• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
Zanima me moj ursus c-360 u ler gasu ,kako mora raditi,koda se nešto čuje kod bospumpe il kod dizni a nez dal tak mora raditi?
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Može bit svašta. Ma bitno da on ide.

E Muha znaš da mi te žao, shvačam koliko ti smetaju al još nama patnicima pomažeš unatič kamencu, čirevima i kiselini u želucu..

Roky@ Ako možeš snimit zvuk bilo bi lakše.
Poslano sa mog LG-E610 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Zanima me moj ursus c-360 u ler gasu ,kako mora raditi,koda se nešto čuje kod bospumpe il kod dizni a nez dal tak mora raditi?
Pa nebi smjelo biti nekih ne normalnih zvukova. Čuju se šumovi, a lupkanja nebi smjelo biti.
Šerafciger ili kakav komad drveta u ruke i prošetaš po sumnjivim mjestima naslanjajuči jednu stranu na željeno mjesto, a na drugu stranu uho gore.
Mora se čuti, jedino ako ti je slon u uho prdnul, onda ništ ne čuješ :(giggle):
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
@rockybalboa, da nije možda ovakav zvuk?

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=ZTErhqC4z48[/YT]
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,741
A šta je konzola. Stvar se desila jučer i ja sada razmatram mogućnosti šta i kako dalje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Konzola, poklopac glavnog ležaja radilice.
Predpostavljam da se dodir desil (pošto si seger našel) na mjestu označenom zelenom strelicom.


 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,741
Prije će biti da je bubnulo u osovinu međuzubčanika jer sam našao osigurač i maticu sa te osovine, ali dobro kad se iscijedi i bude dana pogledati ću odozdo. I još jedno malo pitanje za majstore, koliko su otprilike ruke kada se rasklapa motor.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Po mojem mišljenju, ovo je sasvim dobar zvuk, jako mirno radi.

Neka netko malo iskusniji još napiše.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Nije takav ne cuje se tak jako,budemo ti snimil sad

https://www.youtube.com/watch?v=6b9PEKzUts0
evo to je moj,al to je skroz izbliza
Meni se čini da ipak nekaj klepeče.
Probaj ventilčeke preštelati za početak.

Prije će biti da je bubnulo u osovinu međuzubčanika jer sam našao osigurač i maticu sa te osovine, ali dobro kad se iscijedi i bude dana pogledati ću odozdo. I još jedno malo pitanje za majstore, koliko su otprilike ruke kada se rasklapa motor.
Jako teško pitanje, sve zavisi dokle treba iči s rastavljanjem, a bojim se da bi tvoj moral širom i blok na trnovanje za svaki slučaj.
Cjena je različita i od podneblja do podneblja u kojem se stroj nalazi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
U zelenom krugu ti je Boš pumpa, a strelice označavaju mjesta gdje se ulje toči.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Motorno.
Lijevi ima mjerač, a u desnog toči cca 2 deci.
 

Najnoviji postovi

Na vrh