• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,628
Ja si nekak mislim da Markec samo pumpa preko brzina.
Ono krckanje je klasika.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
Mislim da vi niste normalni to se nesmije na traktoru događati osim iznimno!!!!!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma ursusi sami po sebi nisu normalni traktori, ali za pravog gazdu koji ga pozna bude dušu ispustil ako treba! :)
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
I to bez kuplunga :mur:Kad sem lijen popeti se na traktor to isto radim ali ga ugasinm prije pa opet upalim .
Budem te videl sad kak češ se ti penjat na svog URSUSA ak ti bu teško bum dopeljal viljuškara :icon_eyes::(think)::icon_rofl:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Tek sem ga kupil za sad ide penjanje i napravil sem novi klin za vuču :icon_super:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
I to bez kuplunga :mur:Kad sem lijen popeti se na traktor to isto radim ali ga ugasinm prije pa opet upalim .

Radio je u leru i u prvu sam ga bez problema ubacio bez kvačila, pa sam mislio da će i u petu :(think):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,628
Možeš uzeti taj set, samo kaj buš imal viška gumica za razvodnik koje nemaš kam ugraditi, a ujedno je taj set malo skuplji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,628
U velikoj garnituri imaš O-ringe i brtvila za gornji i donji dio hidraulika te ruke i torzionu osovinu, a u maloj ti fali brtva poklopca hidraulika.
Ako se ne varam u nijednoj nema brtve ispod razvodnika pa nju trebaš posebno uzeti

Sad ti vidi kaj je tebi povoljnije.
 

Urzikic

Novi član
Tu od
21 Pro 2011
Poruka
24
mislim da ima u ovoj drugoj garnituri kao da se vidi neka cetvrtasra britva,nadam se da ce to malo poboljsati mrad moje hidraulike jer bas imam muka sa njom,najveci mi je problem kad trebam orati,muke moje nemogu plug slavonac isterati iz zemlje na kraju brazde,sve to na muku i preko brzina
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,628
Je ima, sad sam videl. To je ona za ispod razvodnika.

Kad rešiš taj dio onda buš po potrebi pumpu mijenjal jer baš da buš zamjenom brtvi snagu dobil ja ne vjerujem.
Svakak očisti usisni filter i zamjeni gumice na donjem dijelu.
 

Urzikic

Novi član
Tu od
21 Pro 2011
Poruka
24
vazi druze i hvala puno,a to si upravu i ja se plasim da promena tih gumica nece bas pomoci,verovatno da ce trebati i druga pumpa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,628
Sad kad bu širom trebalo bi ispitati sigurnosne ventile i nakon popravka izmjeriti tlak koji pumpa daje.
Ako bu trebala nova pumpa onda postoji mogučnost ugradnje veče ako imaš potreba radi kakvih omotača ili nečeg sličnog za kaj ti treba veča brzina hidraulike.
 

Urzikic

Novi član
Tu od
21 Pro 2011
Poruka
24
ma nisi me razumeo druze,ne treba meni brzina nego malo vise tj vece snage,a treba mi najvise za utovar trupaca al on sad jedva podigne trupce od metra a kamoli nesto duze,a kakve se to vece i jace pumpe mogu ugraditi mislim od cega su to pumpe
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,628
Nisi ti mene razumel.
Ja ti velim da ako buš trebal mijenjati pumpu onda možeš (ako imaš potrebe) staviti jaču. Ako ne, nikom ništ. Ionak je ta veča mrvicu skuplja.
To je Zekanova pumpa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh