• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Po meni bolje Ursus ali ja nisam mjerodavan jer imam i ursusa i zetora (da ne kažem da nev.... IMT-a).
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Po meni bolji Ursus imam Ursusa Zetore i IMT-a , IMT-ova i Zetora sam vozil jako puno .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa definitivno bi dal prednost ursusu. Nije niti 542 loš ali ursus ipak potegne puno više od njega u bilo kojim uvjetima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Sve ovisi što planiraš raditi sa traktorom. Ursus je (ja mislim) jeftiniji, malo jednostavniji, a jači je u poslu. 2x12'', 24 diska, 2.20-2.30 sjetvospremač, 4 krila drljača - Bez brige.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Pa ak si ga prodao iz razloga što mu hidraulik ne radi dok ne radi kardan, onda mi je malo čudno da se raspituješ o njemu i opet bi kupovao takav traktor...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Radi hidraulik dok ne radi kardan ali preko brzina a kak drži (bar meni) 5 dana rolo balu , za hidraulik IMT-a neću ništ reči jer opet bude :icon_axe:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Reduktori i getriba 35 litri pripremiš al ako ne skineš pumpu hidraulika da očistiš filter,to je uzaldno bacanje ulja za taj stroj.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Legneš ispod diferencijala i videl budeš ploču koju drži desetak(?) šarafa M10(17ključ) to odšarafiš i skineš i onda budeš videl filter,
Pronjuškaj po ovoj temi ili u temi o C355 ima i slika i sve objašnjeno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Slažem se s tobom Mika, ali večina špene je u mjenjaču, a njega je malo teže oprati.
Jedino poklopci dole pa ispiranje .... nema računice.
Filter hidraulike svakak treba očistiti, ustvari zamjeniti jer ga je najvjerojatnije uništilo s godinama.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Ak bu išel otvarat i ispirat onda bu svašta našel i videl tak da bolje ne dira ak ni spreman na svašta.
A i to je stroj koji svašta prožvače ne voli on fine kerefeke:biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh