• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Kako po tebi treba?
Pa imas samo dva nacina, znaci kontra od ovoga jer ce bolje uvlaciti vazduh jer su ti ovako krajevi peraja okrenuti prema hladnjaku

Ako se na onoj slici okreću suprotno od kazaljke na satu onda su dobro postavljena pera.
Upali motor i vidi kamo puše
Nisu dobro okrenuta peraja jer vidis da su krajevi okrenuti prema hladnjaku
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Lopatica započinje sjeći zrak plosnatijom stranom, a na izlaznoj strani je sve više zafrknuta: ventilator.jpg
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
E pa kolko vrijedi po vama ovaj traktor?
Nije se naradil, nije bilo ni ozbiljnih popravaka po njemu kolko znam.
Stoji već dugo ali je spreman kad treba!
Nisam siguran ali mislim da je i od prvog vlasnika.
Pa molim da pobliže recite vrijednost istog, da mogu čovjeku pomoć, planira s njim u oglas.
Realno da meni moj čovjek napravi cijeli servis cijeloga traktora (sve generalka motora,volan brenze hidraulika..) i da je papirnato(vlasnik 1/1 ...) ispravan i tehnički ispravan (boja žmigavci lampe...) ja nebi dal više 15000kn. sada od te cijene samo oduzimaj kvarove i probleme.
jedan sused je platil 12-13000 kn ursusa. al se zajebal. nakon 1 godine (on ne radi ništa samo drva vozi) počela vode da curi u karter. kada se skinule košuljice cilindara pukla gumica. otvorili ležaje radilice oni gotovi. ništa generalka motora. koliko je bila neznam. ali 5-7 tisuča kuna.
drugi sused je pak menjal svoj 539 za ursusa sa lošom hidarulikom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
da ali stari su oni 3 kao mali tanjurići. ovaj novi kada se stavi nema rupe gore za šeraf i previsok je.
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Uslikaj gdje ti se nalazi filter taj, pa ti kažemo kakav ide

Slika dekla. Jel jedan vijak i kao tanjurić ili dva...
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Baš smo danas mijenjali manžete klipa hidraulike... Tak da mi je sve svježe 😁
 

Prilozi

  • IMG-4d061fe8cbee9bde96b57506fd1505b3-V.jpg
    IMG-4d061fe8cbee9bde96b57506fd1505b3-V.jpg
    45.6 KB · Pregleda: 30

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Idu ti tri sita kao tanjurići za kavu. Svaki košta cca 38 kn. Ja sam ih našao u TVAK traktor centru. Obvezno sačuvaj brtvu jer nećeš naći drugu. Ja kad perem filtere svoju očistim, i namažem crvenim silikonom. Ako budeš kupovao, kupi grube filtere, fini se prečesto štopaju,a grubi su dovoljno gusti. Aluminijsko kućište sa finim pletivom. Kad počne brujat hidraulika, rastaviš, opereš, ispušeš kompresorom, složiš, namažeš brtvu silikonom i peri - deri.

Ovako otprilike izgledaju....
 

Prilozi

  • EZ%2005055%2D100.jpg
    EZ%2005055%2D100.jpg
    12.8 KB · Pregleda: 11

Najnoviji postovi

Na vrh