• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno - večeras prelazimo na vbulletin forum - 22.8.2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Pozdrav svima, evo uhvatio sam malo slobodnog vremena i danas poslije 22:00 radimo prelazak na vBulletin forum. Svi vi koji sudjelujete na raznim forumima(npr. forum.hr, pcexpert.com, croportal forum, itd.) vjerojatno znate da se radi o jednom od najboljih komercijalnih forum softvera, nevjerojatno je bogat korisničkim i administratorsko-moderatorskim funkcijama.
Oboružajte se strpljenjem jer svaka promjena je stresna. :)
Sutra ću napisati više o tome ima li zbog konverzije nekih gubitaka u postovima i korisničkim profilima(slike, avatari, itd). Mislim da nebi trebalo biti većih problema, eventualno ćete morati obnoviti lozinku i osvježiti korisnički profil novim-dodatnim informacijama.

Forum će u 22:00 biti zatvoren na 30-40 minuta. Poslije toga se može normalno koristiti, bez obzira što ću ja raditi na njemu promjene i nadogradnje.

btw. E da, ajde da se barem do sutra navećer suzdržimo od otvaranja novih tema u vezi ove promjene, odgovore možete objavljivati u ovoj temi. ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: VAŽNO - VEČERAS PRELAZIMO NA VBULLETIN FORUM - 22.8.2010

vBulletin je sranje , znam nitko mi sad ne vjeruje ,shvatit' ćete s vremenom
jedna mala usporedba windows vs ubuntu :oops:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Re: VAŽNO - VEČERAS PRELAZIMO NA VBULLETIN FORUM - 22.8.2010

puknuti kaže:
vBulletin je sranje , znam nitko mi sad ne vjeruje ,shvatit' ćete s vremenom
jedna mala usporedba windows vs ubuntu :oops:

Glupost. Kakav je to komentar?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Evo, nakon prilično muke prebacili smo forum na vbulletin.
Vjerojatno neki detalji još ne rade kako treba(hrvatski prijevod, vremenske zone, itd.) pa imajte strpljenja. Provjerite linkove u potpisima jer stari više ne vrijede. Probajte promijeniti lozinke i osvježiti svoje profile sa novim informacijama.
Sutra ću staviti novi logo i malo se poigrati sa dizajnom.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Evo prijavljen i ja...

Kako se treba priviknut na novi traktor u životu tako čemo se i na forum..
 
B

BAGERISTA

Guest
Jao,,,tek se naučio na onaj a sad opet na novo....
Dali zna neko di su ostali smajlići,,,koje smo prije imali..
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Ima mogućnosti da se poveća broj poruka?
Od mene sistem traži da izbrišem pola korespondence.
Bar nije sam to 'sredio'.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ima mogućnosti da se poveća broj poruka?
Od mene sistem traži da izbrišem pola korespondence.
Bar nije sam to 'sredio'.

Povećao sam na 200(po defoltu je 50). Moraš ih ponekad obrisati.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne radi brzi odgovor u operi
radi , treba samo ćitati :lol::jmp:
edit
oćel' sad biti i nove majce?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
i kako obrisati post?
i kako se snaći, kad idem na "današnje teme", kasnije mi opet svijetli da te teme nisam pročitao, dok ne uđem posebno u svaku...
milim da ću počet više radit nego biti na forumu... :(
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Molio bi sve članove za malo strpljnja..
Neka malo pričekaju sa slikama i videima,dan dva da sve sjedne na mjesto..
I meni je promjena čudna ali priviknuo sam se..

Samo bez ljutnje,i vračanja na stari softwe...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
i kako obrisati post?
i kako se snaći, kad idem na "današnje teme", kasnije mi opet svijetli da te teme nisam pročitao, dok ne uđem posebno u svaku...
milim da ću počet više radit nego biti na forumu... :(

Brisanje klikom na Edit >> Obriši kod tebe ne radi? :roll:
Klik na "Brzi linkovi" pa iz padajuceg izbornika odaberi "Oznaci forume procitanima"
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
youtube

Jedno pitanje,
kako ubaciti video na forum?

Kopiraš cijeli youtube link u post, označiš ga i klikneš malu youtube ikonicu u editoru(ne u brzom editoru, moraš kliknuti na gumb Idi napredno).
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Evo imam par pitanja:
Zašto mi ne želi zapamtit lozinku,nego moram svaki put pisat kad se želim prijavit?
Isto pitanje koje je i član Mrki postavio,kako se snaći, kad idem na "današnje teme", kasnije mi opet svijetli da te teme nisam pročitao, dok ne uđem posebno u svaku...?
Neki ljudi mi pišu na mail da im ne šalje nove lozinke pa gdje bi mogao bit problem?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Evo imam par pitanja:
Zašto mi ne želi zapamtit lozinku,nego moram svaki put pisat kad se želim prijavit?
Isto pitanje koje je i član Mrki postavio,kako se snaći, kad idem na "današnje teme", kasnije mi opet svijetli da te teme nisam pročitao, dok ne uđem posebno u svaku...?
Neki ljudi mi pišu na mail da im ne šalje nove lozinke pa gdje bi mogao bit problem?

1.(lozinka) Neznam, meni uredno zapamti, evo sad sam na poslu upalio komp, otvorio browser i logiran sam. Nadam se da si označio kvačicom "Zapamti me"?
2. (novi postovi) Pa to je apsolutno logično, zašto bi označio kao pročitano nešto što nisi pročitao niti si označio kao pročitano, zato što si pogledao naslov? :) Dakle isti odgovor kao i Mrkom: Klik na "Brzi linkovi" pa iz padajuceg izbornika odaberi "Oznaci forume procitanima.
3. (ne šalje nove lozinke) problem je što ljudi ne žele ili neznaju provjeriti SPAM BOX na webmailu ili više ne koriste email adresu koju su imali pri registraciji. Evo na primjer osobno sam pokušao(sa osobnog emaila) poslati lozinku dvojici članova(zbalija i hanja) i vraća se natrag sa porukom "Delivery to the following recipient failed permanently:".
Dakle korisnici koji imaju takvih problema bi se trebali ponovo registrirati, a zatim kontaktirati nekog od vas Moderatora sa informacijom koje im je novo korisničko ime, a koje staro. Nakon toga ih je moguće "spojiti" u jedan korisnički račun(onaj stari).
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Trebali ste ljude prije upgrade obavjestiti kako počistiti kukije ,možda oni zezaju s prijevom
Isto tako mogu zezati ako ne želi zapamtiti lozinku .
Sad je kasno ali tko naiđe na slićne probleme CCleaner je dobar alat za to( besplatan je i i preveden na balkanski jezik , defalutno dolazi podešen za obićne korisnike tako da nema problema s podešavanjem, no najbolje rućno .
Ne želim nikaoga uvrijediti ali većina ljudi ovdje ne razumije te stvari ..vidite koliko problema s obićnim slikama ...
Ni mene nije htjelo prijaviti na staru lozinku , zatražio sam novu , sreća kaj još koristim taj majl .
Uglavnom budem malo cinićan (ovo je dobra prilika) imamo novi forum
29qazo8.gif
bez članova
edit.
Nadam se da ovaj dio foruma vide neregistrirani članovi možda nekome pomogne (meni se ne da odjavljivati
vnh6va.gif
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh