• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Meni iskače iz treče niz breg pod teretom,(navikneš na drugu i četvrtu), da ostaju u brzinama rijetko. Katdan skineš ili iskopčaš (ako hidraulika drži)

Poslano sa mog LG-E610 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Moj je 78 god i nikad nije iskakal iz brzina. Ostal je u brzini tko zna koliko puta ali mojom krivicom. Ipak je to samo traktor a ne auto da ga tak i šaltam.
 

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
Kupio sam c360 ,sve je odlicno jedino hidrauliku trebam malo da skužim,mi moze tko objasnit one rucice ,P i S?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To su ti PS ili ti ga po naški konjske snage ;-)
Mala šala, to je za hidrauliku, tj. za plivajuči i grubi hidraulik. Ima tu ili na temi 355 kompletna uputstva za rukovanje sa hidraulikom.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,627
Te ručice se ne diraju, one su u položaju u kojem hidraulik najbolje ore i ide gore - dole.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Na P sam orao i tanjurao a za sve drugo sam delal na S. Na P (plivajući) moreš lijepo nariktati (ako je sve drugo kak treba) dubinu koju želiš orati i tanjurati.
 

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Na P sam orao i tanjurao a za sve drugo sam delal na S. Na P (plivajući) moreš lijepo nariktati (ako je sve drugo kak treba) dubinu koju želiš orati i tanjurati.

Slabo ces se na P naorat mora da kopa trag ko freza . Plivajuci je na S tj prema napred .
 

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
Sad sam oral odlicno vuce ni plug ne osjeti na 1000obrtaja ,sad ga imam dva dana ursus c-360..al spera je tvrda za tisat ,dal je to normalno?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,627
Malo podmaži na onim bolcnima iza kutije od akumulatora.
 

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
A kako ona treba funkcionirat treba ju stalno tišat il ? Kakva treba biti meka il tvrda ja ju moram nogom jako tisat noga me zaboli.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Plivajuci je na S tj prema napred .

Ako je tako onda se ispričavam na krivoj informaciji i zahvaljujem na ispravci. Neradim sa njim već par godina pa mi se valjda pobrkalo.
Kad ju stisneš trebala bi ostati uključena dok se ne rastereti pa se sama iskljući.
Valjda nisam i to zaboravel.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,627
A kako ona treba funkcionirat treba ju stalno tišat il ? Kakva treba biti meka il tvrda ja ju moram nogom jako tisat noga me zaboli.
Mora pružati otpor, ali te nesmije noga boljeti.
A jel se iskopća sama kad makneš nogu?

Ako je tako onda se ispričavam na krivoj informaciji i zahvaljujem na ispravci. Neradim sa njim već par godina pa mi se valjda pobrkalo.
Kad ju stisneš trebala bi ostati uključena dok se ne rastereti pa se sama iskljući.
Valjda nisam i to zaboravel.
Dado, ne zamaraj se, imal sam prilike vidjeti razno raznih hidraulika i ta ručica je koje kak stajala. Na nekima je zahtjevala da se učvrsti u sredinu. To uglavnom ovisi o stanju polužja.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
A koji če ti vrag špera?????????

Taj stroj ima snage, tereta, omjera na tanjurastom da ja nisam imo potrebe dirat papuču špere ako nejde viša i još gasa.... Ja smatram da njemu treba špera tek na izmaku trakcije ili JAKO lošim gumama.

Kad sam kupovo svoga, meni su rekli da ako nejde daj gasa, ako opet nejde daj još gasa, ako ni opet nejde daj koliko ima i nežali ga jer motor nebudeš presilio. Naprosto puca od snage.

Na hidraulik se treba naviknut. Može kakva slika i koliko si platio ako nije tajna ili je delikatno pitanje?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Meni( ustvari mom starom ) je godinama špera bila otkopčana. Razdvojiš kočnice i udri po onoj koja proklizava. Sa šperom je problem kad treba skrenuti a ona se neče odvojiti.
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Spera se svaka odvaja ako nejde samo se krene malo unatrag i problem rijesen! Ja isto imam tvrdu speru ali samo zato sta je opruga jaka koja ju vraca, da ju nemoram ja vracat.. Iskreno i danas sam ju koristio:) samo zato sta sam vuko 8tonku i krenuo unatrag na zemlji normalno nejde onda pod sperom nekak ide

A ako je nekom problem zujanje kod nas su znali stavit piljevine i zujanje se smanjilo znaci u sunke
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
12188402_841042716015174_570971536_n.jpg
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Lepi stroj, nek sam služi svrsi i što manje šrafanja po njemu!

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh