• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Hvala! Onda je zetorov, nebi znal kaj je bilo z originalnim! Znači tražiti mrežasti za zetor, samo od kojega modela?
Po onome kaj vidim taj filter od zetora uopče nema mrežast(travni) filter?
0eef6ebd7f34fe5674c4df72707c5720.jpg
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
To sam ti baš htel reči ali si bil brži.
Pod brojem 27 ti se nalazi onaj podložak za kojeg si pital kam ide
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Je to sam videl sad na sliki ali nejde mi v glavu tko je onda narival nutra mrežasti ali bez vanjskog okvira? Sad tek treči put to rasteplem odkad je pri meni traktor pa reko da stavim novi taj travni kad san dosad samo z benzinom našprical i spuhal i nejde pa nejde nutra, a kad ono čorak kučište zetorovo, a ja pucki držim prodike da je nešt zmrdala. Jadno dete niti krivo niti dužno, to je valjda kod bivšeg gazde neko nekaj skemijal! Po tome u ovaj ide sam ulje i to je to?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Onda pa tak! Licitaža; Dajem na prodaju novi travni filter za ursus!! Početna cena: jedna žuja!!
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,440
Cijena je više nego povoljna, iako mi netreba platio bi dvije žuje pa da zajedno popijemo, šteta samo što nismo bliže!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma daj u pp adresu i ja ti ga pošaljem, to ti nema niti 10dkg, a meni bu se sam prekladal po radioni dok ga ne poteren s nečim i završil bu u smeču!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Nebu ti dost pivendara standardnog pakovanja, moraš mjenjati za bambuču da bi bilo dost za natočiti u lonac filtera.

Nego, našel sam ga gdje spava u djelovima

 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,440
kawasaki, šalim se meni netreba filter al pošto vidim da si skroman volio bi da smo bliže da popijemo zajedno koju žuju a možda i više !

Sad tek neznam jel Muha mehaničar ili ginekolog za mašine???
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Muha, to je taj, lija lukava se uvukla u ursulu i meni radi probleme! :)

Nimrennermin, sad tek vidim da si iz BiH! Nije to do skromnosti nego štaće mi doma kad ga netrebam a nekome možda zatreba! :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Sad tek neznam jel Muha mehaničar ili ginekolog za mašine???
Pa znaš one majce kaj su bile u modi jedno vreme. Nisam .... ali mogu pogledati.
Baš je danas jedna osoba komentirala da takav stolček i ta gospoda koriste na kakvom sam ja sedel ogledavajuči pacjenta
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Samo u prolazu, na ulazu je tabla. Ursusi ulaze na vlastitu odgovornost.
Tu su mi se stvarno zamerili.
Sednem na minu i upalim, kad ono ovakva slika.
Moreš si misliti kak sam izgledal kad hauba ovak izgleda, a i kak je ursan patil dok sam mu se osvečival sa 45-ticom.



 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Ne jednom sam izgledo do Pas Dalmatinac... :icon_thumright:eek:oooo znam kako vam je:icon_thumright:

Več mi te žao u tri pm... Niti ti njih voliš, a vidim da ni oni tebe
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ali stvarno mrzim tog velikog medveda, definitivno ga mrzim. Oprostite mi zbog tog.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,741
Nije to ništa, ili je pala kiša u auspuh ili je otišao dihtung. Za kišu odgovara onaj gore, a dihtung promjeni majstor.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Pala kiša, ali u karter
Ne dira to mene ali me poškropil s tim kaj je povratil :(devil):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Od Ursusa sa ljubavlju Muha,vidiš kako te vole. :icon_rofl:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
E sad mi je lakše kad znam da nisam jedini kojeg je Medo označil ...
Samo kaj sam ja dobil te Crne boginje od kiše kaj je napadala u auspuh
A Muha . . . To ti je isto kak kad pes zapiša svog vlasnika - označi ga da je njegv i iskazuje mu poštovanje i ljubav :icon_syda:
 

Najnoviji postovi

Na vrh