• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Evo ja se bum usudil to reči 8)
Ursus je traktor kak i gazda na čijem imanju je glavni traktor
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=wFXBZGCkMZ8&feature=g-all-c[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xGmPXt6YOHU&feature=g-all-lik[/YT]
 
Posljednje uređivanje:
L

ler

Guest
Zanima me jeli ovaj traktor prodan ?????

Ovaj ima original MF motor
ursus53142tk4tp2.jpg

I od prvoga dana je dimio ko lokomotiva, da bi jednom prilikom zbog nestrucnosti tada ovlašetih URSUS servisera od PMT-a u bivšem PIK Đakovu zbog neke sitice ( filter ulja hidraulike)traktor proveo rastavljen nekih mjesed dana.Kada bi pregledavali pumpu goriva uvjek bi bilo OK. Traktor je teško palio i dimio išo prazan išo pun. U normalnim uvjetima oranja trošio je 10lit/KJ goriva sa 3x12 V&N Farmer L950. Proljetos je također neka sitnica bila u hidrauliku,mislili su da je pumpa ali pumpa je bila ok.Jesenas je ujaku puko film i on i kolega skinili pumpu goriva i rastavili i složili paljenje ponovo.Sada je to drugi traktor,toliko je dinamitan da je za nepovjerovati.Inače najviše posla sam ja na njemu napravi i nabio radni sati.
ursus53143uz0yq7.jpg
.
sa ovakom ITAS kamionkom sa nekih 13-14.000kg pšenice ide bez problema a nema zračno kočenje :lol:
ursus53144xz4nl4.jpg

TX ovoga traktoraša poznaš :lol: :lol: :lol: to je u mlađim danima
ursus531410001te9ja0.jpg

Nisam ja
Zanima me jeli ovaj traktor prodan trbao sam ga kupiti prije 2 god razišli smo se ja i gazda Andrija u nekih 300 eura ????
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Danas mi je opal poklopac hidraulika na palec, sutra sam mu j............. mamu
Sva sreča pa je poklopac bil u dva dijela :icon_biggrin:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas mi je opal poklopac hidraulika na palec, sutra sam mu j............. mamu
Sva sreča pa je poklopac bil u dva dijela :icon_biggrin:

Jesi se nahitil s njim i onak jako klel?:icon_biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Jesi se nahitil s njim i onak jako klel?:icon_biggrin:

Kaj si lud, ko bi ga digel.
Sutra je najebo jer me tek sad počelo boleti i celu noč bum imal nočne more.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj si lud, ko bi ga digel.
Sutra je najebo jer me tek sad počelo boleti i celu noč bum imal nočne more.

Ma kad je covek ljut dize vise nego se nada.
A joj sad bus imal 2mj ofarban nokat.
Ak ti bude jako smetalo ofarbaj i druge i nebus ni skuzil koji je od udarca.:icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Nebu išlo.
Smeče ide u čoše dok se ne oporavim i ohladim.
Znači tam negde oko -15 º C.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nebu išlo.
Smeče ide u čoše dok se ne oporavim i ohladim.
Znači tam negde oko -15 º C.

Lijepo sam ti rekel nemoj mislit na ženske dok radiš možeš li meni skinut poklopac hidr na dva zekana puštaju ulje na torzionki od 4 gumice puštaju unutarnje mijenjali ih naši dečki jer su slinile nakon njihove promjene sad puštaju em ti njihov posel i dijelove :icon_hang:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Lijepo sam ti rekel nemoj mislit na ženske dok radiš možeš li meni skinut poklopac hidr na dva zekana puštaju ulje na torzionki od 4 gumice puštaju unutarnje mijenjali ih naši dečki jer su slinile nakon njihove promjene sad puštaju em ti njihov posel i dijelove :icon_hang:

Onda kaj misliš da sam ja mađioničar?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Lijepo sam ti rekel nemoj mislit na ženske dok radiš možeš li meni skinut poklopac hidr na dva zekana puštaju ulje na torzionki od 4 gumice puštaju unutarnje mijenjali ih naši dečki jer su slinile nakon njihove promjene sad puštaju em ti njihov posel i dijelove :icon_hang:

Ak ti muha nemre dam ti broj od decka koji samo zekane dela i mece samo orginal robu i dojde k tebi doma naravno,samo moras imat struju i beton dole i u jednom danu ti rjesi oba dva.:icon_biggrin:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ak ti muha nemre dam ti broj od decka koji samo zekane dela i mece samo orginal robu i dojde k tebi doma naravno,samo moras imat struju i beton dole i u jednom danu ti rjesi oba dva.:icon_biggrin:

Nije problem posel igram se tim i sam več gumice ništ ne vrijede malo ne stignem struja i beton ne kužim ja to dižem žirafom isto kak i bočne reduktore itd ma samo zezam muhaničara zbog crnog nokta :icon_lol:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nije problem posel igram se tim i sam več gumice ništ ne vrijede malo ne stignem struja i beton ne kužim ja to dižem žirafom isto kak i bočne reduktore itd ma samo zezam muhaničara zbog crnog nokta :icon_lol:

A sve pet,da bitno je da su kvalitetne da se malo malo ne mora raskapat.
Coveku treba beton da ne dela u blatu i da more dizalicu deti pod traktor,a struja za kompresor i svetlo ak ga noc lovi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A sve pet,da bitno je da su kvalitetne da se malo malo ne mora raskapat.
Coveku treba beton da ne dela u blatu i da more dizalicu deti pod traktor,a struja za kompresor i svetlo ak ga noc lovi.
Kak misliš pod traktor pa diže ploču od hidraulike gore , ima žirafa 2 tonska ima beton ima struja ima agregat 8kw ima i malo znanja skidal sam bar 30 ploča (nekad davno) ali nema kvalitetnih gumica i vremena i volje . Oriđiđi gumica nema otkad je češki Gu.... prestal raditi :icon_hang:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Coveku treba beton da ne dela u blatu i da more dizalicu deti pod traktor,a struja za kompresor i svetlo ak ga noc lovi.
Taj tvoj mešter je samo čul da postoji tam negde teren :icon_scratch::icon_scratch:

Daj ga pitaj, onak usput, tam jednom čoveku je ostal na polju u blatu do koljena sa zakopanim plugima ...................
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj tvoj mešter je samo čul da postoji tam negde teren :icon_scratch::icon_scratch:

Daj ga pitaj, onak usput, tam jednom čoveku je ostal na polju u blatu do koljena sa zakopanim plugima ...................

Pa nebu ga raskapal na polju u blatu lepo se doslepa doma opere i slaze.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Hoče covjek reči da idejalni uvjeti nisu najbitniji.nego majstor.ljepo je na tvrdom.al koliko ljudi nema asfalta na dvorištu pa šrafi... Al kad su plugi zakopani...banana teška...ili stroj nepde u terenu...na lkt-u negde bogu iza nogu h husti...pa nebu čovek ploču betoniral 6*9 :))))) ;)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma kuzim da nema idealnih uvjeta i ovisi kaj ode ak je ostatal negde u blatu netreba traktor ici na pola nego se na polju slaze,ja sam mjenjal ac pumpu na polju i skidal pumpu za vodu,al ak treba na pol to je u blatu tesko,a plugi se otkopce i odvleces traktor na tvrdu ledinu ispod hrasta pa odma imas hlad i granu za flasencuk ili za obesiti se....:(rofl)::(rofl)::icon_hang::D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Ma kuzim da nema idealnih uvjeta i ovisi kaj ode ak je ostatal negde u blatu netreba traktor ici na pola nego se na polju slaze,ja sam mjenjal ac pumpu na polju i skidal pumpu za vodu,al ak treba na pol to je u blatu tesko,a plugi se otkopce i odvleces traktor na tvrdu ledinu ispod hrasta pa odma imas hlad i granu za flasencuk ili za obesiti se....:(rofl)::(rofl)::icon_hang::D:
Samo ti bum napisal da je prije par godina čovek došel po mene podvečer jer je oral (razoraval je polje i na sredini, pošto je polje išlo ukoso, je ostala špica, uklinek, jebiga, neznam, kak da to stručno napišem ali bitno da me razmeš) i kad je došel na tu špicu mina je raširila stražnje noge. popucali su šarafi (kojih je dio najvjerojatnije prije popadal) od reduktora.
Najavili su kišu i on me zamolil da to nekak riješimo.
Sa prvim kapima kiše smo ga uspeli izvuči sa polja, nakon toga je tjedan dana lijalo.

Neznam, možda smo trebali dizalicu zvati u pripomoč :icon_scratch::icon_scratch:

Trebal sam ti slikati gde sam danas šarafil, na šodranom dvoru smo pod raketu deli fosne i na pol. Pošto je bilo pljuskova ubacili smo suncobran (onaj ugostiteljski)
 

Najnoviji postovi

Na vrh