sam platio 300 kn ako se ne varam, od Renaulta Megana je.
Moras rezati stup volana i osovinu, ali to kupiš na njuški za 100 kn pa si original svoj ostaviš.
Tokar će odraditi posao za 200-300 kn.
meni je bilo najbitnije da polužje ne moram rezati/prepravljati, sve je original izvana tako da nema problema na tehničkom.

Poz. Dalije smetalo da se uklopi od rezervoara za gorvo.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Da li su pera dobro okrenuta, vrte se kontra kazaljke na satu... Pitam za prijatelja...
 

Prilozi

  • IMG_20210914_183259.jpg
    IMG_20210914_183259.jpg
    46.5 KB · Pregleda: 21

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Pera su blago zaobljena prema kileru, sad sam gledao jednog drugog, njemu su zaobljena prema motoru... Tj unutarnji dio kruznice pera kod njega gleda prema motoru
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Ako se na onoj slici okreću suprotno od kazaljke na satu onda su dobro postavljena pera.
Upali motor i vidi kamo puše
 

Najnoviji postovi

Na vrh