• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
petar kaže:
Jel to ona crvena posebna na tabli, izvan satova?
One zelene gore su od pritiska zraka za kočenje prikolice. A ta crvena mi se nije nikad palila, nit sam se sjetio pogledat za što je, a imao knjigu :mrgreen: Sad i da oću proć po instalaciji i vidjet gdje ide nemog, traktor je prodan 8)
Ako gdje iskopam postam.


e ta da izvan je satova i nalazi se skroz desno evo meni se jednom upalila i sad je ok neznam sta to bi?i cemu sluzi...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
0000986463_l_0_n5wkpd.jpg


evo sa desne strane se nalazi crvana lampica a sa lijeve neke dvije zelene govorim o lampicama izvan satova pozzzzz....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Nemam pojma čemu bi te sastrane služile :scratch
Kad daš kontakt ove dvije bi trebale svijetliti, a kad upališ traktor se ugasiti.



Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Te dvije su ti najbitnije, a ove neznam.... Probaj malo po žicama pogledati pa možda skužiš kam otprilike idu.
Traktor izgleda dobro na oko.
Od čega si ugradil filter ulja. Veči je nego alnaser? :scratch

0000986637_l_0_91alez.jpg
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
pa nemam pojma to sam tu kupio kod jednog covjeka sta drzi djelove za aute i traktore,a dobro izgleda nije se bas naradio u zivotu...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Nema kaj dobar ti je 360!
Takav bi i meni pasal na dvorište :D
Vidim da si spreman za šumu.Kak se ponaša s tom prikolicom?
Dal ima prikolica kočnicu?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
puki22 kaže:
Nema kaj dobar ti je 360!
Takav bi i meni pasal na dvorište :D
Vidim da si spreman za šumu.Kak se ponaša s tom prikolicom?
Dal ima prikolica kočnicu?


a da ustvari gotova je suma vec sam i traktor oprao i obavio tehniki, prikolica nema kocnicu duzine je 4 metra stane 6 metara drva ,kak se ponasa dobro vuce on to bez sale nema sta voda se povukla u nasim krajevima tak da nije veliko blato , a sta se tice brijegova za to ju jos nisam koristio drva spustam sa ovim gumenjakom

http://s2.pticica.com/foto/0000987063_l_0_o65nkw.jpg

koji ima slajf 5,5 metara spustas bez brige ali on nije za sumu on mi uvijek stoji na suhom putu pa pretrpavam...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
puki22 kaže:
Nema kaj dobar ti je 360!
Takav bi i meni pasal na dvorište :D
Vidim da si spreman za šumu.Kak se ponaša s tom prikolicom?
Dal ima prikolica kočnicu?
Šta će ti kočnica, kad na usri ako kočnice valjaju koči kao auto. A tam gdje nemoš stat nemoj ni kočit nit se zaustavljat :mrgreen:

Šalu na stranu.
Mi smo koristili papuču za šumsku prikolicu, al otkad smo prešli na malu prikolicu, i odemo nekad i s malim imt-om ak je suho, nema potrebe za tim ekzibicijama. Paketić od 4m drva dovezeš kući bez izgubljenih oklada da neš proć preko onog potoka, il one jame, izvrtanja..

A šestaka dovest kući u mom kraju i s usrom, hm, nekažem da nemože, ali često mu bude knap a ni trube mu se nevesele na takav teret, petak je čisto ok.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Zašto onda na mom Ursusu 355 kočnice rade 2 mjeseca i onda nevaljaju? Jel to do gazde ili do majstora?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Marko355 kaže:
Zašto onda na mom Ursusu 355 kočnice rade 2 mjeseca i onda nevaljaju? Jel to do gazde ili do majstora?


kak mislis ne rade da li gubis ulje da li ti kocnica propada u cemu je problem???kod mene rade ali jedna strana je komplet nova a druga ne pa ne love u isto vrijeme inace koci dobro ....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Marko355 kaže:
Zašto onda na mom Ursusu 355 kočnice rade 2 mjeseca i onda nevaljaju? Jel to do gazde ili do majstora?
To ti je večinom do dijelova ;)
bornakutina kaže:
kak mislis ne rade da li gubis ulje da li ti kocnica propada u cemu je problem???kod mene rade ali jedna strana je komplet nova a druga ne pa ne love u isto vrijeme inace koci dobro ....
Što bi značilo da jedna strana koči, a druga slabije ;)
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
da pa sam sad na onom glavnom cilindru odsarafio do kraja sad ta nova strana koci tek nakraju a ova koja nije mjenjana prije a kad ovu sta sam mjenjao malo zategnem onda mi se jako grije opet nevalaj za sad nek bud etak ja ga vise ne rastavljam sad sam i kabinu stavio nek ceka zimu i jos je stvar sta nemogu onu stranu sta nije mjenjana nemogu ozracit jer je onaj bipak zahrdao ...
 
M

marke3603p

Guest
pa na mom ursus-u c-360 su kocnice skoro nove i dok sam jednom iso nizbrdo s balirkom ususret mi je iso traktor i ja da cu mu se maknut i stisnem kocnicu i sam je zablokirala ljeva i pocelo me bacat onda smo ju ozracili i bilo je dobro neko vrijeme pa je pocelo se isto desavat!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Prvo mi negdje ulje iscuri na pod, tamo negdje prije papuča. kako misliš propadnu? Više se ni ne sječam koliko treba stisnuti da koči kada su ispravne. Kod mene su uvijek papuče zajedno tako da uvijek tako kočim. sada kad 'ne rade' , moram dobro se upet da lijeva počne hvatat malo, ali ulja u spremniku uopče nema.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Marko355 kaže:
Prvo mi negdje ulje iscuri na pod, tamo negdje prije papuča.
Moraš najprije utvrditi gdje curi, to riješit pa odzračiti i probati.
Bez ulja ni nemože kočiti,a i ti se tak nemreš voziti jer..... ;)
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
evo mene nazat na forumu imao sam nekih poteskoca sa lozinkom ali nema veze uglavnom da li netko zna koliko teze utezi sto se nasarafe na prednje kotace na ursusa 360 ima jedan covjek pa sam ih od njega mislio uzet pa me zanima koliko se dobije jos na kilazi ???
 
M

mihelja

Guest
Ajmo malo ubit tišinu sa slikama

Let"s kill the silent....
 

Prilozi

  • SDC12847.jpg
    SDC12847.jpg
    22.6 KB · Pregleda: 490
  • SDC12848.jpg
    SDC12848.jpg
    22.6 KB · Pregleda: 696
  • SDC12839.JPG
    SDC12839.JPG
    17.4 KB · Pregleda: 472
  • SDC12835.jpg
    SDC12835.jpg
    22.7 KB · Pregleda: 296

Najnoviji postovi

Na vrh