• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vedo

V

vedo

Guest
Pozdrav svima!

Zovem se Velid i javljam se iz Živinica kod Tuzle.Imam 16 godina,idem u srednju građevinsko-geodetsku školu.Moja porodica i ja se bavimo tovom goveda.Od poljoprivredne mehanizacije imamo sljedeće:

Traktor:
-IMT 560
Priključci:
-Prikolica,5 tona nosivosti,marke "FAK",
-Plug "LEMIND" dvobrazdni,12",
-Tanjirača,X nošena,24 diska,"LEMIND"
-Drljača,četverokrilna,"LEMIND"
-Rotaciona kosačica SIP(ustvari SIP-ova licenca,neznam tačno koja je marka)
-Trakasti prevrtač i sakupljač sijena,
-Sijačica pšenice GAMA-OLT 18

To je to što se tiče mehanizacije.Ako vas šta interesuje slobodno pitajte.

P.S Slike još nisam nabavio pa bih prije toga nekog zamolio da mi objasni kako se postavljaju na forum. :D :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pozdrav i dobrodošao!!! :D
A što se slika tiče: odeš na stranicu http://imageshack.us/ ,zatim klikneš na tipku "Upload Options / Resizing >>",staviš da ti slike budu veličine 800x600,onda klikneš na tipku "Browse",e kada stisneš tu tipku odaberš si željene slike sa računala,i onda stisneš tipku "Upload now".
E to uplodanje če ti potrajat neko vrijeme ako imaš više slika,ili ti zna nekad i zaštekat pa moraš gore navedenu proceduru napravit ponovno.
A kad ti se uplodaju slike onda moraš kopirat sve "Direct Link"-ove,i zaljepit ih tu gdje pišeš,ali to nije sve,kada ih zaljepiš vamo,moraš svaki link označit i stisnut tipku "Img" nemoj mi reč da je nema je je tu sigurno sam traži po cijelom monitoru!

A slika bi trebala izgledati ovako nekako: [jmg]http://img411.imageshack./img411/2339/p6130250.jpg[/jmg]
naravno da umjesto "jmg" u zagradama treba pisat "img",ovo sam ja tebi dao za primjer!!
Ako ti nije što jasno javi se na pp!
:D
 
V

vedo

Guest
dsc00139f.jpg

dsc00138oq.jpg

dsc00137v.jpg

nisi kopiro dobre linkove,moraš kopirat one gdje ti piše "Direct ",onda ih zaljepit vamo i stisnut tipku "Img",ovaj puta sam ja ispravio,ali sljedeči put neču...
dino
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Sijedalo je zakon naročito za traktor bez kabine.
Jel se možda da i spuštati :lol: :lol: :lol:
 
V

vedo

Guest
muhanicar kaže:
Sijedalo je zakon naročito za traktor bez kabine.
Jel se možda da i spuštati :lol: :lol: :lol:

Imali smo staro,originalno sjedalo,ali se nažalost pokvarilo :( :( pa smo nabavili "novo" sjedalo od autobusa.Ali mada to zvuči smiješno stvarno je udobno :mrgreen: :mrgreen: samo što se "malo" raskupusalo.
Nabaviću još slika čim stignem jer je trenutno na traktoru punjenje akumulatora i pripremanje za nove poslove
 
V

vedo

Guest
BAGERISTA kaže:
pozdrav :mrgreen: :mrgreen:

hehehe svejedno hvala mada sam se poodavno učlanio.Želim i tebi dobrodošlicu na forum :lol: :lol:
 
V

vedo

Guest
Poslije duuuugo vremena,evo da i ja stavim koju sliku :D Trenutno imamo 3 krave,svojevremeno smo imali 6 krava,ali smanjili smo broj,jer je to preveliki posao za nas troje.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A evo i kokošiju,koje smatram svojim "kućnim ljubimcima".Na slici je samo jedan dio njih :D



Uploaded with ImageShack.us
 
G

GROF

Guest
., ej mladiću lipi TI pozdrav i dobro nam došal!!!., sretno!.-
 
V

vedo

Guest
., ej mladiću lipi TI pozdrav i dobro nam došal!!!., sretno!.-

Hvala ti puno prijatelju,samo,ja sam prijavljen na forumu ima godina dana,samo nisam bio izvjesno vrijeme aktivan,zbog kvara računara :(
No ponovo sam tu sa vama i postaviću još slika,samo dok još malo otopli ;)
 
V

vedo

Guest
Eh evo ga,dočekao sam i 300-ti jubilarni post,razmijenio sam sa vama dosad dosta informacija(a i vi ste sa mnom),a nadam se da će ih biti još dosta.Postaviću vam još slika od naše male farmice,ali dok počne sezona(nadam se da vam neću dosaditi sa slikama :D )
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Samo ti slikaj i stavljaj ;) Fino je viditi mlade kako se zanimaju za posao i nauku. Poz
 
Na vrh