• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzel

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
bez kab 109146 kn a s kabinom oko 115 na sajmu i oko 120 inace nelogicno mi je da ona malo bolja kabina na nj dode samo 5000 ili 10000 kn pa tolko dode orasje
 
M

matias

Guest
Smiljan kaže:
Gospodja koja je tamo valjda cuvala stolicu ni nakon sto me je vidjela da se detaljno interesiram za traktor nije se udostojila da mi se obrati ili da mi, nedaj boze, gurne u ruku kakav prospekt.

Da takodjer sam primjetio te vrhunske i nevjerovatno :roll: ljubazne trgovce
 
L

Lamborghini R2

Guest
A na čijem ste to štandu gledali Jurval ili AGRO-FORTUNA?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
krki kaže:
bez kab 109146 kn a s kabinom oko 115 na sajmu i oko 120 inace nelogicno mi je da ona malo bolja kabina na nj dode samo 5000 ili 10000 kn pa tolko dode orasje

I ovih 109000 je oko 22.000kn vise od Millatovog MF240, oko 25% vise. Makar je, barem po mom sudu, Uzel bolji od Millata mislim da je 25% visa cijena pretjerana, tako da ti razliku u cijeni kabine vec naplate u osnovnoj cijeni traktora bez kabine. Nije za 25% bolji Uzel od Millata. Ako pretpostavimo da je motor isti Perkinsov, na ostatku ne moze biti toliko skuplji.
 
L

Lamborghini R2

Guest
Uzelovi MF ovi rađeni su za Europu,dok se ti-"Millatovi"
proizvode prvenstveno za tržište Azije i Južne Amerike,
što se jasno vidi po opremi i sličnim stvarima.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
ako kapitalna ul idu na 40% onda je bolje malo čekati i kupiti zapadni traktor i jiš ak si u sustavu pdv-a
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
krki kaže:
ako kapitalna ul idu na 40% onda je bolje malo čekati i kupiti zapadni traktor i jiš ak si u sustavu pdv-a
Cuj, znas kako kazu za elektroniku ;) Kad god si kupio kupio si prerano i platio si previse ;)

Lamborghini R2 kaže:
Uzelovi MF ovi rađeni su za Europu,dok se ti-"Millatovi"
proizvode prvenstveno za tržište Azije i Južne Amerike,
što se jasno vidi po opremi i sličnim stvarima.
Sve to stoji, ali 25% razlike je 25%. Ne znam kako je kod vecih traktora (tipa isti/vrlo slicni traktori sa razlicitom markicom unutar iste grupacije), ali mi se ovo ipak cini za "istu" markicu prevelika razlika, ali to je moj osobni stav. Svatko ima svoje kriterije. :)
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Uzelovi MF ovi rađeni su za Europu,dok se ti-"Millatovi"
proizvode prvenstveno za tržište Azije i Južne Amerike,
što se jasno vidi po opremi i sličnim stvarima.

uzel je radio dobre traktore, čini mi se da su u financijskoj gabuli, iako su radili i kombajne sampo-rosenlew i slično...
 
Na vrh