• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
zetorove zanima me kakvu oznaku imaju jel ovakva
 

Prilozi

  • IMG_20150317_210902.jpg
    IMG_20150317_210902.jpg
    21.5 KB · Pregleda: 95

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Na nekim karikama mi je ta oznaka ostala u sječanju, ali da me xxxx neznam na kojima.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Ovo je kolbensmidt fi 100 za zetora al zanimljiva stvar da sam gledal original zetorove sklopove i imali su iste karike, a i AG sklopovi (bijela kutija)u jednom dučanu su imali takve karike zapakirane:^):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Bušiš trubu, a u reduktoru narežeš 18 mm, po mogućnosti fini navoj.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
M18*1.5 urežeš i uzmeš takve šarafe ali čvrstoče 10ili još bolje 12.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Sve je na Ursusu grubo pa i navoj.
A da nije otišel koji ležaj pa ga zato trza i odšarafljuje ?
 

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
Dal to mozda ima veze sa sperom kad se koristi pa zbog toga se to otpusta,sprea mi je jako gruba :icon_oak: ?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Mislim da špera nema tu nikakve veze, vjerojstno je bilo šrajfano po tome pa se gvint pojel, to ti je boljka na ursusima. Imaju dosta nekvalitetni matrijal i ako par puta malo jače stegneš se gvinti vole pojesti i onda samo broj više pomaže.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
To ti je tak kad kupiš traktor od nemarnog vlasnika.
Ja kad sam svojeg kupil dal sam doraditi šarafe i zamijenil ih sve, namazal ih s ljepilom i stegnul sa ključem i meternom cijevi.
Stare sam šarafe jedva odšarafil čak mi je ključ puknul a trubu je bila nemoguća misija odvojiti od reduktora pa sam odustal.
Oče se to popustit i na zetoru samo rijeđe nego na usranom
 
Posljednje uređivanje:

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,741
Hitno tražim tko ima za prodati jedan uteg radilice za Ursusa 360 i drugo zanima me koliki je promjer rupe na prednjoj remenici.
 

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
Pozdrav ljudi. Evo imam jedan problem na mom medi. Naime ja i stari smo prije dva-tri dana htjeli promijeniti ulje u motoru i kad smo probali odvrnuti onaj šaraf na karteru šaraf ni da mrdne.
Pokušavali smo i papagajkama i majzlom ali ni da mrdne.E sad me zanima da li taj šaraf ima desni ili lijevi navoj pošto smo mi okretali u obadvije strane ali ni makac.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Tamo je desni navoj, je li zdrav prihvat za ključ?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Ako niste odsekli do kraja onda zavarite gore maticu pa odpustite.
Ako jeste onda bušilica.
Čep treba novi ionak, mada tu može i onaj od vodovoda pola cola.
 

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
I mi smo kontali da navarimo maticu i onda probamo ali nismo smjeli jer smo mislili da bi moglo zapaliti se nešto
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Pa ako treba izvana prvo operite masnoču i naftu.
Unutra se ulje nebu zapalilo .
 

Najnoviji postovi

Na vrh