• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Tak sam si i ja nekak mislil, malo mi je daleko al bum otišel videti u nedjelju pa možda odma i kupim.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Jel netko mjenjao sat od temperature,ja sam imao tu srecu da sam kupio kakti original al malo mi cudno jer taj u zeleno nezna doci .
Odma mi je bilo to malo sumljivo jer nekako mi pre labavo ide sonda u reducir koji ide u granu vode.
Ajd dok je zima bila jos i nekako al traktor place danima od posla,nemoguce da se nemoze zgrijat.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Istestiraj sa vručom vodom. Da nisi možda presuknul cijev pa živa otišla van, jel ima termostat nutra? Ako nema vjerojatno stalno vrti vodu pa ne diže temperaturu!
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Jesam,fino sam ga izvio iz grane i isao sam kavicu skuhat,al dok voda zakuha e onda se taman popne u zeleno polje.
Moje misljenje je da izmedju sonde i uloska tog sto ide u granu ima previse lufta pa kasni i gubi na prenošenju topline.
To me zanima dal to mora ici knap unutra da bi radilo kako treba?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Sve je to ok, meni se nakon sat vremena sa malčerom jedva pomaknula kazaljka prema zelenome. Ako ga želiš istestirati zakapči mu 24d tanjuraču, iskosi do kraja i pusti do osovine. Da vidiš kaj juri prema crvenome!Jel imaš termostat u posudi kod kilera?
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Nađi plug 2x10'', treća brza i gas na 1400-1600O/m, nakon sat vremena vidjet češ zeleno. Meni cajger stoji stalno na crti prije zelenog osim u oranju.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
AKo nemaš termostat, stavi karton ispred hladnjaka i vozaj se, nikakvo oranje, nikakvo tanjuranje. Mora se ugrijati.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Koliko sam uspio odgonetnuti taj poljski jezik, 3 perkinsova cilindra i 60 konja... Jedina zamjerka.

Moglo bi se na ruralni :icon_blackeye:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ako je 18000€ to je još relativno ok cijena ako je sa pdv-om pa si ga još odbiješ.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,554
Od 90-100000 zlota pise cijena. Dok posjetitelji ocekuju cijenu od oko 80000.
Ako sam dobro shvatio prijevod.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Čekamo Muhu s kojom "ljepom" riječju... Šala naravno ali mišljenje poželjno.

Dečki Ursus s tri cilindra NEJDE....
 

Najnoviji postovi

Na vrh