• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

L

las2

Guest
NA radiju je bila obavjest VIĐENI SVEMIRCI nalaze se u šumi, mali zeleni su i imaju izbuljene oči, bez naglih pokreta sa njima da se ne uplaše. I tako lala ore na njivi i vidi na uvratinama se nešto miče, razgrne on to da vidi štaje kad ono malo zeleno i ima izbuljene oči. Kaže on njemu "ja sam LALA sada orem, poslije cu da tanjuram, a onda cu da sejem", ovaj ništa ovaj opet ponovi "ja sam LALA sada orem, poslije cu da tanjuram, a onda cu da sejem", ovaj opet ništa. Lala opet ponovi "ja sam LALA sada orem, poslije cu da tanjuram, a onda cu da sejem". Kaže ovaj ja sam šumar sada serem a poslije cu da ti ***** majku. haha :lol: :lol:
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Mozak kao singerica...

Stari poljoprivrednik imao je veliko imanje kraj jezera.
Ispod stabala jabuka i breskvi postavio je vrtne klupe i stolove. Perfektno za piknik. Jezero je bilo uređeno i idealno za plivanje. Jedno popodne, odlučio je pogledati je li sve u redu i ima li zrelog voća, koje bi mogao pobrati. Uzeo je veliko vedro i krenuo prema jezeru. Prvo je čuo kikot ženskih glasova, a kad se približio obali video je grupu devojaka kako se gole kupaju u njegovom jezeru. Kad su ga primjetile sve su uronile u vodu do vrata. Jedna od devojaka je povikala:
"Nećete ništa vidjeti. Ne izlazimo iz vode dok ste vi tu!"
Starac odgovori:
"Nisam ja vas došao gledati kako se kupate i gole izlazite iz vode".
Pokazao im je vedro i rekao:
"Samo sam došao nahraniti krokodile!"

Pouka: I starci mogu brzo misliti…….



Udje cuger u birc kroz rotirajuca vrata na ulazu, dodje do sanka i veli:

-ja bi lepoooo prosiiil jen gemist

-konobar: stari,pijanima ne tocimo cugu

-dobro,dobro veli cuger i ode van, ali se zajebe, napravi cijeli

krug na roto vratima te ponovo dodje pred sank i kaze:

-ja bi leepo prooosil jen gemist

-konobar: ej stari nemoj me zajebavati,rekao sam ti malo prije da nist od cuge

-dobrooo, dobrooo ponovi cuger krene van i opet se zajebe na roto

vratima, dodje pred sank,zabezeknuto pogleda konobara i kaze:

-stari nebum nis pil samo bi nekaj pital

-pitaj veli konobar

-Kaj ima tu u kvartu koja birtija di ti ne delas?


Idu 4 crnca po kvartu i nose kadu... Iz haustora izleti tip sa kalašnjikovom i počne urlati:
- Smrdljivi nigeri, mamu vam *****, di ste maznuli tu kadu?
- i poubija ih svu četvoricu...
Oni padnu na pod, padne kada, a iz kade ispadne skinhead...
Digne se i zaurla na tipa:
- Idiote, zakaj si mi zbušil gume?


Čovjek na samrti kaže doktoru: - Napišite da sam umro od SIDE!
- Zašto? -
Tako mi nitko neće jebati ženu, a oni koji su je već ****** neka umru od straha !

Idu dve casne sestre mracnom ulicom, kad napadnu ih dva mladica i siluju.
1. casna: oprosti im boze neznaju sta rade!
2. casna: cuti, cuti boga ti, ovaj zna!

Razgovaraju dva spermica: Sta ce od nas biti? Decaci ili devojcice?

Odgovara drugi: Bojim se nista! U govnima smo!


Dala zena oglas u novine:trazim muskarca koji me nece tuci, ni ostaviti i koji ce biti dobar u krevetu.
Prodju mjeseci,nitko se ne javlja.
Kad jednog dana netko zvoni na vratima. Zena otvori,a kad ono covjek u kolicima bez ruku i nogu.
Kaze on: nemam ruke da te mogu tuci, nemam noge da mogu otici od tebe...
A pita ona:... ali jeste li dobri u krevetu?

A on kaze: pa sta mislite kak sam pozvonio!


Dođe lopov u banku i opljačka je i po izlasku upita jednog čovjeka: "Jesi li me vidio?"

Čovijek: "Jesam." I pljačkaš ubije čovijeka.

Upita drugog: "Jesi li me vidio?" On kaže: "Nisam ali moja žena je.


Vratio se Mujo sa safarija u Africi i hvali se Hasi: -Ubio sam 9 lavova, 5 žirafa, 5 slonova i 4 nopliza.

-Koji ti je ***** nopliz? -Ma znaš, malo, crno, kad uperiš pušku u njega kaže NO PLIZ!


Prala Fata na potoku rublje na starinski, ručni način. U tom trenutku se sa planine odvali komad kamena i pogodi Fatu u glavu i ubije je. Nešto kasnije dolazi Mujo i vidi Fatu kako mrtva leži u potoku i kaže: - E, ***** ti sreću, već mi treću veš mašinu sjeb'o kamenac.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Došla baba sa zabodenim nožem u koljenu kod doktora:
- Zašto ste to uradili? - pita je doktor.
- Htjela sam se ubiti.
- Pa kud baš u koljeno, bako?
- Pa meni su rekli da je srce dva prsta ispod sise!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Moj najdrazi muzicu,


Pre nego sto stignes sa poslovnog puta, moram da te obavestim o maloj nezgodi koju sam imala sa pikapom na ulasku u garazu.
Na srecu, nije nista strasno i ja nisam povredjena, tako da te molim da ne brines za mene.
Vracala sam se kuci iz prodavnice i pri ulasku u garazu sam slucajno, umesto kocnice stisnula gas.
Vrata od garaze su malo savijena, a pikap se zaustavio kada je udario u tvoj auto.

Meni je jako zao sto se ovo dogodilo, ali posto znam da si ti neznog srca, znam i da ces mi oprostiti.
Ti znas koliko te ja volim i koliko mi je stalo do tebe, ljubavi moja.


Evo ti saljem i sliku stete koju sam napravila.


Ne mogu docekati da te opet zagrlim.


Tvoja voljena zenica.









P.S.

Zvala je tvoja devojka.

1caa4fc8.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Obraća se vjernik Bogu.
- Dragi bože, molim Te da mi ispuniš jednu želju.
- Dobar si vjernik, ajd reci želju.
- Znaš Bože, imam veliki strah od letenja, na brodu dobijem morsku bolest, a jako bi želio vidjeti Havaje. Molim Te da izgradiš cestu do Havaja da mogu autom.
- Čuj to je jako puno mostova i tunela. Imaš li koju drugu manju želju?
- Da mi omogućiš da shvatim žene. Zašto uvijek jedno misle, drugo govore, a treće rade?
- A kakvu si ono cestu htio? S dva ili četiri traka?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Dobri, dobri, al ovaj mi je jeben...

I tako je počela svađa...

1) Predložio sam svojoj ženi u supermarketu da kupimo gajbu piva za 15 €. Rekla je da ne dolazi u obzir, i onda je bez riječi kupila kremu za lice za 65 €. Rekao sam joj da bi ljepše izgledala uz gajbu piva nego uz kremu...
I tako je počela svađa.

2) Prije neki dan sam pitao ženu gdje bi htjela ići za godišnjicu braka. Rekla je: "Negdje gdje nikad nisam bila." Predložio sam joj kuhinju.
I tako je počela svađa.

3) Dok sam gledao nogometnu utakmicu, žena je sjela kraj mene i pitala: "Šta ima na TV-u?" - "Prašine...", rekao sam joj.
I tako je počela svađa.

4) Pitao sam ženu ima li kakvih posebnih želja za rođendanski poklon. Rekla mi je "Želim nešto crveno što ide od 0 do 100 za 3 sekunde." Kupio sam joj crvenu vagu.
I tako je počela svađa.

5) Moja žena se pogledala u ogledalo i bila je nezadovoljna onim što vidi: "Osjećam se užasno; imam višak kila i tamne podočnjake. Molim te odmah mi reci nešto lijepo i pozitivno" Rekao sam joj da joj oči savršeno funkcioniraju.
I tako je počela svađa.

6) Bio sam sa ženom na godišnjici njene mature. Jedan od prisutnih stalno je praznio čašu za čašom. Pitao sam ženu da li ga poznaje. "Naravno," rekla je, "dugo smo bili zajedno, i kad smo se razišli počeo je piti i od tada nije prestao." Kažem ja: "Tko bi rekao da će toliko dugo slaviti..."
I tako je počela svađa.
 
F

feliks

Guest
veli mater ćeri,nađi nekog bogatog za udaju i gledaj da si mu ti prva.Nakon nekog vrimena Hvali se ćer ,mama našla sam bogat je ima svoju firmu a i prva sam mu.Ajde da je bogat to ti virujen ali kako znaš da si mu prva. Veli ćer još mu je najilon na k...u.
 
F

feliks

Guest
Ušao Dalmatinac u apoteku i trazi pola vijagre
- Ali, gospodine, za pun efekat neophodna je cjela tableta
- Znam, ali ja cu samo podjebavat
 
F

feliks

Guest
Sjedi cigo vojnik na klupi u kasarni i zamišljeno gleda u daljinu. Nailazi kapetan a ovaj ga ne primjećuje. Kapetan mu se obrati:
- A, ti mene ne je*eš ni dva posto, je li?
- ***** gos‘n kapetan, kako ne *****, samo vas nisam vidio.
 
F

feliks

Guest
Pita unuk narkoman babu:
Baba, jesi li mi vidjela neke tabletice negdje po sobi?
A baba sva uzrujana reče:
Pusti sine sad tabletice, jesi li ti vidio one zmajeve u kuhinji?
 
F

feliks

Guest
Koja je razlika između policajca i prostitutke?
Nema razlike, i jedno i drugo stoje na ulici i brukaju svoje obitelji
 
F

feliks

Guest
Objasnjava nacelnik stanice milicije svojim ljudima zadatak.
Naći ćemo se ispred hotela Balkan tacno u 11:48 h, a za one koji imaju digitalne satove dva pendreka, obrnuta stolica i snješko Bjelić.
 
M

MATO13

Guest
putuju mujo i fata autobusom
mujo:jebote fata pun autobus
fata:ma nije majke mi ni njih pola
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Stoje na autobusnoj stanici klinac sa mamom i policajac. Cekaju gradski autobus.

Klinac pita mamu:- Mamaaaaa. Kad ce taj autobus?

- Pa sad ce sine, ne znam zašto ga nema.

Prodje malo, opet ce klinac:

- Mamaaaa. A kad ce taj autobus?

- Pa sine, izgleda se pokvario. Sigurno cekaju da dodje majstor da ga popravi.

Opet prodje malo:

- Mamaaaa. A kad ce taj autobus?

- Pa evo, majstor je sigurno vec došao i popravlja ga.

- Mamaaaa. A kad ce taj autobus?

- Pa evo sine, sigurno su ga popravili, ali sad ga moraju prekontrolirati da vide da li je sve ostalo uredu.

- Mamaaaa. A kad ce taj autobus?

- Pa evo sine, sigurno su ga prekontrolirali, ali sada ga trebaju oprati.


A policajac na to skine ljutito kapu, baci je dolje i bijesno zaurla:

- Pa koji ga k***c sada još i peru !
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
dignu se dva kostura iz groba...i krenu se prošetati...
spaze oni motor i kaže jedan kostur:ajmo se provozati...
a drugi kaže ajmo al pričekaj me,moram po nešto otići...
i vrača se drugi kostur sa nadgrobnim spomenikom..
pita ga prvi;dobro sto ce ti to...
kaže prvi:ja ne idem nikamo bez dokumenata…
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Rad je zadovoljstvo….ali sad usred krize nije trenutak da se prepuštamo zadovoljstvima! :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh