• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a i meni su znale ici iskre iz auspuha kod oranja ili kad idem s podrivacem po nekoj teskoj zemlji!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
a i meni su znale ici iskre iz auspuha kod oranja ili kad idem s podrivacem po nekoj teskoj zemlji!
To mu zdravlje izlazi iz njega :(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Iskrice ili plamen iz auspuha po noci je umijesto rotirke:icon_weed:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To hita iskre jer mora jedamput i sva ta garez od nase loze izac,a i svi rade na leru i cuvaju i paze ga jednom posteno stisnu i mali se iznenadi pa pocne ko zmaj bljuvat iskre i vatru.
Stalno gas i gas i gas i nemres ga iznenadit.:icon_weed::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To hita iskre jer mora jedamput i sva ta garez od nase loze izac,a i svi rade na leru i cuvaju i paze ga jednom posteno stisnu i mali se iznenadi pa pocne ko zmaj bljuvat iskre i vatru.
Stalno gas i gas i gas i nemres ga iznenadit.:icon_weed::icon_pidu:

Kolega zasto mojem iskre skacu na auspuh a gas mi je stalno na podu i stalno ga teram koda sam ga ukral jer sam u guzvi zasto meni iskre frcaju:(nerd):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Kolega zasto mojem iskre skacu na auspuh a gas mi je stalno na podu i stalno ga teram koda sam ga ukral jer sam u guzvi zasto meni iskre frcaju:(nerd):
Zato jer nemaš iskrolovca :(nerd):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zato jer nemaš iskrolovca :(nerd):

Ma ni ne treba mi samo nek one frcaju lijepo mi je to vidit po noci nekad bi cigar zapalil kolko ih ima:icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Ma ni ne treba mi samo nek one frcaju lijepo mi je to vidit po noci nekad bi cigar zapalil kolko ih ima:icon_weed:
Vele ljudi (koji su imali iskustva) da je to super kad ga u štaglju parkiraš ili kad se ono nekad seno pobiralo na starinski način :(angel):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Vele ljudi (koji su imali iskustva) da je to super kad ga u štaglju parkiraš ili kad se ono nekad seno pobiralo na starinski način :(angel):

Onda se ima onaj zavrsni efekat zovi gasilce:icon_hang:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Onda se ima onaj zavrsni efekat zovi gasilce:icon_hang:

Mi smo na zetoru dobili lonac dodatni na auspuhu (iskrolovac) i koristili smo ga kad smo sjeno kupili ili u staglju vrteli puhalnik i super stvar i traktor je puno tisi.:(nerd)::)
Al cure su volele kad se iskralo di je bilo najvise iskrica tu je bilo navise djevojcica.hehe sala.:D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene jedino klinci mamama pricaju da je opet bučo prozujao s autom ili traktorom djeca me vole:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene jedino klinci mamama pricaju da je opet bučo prozujao s autom ili traktorom djeca me vole:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

A preko djece se dođe do mame :icon_lol::icon_lol:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Kolega zasto mojem iskre skacu na auspuh a gas mi je stalno na podu i stalno ga teram koda sam ga ukral jer sam u guzvi zasto meni iskre frcaju:(nerd):

zaboravio si brusilicu u motoru heheee:icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@zeljko kz tocno ako si djeci dobar i mame te vole:icon_super:
@vica nema veze nek brusilica bruska:icon_weed:
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
:(think)::(think):ma moj vam je medo star 35 godina ja sam treči vlasnik :icon_eyes:a instalacija je nova,akumulator nov i alnaser repariran a što se tiče paljenja sve je ok al kod nas je ove zime bilo par dana -18 a baš mi je trebao za čistit snijeg i vergla dobro al treba mu da sastavi i onda par sekundi frflja tako mi je i ferđo dok nisam promjenio grijač sad je ok tako da bi stavio i na medu da sam bez brige i da ga ne mučim:drink:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
zatvorena garaza bi mu dobro pasovala za zimu. i ova nafta sad se zgrusava vec na -7-8 stepeni. vise cak ona zeza na takvim mrazevima. grejac hoce pomoci mada je on direktan dizel .
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
pasala bi mu da još da je i grijana al eto nemam moj medo je vani pod krovom i to je to-na zimu mu stavim grijač bit če bolje znam
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
:(talk):dal zna tko od vas forumaša gdje nabavit te utege za prednje kotače ili od čega pašu:(hi):
 

Najnoviji postovi

Na vrh