• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Evo jedan kod nas u BiH u oglasima. Trenutno sam u potrazi za novim tratorom pa malo gledam ponudu.
Cijena za sada ne poznata, 1200 rh, prve gume.
Pročito sam negdje na netu da je ovo sam verzija ursusa c-360 za izvoz, odnosno ima hidraulični volan,, drugčiju kabinu i limariju.





 
L

ler

Guest
takvih tipova ursusa c362 c365 jako je puno u italiji imao sam ponudu od tipa ovo ljeto da mi ga uveze iz italije
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
I koliko ti je tražio novca za ovakvog Ursusa c -362? Za ovog gore na slikama tip traži 6500€, 1986 g, malo, malo previše za ursusa.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Postovanje forumasi...
Negdje na forumu (ovom ili nekom drugom) procitao sam da se na URSUSA 355 moze slozit prednji pogon... Dali netko zna vise o tom?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja sam videl s prednjim pogonom
vele da se treba stavit od džejmsa diferencijal od tam-a 5500 vilice da ima veči ajnšlag i neke kotače neznam koje:!:
ujak je htel to napravit al je odustal:!:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Kak se nebi splatilo :scratch
Ursus je to :lol:

Nego vidim ja ti si se počel baviti preprodajom
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ma kakva preprodaja,sa starim sam se posvadil i ve očem v inat traktor kupiti!Iskren razlog.Nije meni do preprodaje.Nego,po pravici,kolko bi ti dal za to?Ak je mehanika v redu,pleh se lako složi.I kaj misliš kolko bi posla otprilike imalo na takvom nekaj?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Kolko je to teško :scratch
Odprilike oko 2 tone. Znači oko 2 soma kuna jer više ne vredi ni na otpadu.
Za limariju ti treba (novu) oko 5 do 6 tisuča kn, struja oko 1 tisuču, a mehanika si moreš misliti u kakvom je stanju kad mina ovak zgleda.

Posla hmmmmmm ovisi kaj očekuješ od tog krampa i kak hočeš da zgleda.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ma ja bi to sam slagal sve kaj bi se dalo,limariju bi našel rabljenu,kaj imaš osim haube i blatobrana.Da ga da za 2 hiljade ja bi ga zel,fakat više ne vredi,pitanje je dal papire ima.Pa ukratko,htel bi da zgleda kaj z dučana,jer ja nikaj ne delam na pol.Čega se primem to i napravim do kraja.Neš komadu rekel,je mala više nejde,ne? ;) Trebal bi ja videti prvo to za papire,a onda cena maksimalno dole.Ha?Nije ti tak daleko do mene ko do Mrkija,sam puknutog ve nema.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Ako spečeš dobar roštilj, ekipa je za čas opet na okupu ;)
Bil sam prošlu nedelju, ali ti nikak da mi pošalješ broj, pa da ti kupim piti u tvojem kraju :scratch

Ako misliš slagati tak kak si rekel, onda se dobro psihički pripremi jer buš moral dobro zapeti, a i prije svega se pomiriti sa starim.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
J...š,a dobri smo si.Stari moj je zatucani kaj da drugo velim i najpametniji od svih.On ti ničiji savjet ne prizna tak da zaboravi.Gde si bil točno v nedelju?Dojdi na sajam sutra v Vž ak ti se da.Pošaljem ti broj ve na pp.Nije meni problem sve to,samo da ja toga krampa ili kojeg drugog dopelam doma.Rekel sam da bi htel najgori trator najti i dopelati ga v red kak treba.Pa evo mi prilike.Samo kaj cena ne valja nikak.Bumo čuli kaj bu rekel sutra.Za ekipu nije problem.A kaj je s puknutim,bu on više došel?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Malo sam imal križne pute preko Kalnika, pa sam se spustil do Ljubeščice i tu sam. Sad imam broj pa se čujemo kad bum cirkuliral tvojim krajem.
Puknuti bu moral dojti jer ga bum inače ja sa lancima dovlekel i sa katancima zavezal ili .......
A ako nas pozoveš na roštilj, tu smo mam :rolleyess:

Mislim da nebu puno računice na tom ruji jer treba dosta rada, a i para uložiti u njega :twisted:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Nikaj onda od toga,bum ga danas još zval,ak se da kaj dogovoriti za cijenu ok,ako ne,nikaj.Daj reci ak znaš kolko bi negde došlo da se dela generalka na njemu,lamele,piksiranje,recimo da je u mjenjaču dobar.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Kak ti to misliš, ako znaš :scratch
Dijelove misliš ugraditi repu ili Zetorove. Tj za daljnju reprodukciju ili za sebe?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
J...š,a dobri smo si.Stari moj je zatucani kaj da drugo velim i najpametniji od svih.On ti ničiji savjet ne prizna tak da zaboravi.Gde si bil točno v nedelju?Dojdi na sajam sutra v Vž ak ti se da.Pošaljem ti broj ve na pp.Nije meni problem sve to,samo da ja toga krampa ili kojeg drugog dopelam doma.Rekel sam da bi htel najgori trator najti i dopelati ga v red kak treba.Pa evo mi prilike.Samo kaj cena ne valja nikak.Bumo čuli kaj bu rekel sutra.Za ekipu nije problem.A kaj je s puknutim,bu on više došel?

ja ga dolazim rastaviti ako treba, to znam....;):lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh