• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
:icon_eyes: :icon_eyes: :icon_eyes: :icon_syda: :icon_syda: :icon_syda:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,630
Nije loše.

Zvukova u vožnji ima več sad, a izraženiji su kad ide unazad.
Izgleda mi malo bučan u kabini. Možda nisu zatvorili vrata, a možda bi bilo dobro da jesu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Muha, zar su zvukovi kod njega čudna stvar?

I ja sam obratio pozornost na buku u kabini. Nisam mogao ocijeniti jesu li vrata zatvorena ili nisu.

Ali, Ursus, i još C-360, ma valjaaaa!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,821
Zatvorena su,čuje se kad se zatvore.
I kakav bi to bio Ursus bez zvukova.:(think):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,228
Ma kakav Ursus. To je Carraro s poljskom kabinom.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Jel ima tko sliku i objašnjenje kakva je to opruga u igri na trecoj točki kopčanja jer evo nemogu raditi ništa pametno jer mi poluge stalno skaču gore,danas sam to primjetio još mi čudno zasto stari tanjira sto puta,pa da odiže mu tanjirače.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ma nije u tome problem vec sto rukom mogu topling nagurat prema traktoru i pocinje dizati.
A mala ručica stoji kako stoji,kao da je zavarena,inače sve radi ok al eto odjednom samo se da ovo lako aktivirat.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,741
Nema tu sreće bez skidanja poklopca hidraulike i vidjeti gdje ne štima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,630
Ako rukom možeš gurnuti onda je najvjerojatnije pukla torziona.
Treba ju izvaditi van i provjeriti dali je ona ili su kroneri na osovini ili poklopcu sa strane.
 

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
Pozdrav.Imam Ursusa c 360 i nesto me zeza hidraulika.Kada onu lijevu rucicu medju nogama gurnem skroz naprijed i rucicu za dizanje vratim nazad nece da dize.Medjutim kada kada tu rucicu medju nogama vratim da hidraulika dize preko brzina onda dize.Pa me zanima sta bi moglo biti.
 

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
Mislis kardan preko brzina ili u onom prvom poĺozaju kada su ukljuceni i kardan i hidraulika
 

Najnoviji postovi

Na vrh