• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,241
Došao Mujo iz Francuske pa ga Fata pita?

- Jesi li naučio šta Francuskog?
- Pa jesam, odgovara Mujo.
- De mi reci, kako se zove ona mala ženska stvar?
- Pa... Moni.
- A ona malo veča?
- Monika.
- A kako bi se zvala onda moja?
- E matere mi, HARMONIKA.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,225
pa jopet (ima klečavaca i u Kini):
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,382
Za kaj povrtnjak ni zorani?
Pita suseda sudedu:
-suseda, gda bute posadili povrtnjak? Samo vaš ni posađeni. Pri hiži imate traktora i plug, a još nije ni zorano. Pa kaj se dešava? Prošlo leto je bilo isto tak.

-Je, suseda vidite vi to. Dok muž dojde s posla odmah se prime pisanja na tom forumu pak ništ ne stigne. Vam je on glavni forumaš i to vu svim temama. Posebno je zadužen za poticaje, kaj ih nebi dobil nešće komu ne pripadaju. A i z motorkami ima puno posla. Puno vam je to poruki, to si nemrete ni zamisliti. A on je zbog toga jako nervozen i spuši dve-tri škatule na den. Još mu moram kupovati i čokoladice i to poskrivečki kaj deca ne vide. I gda bi se to onda moglo napraviti, gda, gda, rečite mi?

Odgovara suseda:
-je, ak je tak suseda onda ni vama nije lefko. Jedino da se vi primete traktora i pluga.

Odgovara forumaševa žena:
-praf velite suseda, nije vam meni lefko. No morti bu drugo leto bolje........
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,382
Za kaj povrtnjak ni zorani 2?
Suseda susedi prek plota:
-joj, joj suseda znate kaj se desilo? Ovaj moj je tak vikal na mene jer je čul da sem su spočitnula čokoladice da su mi se lasi sfrknuli kak da sem bila na minivalu.
-odgovara suseda prek plota:
-je to fakat ni vredu, pak nije on mali dečec, rajši nek se primi pluga.
-ne znam kaj mu je v zadnje vreme, jako je nervozen i stalno mantra jedno te isto-odgovara suseda. Već sam pomislila da ga je stepla struja ili da ga drogiraju na tom forumu. Se ga menje i menje razmem kaj govori. Velim mu nek se ostavi pisanja, ali to ga vužge jako i stalno govori da bu tam sve propalo jer nišće ništ ne razme i si bi se samo šteli obogatiti na brzinu. Još veli da im on proba otprti joči, ali oni to neće. Pak nije valjda da ostali pišu na žmereć. To nikak ne razmem, kak to more biti? No, blizu nas ide dalekovod z jakom strujom pak si nekam premišlavam da to ima utjecaja i na njega i mene i da zato i ja to nikak ne razmem.
Prosim ga nek barem nahrani čuče, ali niti to neće. Veli da su to je domače čuče, ali ne onak domaće kak su negda bile pak nek si ih hranim sama. Kak pak ve ni čuče nisu domače?
Čokolada mu ne smeta kaj nije domača. I još k tomu mora biti vu ausvinklin jer mu takva bolje paše. Spominje i nekakve monšeri, ne znam kakva je pak to coprija, ali to pri naši hiži nebu videl.
Negda mu znam reči naj biti samo doma, moreš malo prejti do birtije kak i drugi muži, ali niti to neće.
Na to bu suseda prek plota;
-pa kaj se ne bojite da ga kakva konobarica ne prevzeme?
-Toga vam se ne bojim, vam nije on tak fleten niti za te posel. Dok se on premisli kak bu i kaj bu i mene vam puno put prejde vola. Konobaricu dopadnu oni fletni kaj obave posel i idu dalje delat grunta.
Je, ak je tak onda suseda vama ni lefko- odgovara zabrinuta suseda.
Fakat neje, ali se nadam da bu drugo leto bolše, bok suseda. Nadam se da nas nije čul jer bu pak....
 

Najnoviji postovi

Na vrh