• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ako sam ja uspeo sam onda znaš da se može.
Obruč postaviš tako da je u položaju da sjedne na nosač i polako ga postaviš.
Kako ide van tako i nazad, ucvikaš obruč da nebježi i kad postaviš nosač i podigneš dalje je to to kad ga stegneš.
Od alata treba svašta nešto, od zice do pajsera, a bez čekića ništa.
 
Posljednje uređivanje:

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Imam opet problem sa paljenjem na duplaku.Prvo sam mislio da je akumulator prazan pa sam ga napunio ali opet neće, samo vergla ali neće da upali, onda stavim drugi akumulator koji pali drugog Ursusa na sami dodir tastera ali opet ništa.Prošle godine remontovan alneser i palio je dobro dok je bilo toplo vrijeme ali sad neće nikako.Mislio sam da je možda i do mase ali nije.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,899
Možda se razlotal koji od namotaja pa je oslabel.
Alnaser predpostavljam sporo vrti, a jel se grije?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ma problem je opet alnaser i skroz sporo vrti.Danas stavim sa drugog Ursusa alnaser i ovaj upali ko grom,tako da sutra ovaj što ne valja ide kod autoelektričara.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,899
Ovi s reduktorom baš i nisu bog zna kak dugog vijeka.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Preko godine na jednom ugrađen a za 600 kn dobar koliko para i muzike
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Sad je problem izgleda akumulator.Sad ga napunio i upali ko mina, izgleda ne drži struju a kupljen prošle godine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh