• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Svaka cast muhanicar za slike!
Naoko nevidim razliku u Ursusu iz 1971. i 1972.
Moguce da je razlika u kvaliteti materijala, kao što si i sam rekao od njih je Zetor daleko naprijed.
Zaboravil sam da je razlika i u volanu. Noviji imaju jednu gurajuču sponu, a ovaj dvije kao i Zetor, a ova između kotača je dodatna oprema da manje strada volan.

Neznam samo koliko je računice stavljati manje felge kad ti 18 cola guma dođe oko 400 kn, a 16 cola oko 300 kn :scratch. Jesu Mitas ali nije problem za njih tj ima ih.
 
M

mihelja

Guest
A ništa, oda na Mitas pa koliko izdrže....

Pozdrav Petre! Vidim živ si... dobro je!
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Ursus C-335

Zanima me da li se na ursus 335 može staviti hidraulični izvod i ako se može da li ide za jednoradni ili dvoradni cilindar te bi zamolio da mi netko poslika gdje se spajaju hidraulične cijevi. Pošto nemam ursusa (pitam za prijatelja) i nisam pročitao temu od početka, a slučajno se je već o tome raspravljalo zamolio bi link odnosno stranicu na kojoj se je raspravljalo.
Unaprijed zahvaljujem
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zanima me da li se na ursus 335 može staviti hidraulični izvod i ako se može da li ide za jednoradni ili dvoradni cilindar te bi zamolio da mi netko poslika gdje se spajaju hidraulične cijevi. Pošto nemam ursusa (pitam za prijatelja) i nisam pročitao temu od početka, a slučajno se je već o tome raspravljalo zamolio bi link odnosno stranicu na kojoj se je raspravljalo.
Unaprijed zahvaljujem
jebote kaj si ti pristojan:prayer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Od kuda uzimate sve te smajliće i ostale stvari??
Imaš dolje ispod zadnjeg reda smajića , piše ovako:[više]
ili s nekog drugog foruma skineš u svoje racunalo ,( desna tipka miša pa save picrtures ili spremi sliku)
pa je upliodaj na host servis gdje inace uuplodaš slike , spremi link (adresu)pa je stavi kao sliku u post .
Tako je nastao ovaj
vnh6va.gif

Citiraj moj post da vidiš
6g8lqf.gif
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Imaš dolje ispod zadnjeg reda smajića , piše ovako:[više]
ili s nekog drugog foruma skineš u svoje racunalo ,( desna tipka miša pa save picrtures ili spremi sliku)
pa je upliodaj na host servis gdje inace uuplodaš slike , spremi link (adresu)pa je stavi kao sliku u post .
Tako je nastao ovaj
vnh6va.gif

Citiraj moj post da vidiš
6g8lqf.gif

Ovo drugo sam shvatil, a za prvo moram priznati da uopće nemam smajlića sad ispod dok pišem poruku, samo imam ikone poruke i ispod dodatne mogućnosti. Da li možda postoji neki izbornik kao basic i napredni za cijeli forum?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovo drugo sam shvatil, a za prvo moram priznati da uopće nemam smajlića sad ispod dok pišem poruku, samo imam ikone poruke i ispod dodatne mogućnosti. Da li možda postoji neki izbornik kao basic i napredni za cijeli forum?
Ako noirmalno odgovaraš na post klikneš olovku dolje u kutu zadnjeg posta .
Tada možeš pisati na mjestu brzog odgovora .Da bi došao do smajlija kilkni "idi na napradno"
tad ti se otvara isto ono kao kad klikneš reply u postu kojeg želiš citirati.
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201


Evo skinul pa uploadal.
Drago mi je što učim od ''super uvaženog člana'' sa pet zvjezdica.
A o ursusu i hidro priključcima ništa?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641


Evo skinul pa uploadal.
Drago mi je što učim od ''super uvaženog člana'' sa pet zvjezdica.
A o ursusu i hidro priključcima ništa?
Bojim se da nisi razumio
Smjliće koje nudi ovaj forum ne treba uplodati , samo klikneš na njih pa se njihov tag ubaci na mjesto gdje prestaneš pisati ..i to je dovoljno .
Više smajlija imaš kad klikneš na više ispod ovih 20 sastrane .Tad ti se otvori prozor (označen strelicom ) ,no gdje se on otvori i kako ovisi o tvom pregledniku(opera , mozzila , IE , safari ,itd.)
I njih da bi ubacio u post samo klikneš na njega , jebo vas moderatori pa neću ja raditi vaš posao
screenshot003_549f4.jpg
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Ali ja te smajliće s desne strane nemam! Gdje uključiti njihov prikaz??
Jebo te smajlići što sam uopće počeo sa tim, ionako mi nije za smijanje!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Bojim se da nisi razumio
Smjliće koje nudi ovaj forum ne treba uplodati , samo klikneš na njih pa se njihov tag ubaci na mjesto gdje prestaneš pisati ..i to je dovoljno .
Više smajlija imaš kad klikneš na više ispod ovih 20 sastrane .Tad ti se otvori prozor (označen strelicom ) ,no gdje se on otvori i kako ovisi o tvom pregledniku(opera , mozzila , IE , safari ,itd.)
I njih da bi ubacio u post samo klikneš na njega , jebo vas moderatori pa neću ja raditi vaš posao
screenshot003_549f4.jpg

Pa ti bi zbilja trebao biti moderator
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201

Znači može se spojiti jedan dvoradni ili dva jednoradna, to sam naučio kao i njihovo upravljanje, samo ne znam kamo se spajaju osim ako se ne spajaju na odvodnu i dovodnu cijev koje su prikazane na 52. stranici.
Upute su super i zahvaljujem se za njih.
Da li bi se nešto takvo moglo pronaći za zetor 3511? Cvjetao bi od sreće kao ljubičica!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma kakvi smajliči,,,nema ih ni za ljek,,,di ste ih vi iskopali da je meni znat..........ja sa strane imam samo bijelilo......i niš više.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Bojim se da nisi razumio
Smjliće koje nudi ovaj forum ne treba uplodati , samo klikneš na njih pa se njihov tag ubaci na mjesto gdje prestaneš pisati ..i to je dovoljno .
Više smajlija imaš kad klikneš na više ispod ovih 20 sastrane .Tad ti se otvori prozor (označen strelicom ) ,no gdje se on otvori i kako ovisi o tvom pregledniku(opera , mozzila , IE , safari ,itd.)
I njih da bi ubacio u post samo klikneš na njega , jebo vas moderatori pa neću ja raditi vaš posao
screenshot003_549f4.jpg

pa jebemu, jel ovo tema o smajlićima ili o ursusu??
da mrcina nije toliko lijen i malo da prelista forum, sve bi našao, i gdje su i kako doći do smajlića...:axe::madmana:
još jednu riječ ovdje o smajlićima i brišu se svi postovi koji nisu vezani za ovu temu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh