• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

josip77

Iskusan lik
Tu od
4 Stu 2022
Poruka
305
KAKO RAZMIŠLJAJU ŽENE, A KAKO MUŠKARCI

Njen dnevnik:

U subotu uvečer mi se učinio čudnim. Našli smo se u kafiću i popili piće. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam čitavo poslijepodne bila u kupovini sa prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije ništa komentirao.- Razgovor je zapinjao, pa sam mu predložila da odemo na neko intimnije mjesto gdje bismo mogli na miru pričati. Pošli smo u jedan restoran i on se nastavio čudno ponašati. Izgledao je odsutan duhom. Pokušala sam ga oraspoložiti i počela razmišljati da li sam ja kriva što je takav ili postoji neki drugi razlog.- Pitala sam ga što mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.- Odgovor mi nije zvučao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vraćali kući, rekla sam mu da ga jako volim, ali on nije ništa odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako da objasnim njegovo ponašanje jer mi nije uzvratio da i on mene voli, niti je uopće išta rekao, pa sam postajala sve zabrinutija.- Kad smo konačno stigli kući pomislila sam da želi da me ostavi. Pokušala sam da ga navedem na razgovor, ali je on upalio televizor i počeo odsutno gledati program, kao da mi daje do znanja da je između nas gotovo.- Na kraju sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta kasnije došao je i on, i na moje iznenađenje odgovorio na moja milovanja i počeo voditi ljubav sa mnom.- No, i dalje je izgledao rastreseno. Htjela sam se suočiti sa situacijom, razgovarati s' njim što je prije moguće, ali je on zaspao. Počela sam plakati i plakala sve dok nisam zaspala. Više ne znam što bih trebala učiniti. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj život je potpuna katastrofa.

Njegov dnevnik:

Danas je igra Hajduk i izgubija. Ali san zato barem jeba.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Igorela cigi kuča pa policajac piše zapisnik.

Veli cigo policajcu, piši:
- Samsung LCD televizor
- Bosch veš mašina
- Bosch pegla
- Bosch perilica suđa
Policajac iznerviran skoči:
Ajde cigo ne laži toliko, pa nisi ni struju imao ovde
Cigo:
- Honda agregat na dizel....
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Pred par dana sam pozvao čovjeka da odveze neke stvari od nas.
Dajem mu frižider s ledenicom velim radi i ispravan je. Dajte ga nekome ako mu treba koga poznajete.
Dajem mu Gorenje škrinju, zamrzivač 300 lit, velim ispravan je i radi.
Odgovara on meni, gospon "sirotinja vam to ne želi" kupuju novo i marku.
OK bacite i amen.
Nije ni ovaj vic daleko od istine koji je @MUHA napisal.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Nakon mjesec dana hodanja po pustinji gladni do besvjesti Amerikanac, Njemac i Bosanac sjeli. Umiru od gladi.
Veli Amer. Ja ču odrezati uho i žvakat čemo .... učinjeno i sve ok.
poslije par dana veli Njemac: Maine šunken i odreže komad sa guzice.
Nakon par dana došel red na Bosanca.
Skida se on... ispal udav, a ovi obojica u glas: Kobasen, kobasen...
Veli Bosanac: nix kobasen, jogurt...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jedan proizašao iz drugog svijetskog rata:

Pita unuk baku:
- Bako, što je to seks?
- To ti je ono - veli baka - kada sam ja bila mlada, bio rat, ja radila u polju, došao nijemac, obljubio me, i dao mi novce.
- A što je to grupni seks? - pita unuk dalje.
- Ma to ti je isto kao seks, ja isto tako radila u polju, došla grupa nijemaca, obljubili me, i dali mi novce.
- Dobro - veli unuk - to sa seksom mi je sada jasno, a reci mi, što je to ljubav?
- Ah - veli baka - ljubav, to su izmislili partizani da ne moraju platiti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
AP, da more, zahtijeval bi ugradnju fiskalnih blagajni...
 
Na vrh