• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

wendettooo

Član
Tu od
21 Lis 2012
Poruka
52
Jucer promjenio ulje,a danas bio na voznji i opet isto! Jednostavno krepa!
A kakve veze ima ulje u bosh pumpi sa takvom problemom?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A ac pumpa da nije ona u banani ili ti ne fila dovoljno pa te zeza?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Pošto ti tvrdiš da je samo nizbrdo moje ideje su iscrpljene ali nekak sam siguran da to nije samo nizbrdo?
 

wendettooo

Član
Tu od
21 Lis 2012
Poruka
52
Samo kada se spustam nizbrdo da motor koci!ne lovi vise gas i krepa.onda najprije upala kada ga napumpam na ac pumpi!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nekaj se poštopalo a i ac možda zeza u nekim nagibima jer je prikraju.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nekaj se poštopalo a i ac možda zeza u nekim nagibima jer je prikraju.


Znam da riskiram skupljanje kaznenih bodova, ali...

homer-simpson-facepalm-493.jpg
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Moram priznati da gruntam vec drugi dan o ovom problemu . . . Ajd da "bubnem" neko svoje razmisljanje . . . Mozda negdje povuce zrak pa se napravi vakumski cep ?? A onda ga istjeras pumpanjem . . .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,533
Ajd probaj provjerit rezervr da nemaš kakov komadič najlona unutra,kolegu isto zezalo tjedan dana sve triput pregledalii to slučajno naletjelo na otvor goriva a na mom ursusu malo ide malo nede napumpam gorivo na acepumpi 10 minu ide i opet stane.Rašarafimo ona dva velika šarafa na ace pumpi očstili i oprali ventiliče i sicevei etoga več ide 2 godine.probaj možda je to to.
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Kakve strojeve na kardan koristite na svojim ursusima,koliki malčer bi 360 mogao tjerati?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja mislim da bi Y malčer moral iti bez problema 160-180 cm, jedan deda tu u blizini tera sa zekom 2511 120 cm širine u kukuruzu i ide mu, baš sam ga gledal na zemlji ispod moje dok je mlatil ručno brani kukuruz i zeko je išel čist solidno bez štopanja!
 

jozha25

Novi član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
22
Zna li možda netko gdje bi se mogao kupiti konusno tanjirasti zupcanik za ursus c-360?
Ukoliko je vec netko kupovao, okvirna cijena bi također dobro došla.
Najbolje bi bilo u koprivničko-križevačkoj županiji, ali i sve ostalo dolazi u obzir.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,694
Probaj zvati Poljo Joso u Donjem Stupniku ili Poljomehanizacija u Jastrebarskom. Ovaj iz Jastrebarskog šalje dostavom.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
vidim iz kz si,pa kod hubzina u krizevackom ivancu ili u virju,ima 2 poslovnice
:icon_wink:
 

jozha25

Novi član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
22
hvala na odgovorima... :drink:
ma to sam za susjeda pitao, zanimalo ga je dal ima još neka trgovina osim hubzina, ali cini mi se da je danas ipak tamo kupio
 

jozha25

Novi član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
22
neznam tocno, nisam jos saznal... negdje oko 700kn...
kad saznam tocnije, dojavim...
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Bas vam je povoljan trgovac,ja sam pre godinu dana mjenjao nije ni 600 u DA
Kakva su iskustva sa trgo-agencijom to je vas teren
 
Na vrh