• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
FknUBKIWQAAj_j6
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Lala se obratil doktoru kak da se riješi hiperaktivnosti.

Pita ga Doktor:
- Kak vam protekne dan?
Odgovara Lala:
- ovako, ujutro se probudim i opkoračim Sosu, bacim nešto u kljun i pravac njiva.
Radim u polju, vratim se doma, opet nešto pojedem, opkoračim Sosu pa malo prilegnem.
Kad odremam, opkoračim Sosu, ručam ko čovjek i opet na njivu.
E onda kad dojdem doma, večeram, opet opkoračim Sosu, legnem i odmah zaspim.
- Pa Lalo, kolko puta dnevno vodiš ljubav? Upita ga doktor.
- Ma kakva ljubav doktore, ja spavam do zida
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ide ciga biciklom preko granice i nosi vreču na leđima.
Upita ga carinik:
- Kaj imaš u vreči?
- Pijesak gospon carinik, odgovara cigo.
Carinik ne vjeruje, uzme nož, probuši vreču i svarno curi pijesak pa je moral pustiti cigu da ide.
Nakon nekog vremena ciga opet vozi vreču. Carinik probuši vreču i opet se uvjeri da ciga ne laže.
Međutim, kak se to stalno ponavljalo carinik uvjeren da tu nekaj ipak ima upita cigu:
- Znam da nekaj švercaš, ali ne mogu otktiti kaj je to.
Puštat ču te da stalno prelaziš samo mi reci u čemu je kvaka. Kaj muljaš?
- Pa bicikle gospon carinik, bicikle...
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,670
To ti je isto kak je nekad davno radnik u bivšem ČELIKU ukral tačke.
Stavil radnik u tačke staru bačvu od ulja i prek porte on to gura van i ne pita on portira niš nego samo onto pelja van.Viče portir kam voziš bačvu on mrtav hladan pa doma dal mi ju brigadir.
Nemože to je vlasništvo firme radnik ljut kak ris šutne baćvu i viče evo ti je onda na pa si ju nabi v guzicu i ode sa tačkama doma
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Niti su tog bokca tačke spasile niti čelik obogatile.
Danas više niti je tački niti čelika, a možda ni tog bokca
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,242
Ne bi se složil.
Ja bum potrošil do zadnje (osim onih koje budu ostale za uspomenu na vremena kad smo još živjeli u suverenoj državi, a ne zaselku eunije) ;)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,412
Ide Jure kasno navečer iz konobe di je sa društvom zalomio na bevandi,i tako pored portuna od neke zgrade mu se pripišalo, tako otkopča šlic,ali nikako da ga izvadi na šoranje, promatrajući to susjeda sa balkona povika "što je Jure nemo'š ga naći",a na to Jure odgovara "ma ne nego je pogan je nemogu ga uhvatiti"
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ne bi se složil.
Ja bum potrošil do zadnje (osim onih koje budu ostale za uspomenu na vremena kad smo još živjeli u suverenoj državi, a ne zaselku eunije) ;)
IMG_20230102_195439.jpg
Prekjučer smo im pridružili i stotku, uspjeli smo ju, nakon malo duže potrage za njom, dobiti u Plodinama 🙃.
Ovo kaj sam ti "zamračil" se more protumačiti tak kak kome paše...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,692
Ide Jure kasno navečer iz konobe di je sa društvom zalomio na bevandi,i tako pored portuna od neke zgrade mu se pripišalo, tako otkopča šlic,ali nikako da ga izvadi na šoranje, promatrajući to susjeda sa balkona povika "što je Jure nemo'š ga naći",a na to Jure odgovara "ma ne nego je pogan je nemogu ga uhvatiti"
Ma je*eš Juru! Ovak se to dela!
 

Najnoviji postovi

Na vrh