• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Opruga, kanđa, poklopac u kojeg je prije montaže ugrađen semering.
Zamjenite i O-ringe na osovini poluge špere i stavite brtvu između poklopca i kučišta diferencijala.
Zahvaljujem. Eh da se pohvalim sa svojim, pukla druga i treča glava. Zamjenio čepove, nove brtve, dizne dao usput provjerit, kad sam upalio doslovno šprica voda na glavama u desnom čošku gledajuči kod ispuha imaju pukotinu. Naručio sam nove, sad čekamo paket da vratimo sve nazad... Žao mi je što nisam snimio....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Kaj su se smrzle ili jednostavno dotrajale od godina upotrebe?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Smrzle ovu zimu... znači ujebalo te onih par noči kaj je minus bil?

Ako vidim dobro špera je vani, a reduktor gore?
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Smrzle ovu zimu... znači ujebalo te onih par noči kaj je minus bil?

Ako vidim dobro špera je vani, a reduktor gore?
Vid ti je još odlična, veli kolega "špera mi netreba". Nije problem......

Da onih par dana minusa, otišo na teren i piz..........
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Šteta je što šperu nisi osposobio. Gledao sam nedavno jedan video u kojem stručni čovjek objašnjava da bi šperu trebalo koristit stalno u težim radovima,(oranje,tanjuranje, itd).
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,527
Veli kolega da ju nije koristio već 25g. Da mu ni netreba....

Šteta kaj ju niste stavili apar minuta posla.
Samo me zanima jel stavio osovinu sa novim gumicama

Vid ti je još odlična, veli kolega "špera mi netreba". Nije problem......

Da onih par dana minusa, otišo na teren i piz..........

Škrti dvaput plača naravno antifriza je skup....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Šteta je što šperu nisi osposobio. Gledao sam nedavno jedan video u kojem stručni čovjek objašnjava da bi šperu trebalo koristit stalno u težim radovima,(oranje,tanjuranje, itd).

Da, možda jeste teoretski dobro. Nije dobro za moju nogu kada ja moram sa svojih 115 kg stati na nju da ne iskače...
Koristim ju jedino u oranju, dok orem uvratine ili neke jako ugažene dijelove. Ako mi za cijelo oranje treba blokada, tada nisu uvjeti za oranje i idme kući.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Usrani dobil produženje registracije nisem mogel voziti pa ga vozil otac
. Čak ga pohvalili da čovjek sa 80 godina doveze traktor potpuno ispravan jedino slabo čuje pa kad su rekli žmigavac on je palil svjetla .Onda su mu rekli deda vi palite kaj hočete a mi se bumo prilagodili .☝
 

Najnoviji postovi

Na vrh