• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
hidraulika ursus 335

trebao bi jedan savjet u vezi hidraulike na malom ursusu
bez opterećenja radi super,ali kad sam dizao kalač za drva koji ima par stotina kila morao sam dati puno gasa da ga digne i kad ga je digla nije popuštala,niti inače ne propušta.
jel zna neko kaj treba mjenjat i koliko je trošak otprilike:(think):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kad si zadnji put čistil lamelni prečistač i prečistač ulja ??
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ebem ti sumpor, ja prekjucer dosipavam ulje u traktor i nest mi cudno mirise, kad ono sipam hipenol, ali dobro pa sam nasipo samo deci... valjda mu nece nista biti! :icon_scratch:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
ebem ti sumpor, ja prekjucer dosipavam ulje u traktor i nest mi cudno mirise, kad ono sipam hipenol, ali dobro pa sam nasipo samo deci... valjda mu nece nista biti! :icon_scratch:

Bu imal bolju kompresiju :p:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imas ispod sica s prednje strane procistac koji ima i neke gumice unutra,sve pocistis i promjenis gumice,ak bu opet dizal samo pod punim gasom vjerojatno su gumice na razvodniku otisle pa tam pisa,to je ispod sica ispod dekla u getribi. Koje si ulje stavil?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ak nemas, a trebas Uputstvo za odrzavanje, posaljem ti na mail !!
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
pozzzzzzzzzz

Tema je ursus 355 , oni opet o malom ursusu 330

u pravu si prijatelju:(handshake): tema je veliki ursus:x:a ne mali al da odgovorim na pitanje:(think):meni je to bilo na velikom i ja sam reparirao kompletni razvodnik ispod sica,stavio novi filter uz pumpu i novi cilindar hidraulike i naravno novo ulje i sad je hidraulika odlična:icon_super:
 

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
Imas ispod sica s prednje strane procistac koji ima i neke gumice unutra,sve pocistis i promjenis gumice,ak bu opet dizal samo pod punim gasom vjerojatno su gumice na razvodniku otisle pa tam pisa,to je ispod sica ispod dekla u getribi. Koje si ulje stavil?

hipenol 90
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Umro je još jedan
1347536052.gif

A samo je došel da mu se izmjeni krv :icon_lol::icon_lol:


pic hosting



upload foto
 

Najnoviji postovi

Na vrh