• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Isto kod mene! Da imam za bolje, ovaj bi bio za dušu, da imam šta popravljati kad mi je dosadno, a radio bi sa boljim.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tomo1987, nije tvoj najbolji, najbolji je moj! Tvoj može biti samo drugi po redu!! [emoji12]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Dečki, držite fige da bude bolja hidraulika! Još se ništa ne zna!
Ali, ja vjerujem u prijatelja MUHU, tako da to bude dobro
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Danas nakon već podosta vremena završena je hidraulika na Didici.
Sve je sklopljeno, postavio sam sve to na traktor, pritegnio.
Upalio sam ga samo na kratko i probao podići i spustiti, išlo je. Ništa više nisam probao pošto je hladnjak prazan. Sutra poslije posla ide voda u hladnjak i malo bolja proba. Nadam se da će sve biti u redu.
Također ću još sve poluge, ruke i to skinuti, rastaviti, očistiti i oprati i sve što se da srediti pa onda nazad namontirati. Prije toga će teret na poluge da vidim koliko će trebati da padne hidraulik dole dok je traktor ugašen.
 

Prilozi

  • IMG_20150108_185402.jpg
    IMG_20150108_185402.jpg
    34.1 KB · Pregleda: 872

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Alo još veći gušt je bratu, tati i mami pokazati to koji su non stop govorili "ako ti to sastaviš", "ako to bude radilo" :cool2::cool2::cool2::cool2:

No, još to nije isprobano kako treba stoga :(wait):
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Danas je isprobano malo bolje. Čini mi se da je sve u redu. Vidjet ćemo što će reći kada zakvačim nešto teže.

Ovim putem bi se zahvalio svima koji su pomogli, a najviše kolegi MUHA koji mi je sve objašnjavao korak po korak i sve je obavljeno bez večih problema. :icon_thumright::(bow):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Nema frke, meni je drago ako smo uspjeli barem dio riješiti. Drugi put bu lakše.
Ujedno čestitam.

Zakopčaj mu tanjurače ili nekaj teškog pa nek drži preko noči, pokazal bi ja sliku kak sam ja to nekad ispitival ali me sramota :(angel):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Dobra, dobra. Jel su išli prednji kotači u zrak?
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Jesu sa utezima na prvoj kuki, i ugašen držo pol sata. Po mom je bio dovoljan dokaz, samo sam imo polugu od metar od kraja ruku hidraulike. Sad drži od božiča cjepač u zraku. Jučer ga malo upalio da digne ulje, i nije spustio ni centi.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Jucer se spustilo oko 2 cm, ali jos uvijek je skoro pa u punoj visini, mozda je propalo 3-4 cm, nije mi se dalo mjeriti. Tanjuraca i sve ostalo je kod strica u dvoristu pa je zasad samo ovo probano, prvom prilikom i nesto teze
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Alo još veći gušt je bratu, tati i mami pokazati to koji su non stop govorili "ako ti to sastaviš", "ako to bude radilo" :cool2::cool2::cool2::cool2:

No, još to nije isprobano kako treba stoga :(wait):

Da nije koji od ovih imo prste oko ručice hidraulike???:icon_axe:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Podigao sam skroz do kraja i ugasio traktor. Nakon dva sata propalo je oko 2 cm, a nakon dva dana još 8 cm. Stavio sam nekoliko betonskih blokova na hidrauliku. Ja super zadovoljan. Do sada je bilo da nakon pola sata, čak i prije, padne do kraja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Nesmije padati, ali nije dobro ni da trpi bezveze da bi se sebi ili nekome dokazalo da može.
Marko, jel cilindar imal kakvih risova po sebi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh