• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,380
Mislim da je tak nešto kolega zeljkokž napravil i da se dobro pokazalo. @MUHA bi trebal nekaj vise znati o tom...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Željac je imal želju i ja sam mu ju ispunil i složil mu to.
Njegov je bil samo materijal a sve ostalo je dal da napravim kaj bi po mojem bilo najbolje.

Željca nema među nama več točno 4 godine i 8 dana..... drago mi je da ga pojedini forumaši još uvijek pamte..... a vječita rasprava i zajebancija koja je bila između nas ( on je znal da ja Ursulu ne volim pa me pikal, a ja jedva čekal da nekaj stane na toj njegovoj Ursuli da ga mogu piliti.....) sa tom vanjskom pumpom hidraulike još uvijek Ide....
Prerada na Zetor sistem je ( onda kad sam to njemu radil sam znal ali zaboravio) neizvediva ili neisplativa.
Čini mi se da je ono prvo zbog različitih kardanskih....
 

Vlad progressive

Novi član
Tu od
27 Kol 2020
Poruka
3
Muha,jesi li njegovu pumpu stavio ispred ili neku drugu? Imas li neke slike kako si ti radio. Ulje odakle si uzeo,jel najbolje sa sredine da se resi jos jedan problem ursusa, nerad hidraulika na nizbrdici.Borislave kakvi su tvoji planovi? Vozim ovo cudo 5 godina, i hidraulika me svaki dan izludjuje. Mora ovo da se resi,da dobijem redovan traktor.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Išla je druga pumpa, nemam baš ni neke ideje kak bi ovu unutranju van strpal.
Imam negde garant nekih slika.
Ulje sam uzel otraga jer mi je tam bilo najjednostavnije filter ugraditi.

Opče je poznato da se meni na spomen velikog Ursusa želudac diže. Pošto si ti novi to neznaš pa da te ne uvredim ali ako hočeš redovan traktor prodaj to i kupi bilo kaj drugo.
Čak je i naš Markec Žuče se riješil (y)
 

Vlad progressive

Novi član
Tu od
27 Kol 2020
Poruka
3
Citam ovaj forum redovno samo nisam pisao nista,znam tvoj stav al znam isto da sve probleme na njemu znas da resis 😂 ako nadjes slike pusti ovde da vidimo. Ma i meni je muka od njega al ne znam za slicne pare sta bi drugo uzeo. Racunam da kad bi ovo resio bio bi kolko tolko ok.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
Provjeri ručicu kardana dali pomakiva vilicu, skini lijevi utvđivać i vidi dali se unutra ona letva pomakiva,dali ti radi kardan prek brzina ,jel možeš kardansku osovinu okretat dok je kardan uključen a traktor ugašen
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Dobil na poklon pod uvjetom da se pojavim u njoj na određenom mjestu.
Ko zna, možda mi se dopadne više nego volim stroj.

 
  • Like
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Markec je forumski fan Ursule, to svi znamo.
A isto tak znamo ko je fan Rakete pa se obratiš na njegovu adresu ;)

Ja sam dal ovakve raditi ali su na krivom pismu otisnute.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Onda ti bum jednu poklonil kad mi stignu.
Moraš ju samo po mraku koristiti 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh