• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma kuzim te da se ljudi snalaze svakak kak umiju i znaju,al to je extremna situacija i nije tak ucestala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Ma kuzim te da se ljudi snalaze svakak kak umiju i znaju,al to je extremna situacija i nije tak ucestala.
Kužim i ja tebe, ali taj tvoj majstor je Gospodin majstor :icon_wink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma nije on gospodin nego sljaker koji dobro radi i pedantan je i ima uzasno puno posla po cjeloj hrvatskoj i onda bira i opet je pretrpan.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kužim i ja tebe, ali taj tvoj majstor je Gospodin majstor :icon_wink:

Postoje majstori i MAJSTORI jedni ti pomognu u nevolji drugi te OŽENE u nevolji e moj dragi kolega ja znam u koje ti spadaš i zato te jako cjenim kao osobu i vidio sam kak radiš svaka čast jedina zamjerka nedaš se nagovorit na piće sorry :icon_pidu:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Danas su mi dali đir na ruji :(nerd)::(nerd):
Bračo mila koja je to simfonija :(shake)::(shake):

Vatroslav Lisinski se more sakriti :(giggle)::(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas su mi dali đir na ruji :(nerd)::(nerd):
Bračo mila koja je to simfonija :(shake)::(shake):

Vatroslav Lisinski se more sakriti :(giggle)::(giggle):

Popi 2 gembaca tek bu onda simfonija ala Betoven.
:icon_pidu::drink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas su mi dali đir na ruji :(nerd)::(nerd):
Bračo mila koja je to simfonija :(shake)::(shake):

Vatroslav Lisinski se more sakriti :(giggle)::(giggle):

Tko ti kriv kad nisi vozil t-55 (ruski tenk) poslije je rujo carstvo tišine :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Pa kod nas ak veliš da ideš pit zna se da nije cola u pitanju ;) inače ju i ja zadnje vrjeme preferiram možda koji radler ak se ide s posla al inače postim... Mješaju mi se zupčanici :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa kod nas ak veliš da ideš pit zna se da nije cola u pitanju ;) inače ju i ja zadnje vrjeme preferiram možda koji radler ak se ide s posla al inače postim... Mješaju mi se zupčanici :)

Kod nas se zove na kavu normalno piješ kaj hočeš makar i na blatobranu ursusa o njemu je tema pa da nebi :icon_hang::drink::drink::drink:
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Danas su mi dali đir na ruji :(nerd)::(nerd):
Bračo mila koja je to simfonija :(shake)::(shake):

Vatroslav Lisinski se more sakriti :(giggle)::(giggle):



Sad si bogatiji za jedno novo životno iskustvo....:eek:::eek::
:icon_kidra: :(rofl):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Danas su mi dali đir na ruji :(nerd)::(nerd):
Bračo mila koja je to simfonija :(shake)::(shake):

Vatroslav Lisinski se more sakriti :(giggle)::(giggle):

nisi bio svjestan što si propustio......:(clap):
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Novi Ursus 11024

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8uWjSYiO0mo&feature=share[/YT]
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
pa da, to je to... malo naprednija tehnologija, ali jos uvijek vjerni mehanickim mjenjacima, hidraulici i ostalom... zato se nadam da ce trajati ko oni stari ursusi!
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
gdje ste stavili trokut na c-355?
danas cu montirati na traktor pa sam mislio staviti na sredinu zadnjeg stakla, uz sam vrh, jel ima netko mozda neko sretnije rijesenje?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Zakon veli da u slučaju kvara vozila (pošto je to čest slučaj na ovoj vrsti vozila) trokut treba postaviti na dovoljnu udaljenost od vozila koje je u kvaru .............:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Šalim se, po propisu bi moral biti sa lijeve strane ....... bla, bla, bla.
Moja preporuka bi bila (da se bar malo zadovolje propisi) sa lijeve strane dole, ali iznutra.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
montiro sam ga na pola zadnje sajbe, pri dnu stakla jer jedino tako imam preglednost, a s lijeve ako stavim iznad svjetla, na knap mi je kad otvaram zadnje staklo, a ako stavim na kutiju s alatom, viri na stranu kao piletu sisa, a jos sam i montiro 2 katadiptera na rubove zadnje sajbe, cisto zbog tehnickog jer vidim da neki imaju problema s tim, nosac tablice je ispod lijevog fara, gdje je i svjetlo za tablicu, jest da traktor izgleda koda je cigan gazda, ali samo da zadovolji sve tehnicke uvjete, plus rotirka koja je na magnet i dok traktor stoji, ona je u kabini, a kad krecem, samo ju zaljepim za krov, mislim da imam sve, samo da je jos para za limariju to bi bilo to! ako racunam u skoro vrijeme, ofarbat traktor u crno i felge, a limariju u plavo, malo da bude drukciji ili traktor u tamnosivu kao claas, a haubu i kabinu plavo kao new holland ili landini, a foliju planiram uzet ovih dana i zatamnit zadnju sajbu i bicna stakla jer vrata skidam preko ljeta pa mi netreba folija na njima! :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Samo nemoj u crno
1453687176.gif
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa to bu pravi sportski traktor,jos mu dic 20ks i zakon!:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh