• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
O, ne brini, napravio bih ga ja ili bi uzeo od nekog drugog pa prilagodio konzolu za kopčanje, kao ovaj čovjek, no stari mi neda, a i napravio sam alternativu za prednji utovarivač, sad imam stražnji na viličaru. Naravno da bi prednji bio cool, al to ču ja kasnije možda, kad neču trebati ničiju financijsku pomoč oko toga. Ne brini Bobo, ima ti u mojoj glavi ideja ko u priči...jedna se upravo realizira, več je u polovici izrada.
 
R

Ratarko

Guest
Mene bi zanimalo kako je riješio ulje , da li je pumpu promjenio jer ova URSUS-ova je sigurno slaba po litraži a i ne sviđa mi se taj traktor ? Previše toga je napravio , izgleda da i kabina nije original ? Nadam se da je to jedan jedini C-360 koji je toliko izmjenjen a ako ih ima još puno je to potrošenih sati na krivom paketu .
 
N

new holland tn70da

Guest
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
pa nije los onaj ursus iz slovenije...barem se gazda potrudio....
 
R

Ratarko

Guest
zrine892 kaže:
pa nije los onaj ursus iz slovenije...barem se gazda potrudio....

Previše je to brate mili ...previše .
 
Z

zrine892

Guest
hehehe...vidis auspuh sa strane...nije na sredini...nije los...ali mal je pretjerao....
 
B

bduda

Guest
novi Ursus
[attachment=1:ceadb]4514.jpg[/attachment:ceadb][attachment=0:ceadb]ursus.jpg[/attachment:ceadb]
 
P

Picek

Guest
bduda kaže:
novi Ursus
[attachment=1:fe894]4514.jpg[/attachment:fe894][attachment=0:fe894]ursus.jpg[/attachment:fe894]
cijene su mu "interesantne"..
što su nekada bile DEM poljaci su sada samo prebacili u eure..
zato se ursus kod nas više ne prodaje, iako ljudi tu i tamo još uvijek nazovu i pitaju..
 
B

bduda

Guest
Narod je navalio na zapadne strojeve, moje je mišljenje da netreba okretati leđa istoku.
Ursus se je pokazao kao izdržljiv i jeftin traktor i ne razumijem trgovce zašto ga ne žele prodavati kod nas.
http//:www.ursus.com.pl
 
Z

zrine892

Guest
jesi siguran sta si rekao da je izdržljiv traktor??dojdi kod mene pa ti pokažem jednog ursusa..ni sam neznam sta nije sve promijenio...ali ipak šofer je malo budala...tako da...
 
R

ROKI

Guest
bduda kaže:
novi Ursus
[attachment=1:c60bd]4514.jpg[/attachment:c60bd][attachment=0:c60bd]ursus.jpg[/attachment:c60bd]

Ima još jedan noviji model od ovoga na slici.
 
T

Tonxy

Guest
nESVIDA MI SE PREDNJI DIO TRAKTORA I NEMA PREDNJE HIDRAULIKE STA BI ZA TE NOVCE TREBO IMATI!! Slazem se sa zrinom da bi rade belorusa neg ursusa. ali iz iskustva vam kazem da nisu za u sumu,bar ne ovi 360.
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
Imao sam ursusa C335, nije bijo nešto ekstra, ali u šumi i oranju je bio daleko bolji od imt 539.
 

Najnoviji postovi

Na vrh