• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Nikaj od ovoga.10000 kuna i ne pušta.Pa se bacam u novu potragu.A za ono ko bu dal i pol od te svote puno bu dal.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Novi Ursus u proizvodnji

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=r7WjvQDMDVk&feature=related[/YT]
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ti novi traktori bi trebali biti pun pogodak za manja gospodarstva. bio je jedan poznanik u poljskoj na nekom sajmu gdje su bili ti novi ursusi izlagani. kaže da nema rijeći, da su jako dobro napravljeni, a poznavajući kavlitetu ljudi će biti skeptićni, ali navodno da se materijal i samam kvaliteta popravila, a vrijeme će pokazati....
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
hoće li ti novi ursusi biti i u HR na prodaji za sad ni jednog nisam vidio kod nas?
Meni bi idealan bio 5524 lijepo izgleda, baš europski traktorić
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
vječna dilema jel bolji Ursus ili IMT. Od starih modela Ursusa bolji je IMT a pogledajte ove nove modele Ursusa i nove modele IMT-a i onaj ko nikad nije u životu vidio traktor logično će zaključiti da je ursus puuuuno bolji od IMT-a, ove su nove stvarno dobbro napravili, imaju perkins motore i još koješta, svakako jedan veeliki plus za Medvjeda:finga:
 
M

Miško 007

Guest
Ma to skupo ko svetog petra kajgana kupiš zapadni stroj za to...
Nula bodova.
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
onda je kvalitetan, ima perkins motor, carraro prednja vuča a za mjenjač neznam možda ZF:supris:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ursus više ne može na zapadno tržište zbog motora koji ne zadovoljavaju neke kriterije,a sa druge strane enormno su skupi,pa pogledajte malo po poljskoj dali ima nešto novih uglavnom su ili neki zapadnjaci ili stari ursusi. A o kvaliteti i izradi to je več duga priča
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Ima jedan u mom kraju takvog, original kupljen negdje 1990. i drugih nisam vidio....

Veli čovjek super za vuču + hidro volan, ali nema tako široke gume kao ove prerade koje vidiš na ovom videu...

original sa prednjom vucom ?? ako moze koja slika od njega ..
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
original sa prednjom vucom ?? ako moze koja slika od njega ..

E to je problem, a možda nije... naime neznam iz kojeg je sela tip... ali svako malo ga vidim i sjećam se od prvih dana je imal prvi pogon...
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
moze li mi neko reci od cega je najlakse i najbolje uzeti kabinu i ugraditi na ursusa c360 ... hvala :)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
i to još 10ks slabiji, i lakši i to dosta,a odvuče ga
je da je malo prije krenuo i u manju brzinu ubacio.

sam sam se uvjerio da ursus može više povući od IMT i ima bolji prijenos.
propao susjed sa kolima i 542, i zove aj me povuci, ja što ću pošao po Zetora on zakačen za prikolicu,ma vrag će ga sad otkačivat, ja po Ursusa što bi ako ne ide onda ću po Zetora, ja tamo nema on na traktoru naprijed za što zakačit sajlu, veli ja aj izađi pa ja zakačim ursusa,a ti onda zakači mene, ja prikačio, i dok on ide po sajlu, meni dosadno čekat idem ja probat, prvi put se samo vrti, ubacim u drugu sporu, i nogu na šperu, poče se on dizat ali izvuče, susjed se čudi, ta krama izvukla,a iz njega se dimi ko iz lokomotive.
 

Najnoviji postovi

Na vrh