• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Turist na rubu Sahare unajmljuje devu. No, dobil je devca. Za čas se vrati i reklamira da devac nejde nikud kad ga uzjaše.
- Daj ga na grabu.
Prodavač ode u grabu uzme dvije cigle i lupi devca po jajcima.
Ode devac da ga ne vidiš.
- A kak bum ga sad vlovil?
- Stani na grabu.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,873
Ukradeno iz jednog članka!
"....potom napravila zaokret za gotovo 180 stupnjeva...."
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
Vidim da se nude prezervativi na akciji. Dve vrste. Sa mirisom šumskog voća i nekakvi rebrasti. Mislim si naručiti jedne, ali sam vu velkoj dilemi koje. Akcija traje još ovaj tjedan i moram hitno donesti odluku, a to mi je jako teško. Jedne bi naručil, ali ne znam koje. S druge strane si mislim, a kaj će mi? Ne trebaju mi, ali bi ih štel imeti. Vidim da su vu Makedoniji još jeftiniji pak si mislim da najdem nekog šofera kaj ide tam da mi ih kupi. Dilema je velka, ali moram se hitno odlučiti. Kupil ih bum sigurno, samo ne znam koje. Ne trebaju mi, nek stoje. Možda nekome pofarbam joči kaj bu mislil da ih koristim. Najdu se i takvi, ima ih.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
Zakaj povrtnjak ni zorani? Misterij otkriven.

Suseda, samo malo bi vam štela nekaj povedati.
A kaj to suseda mi imate za reči?
Sem se malo raspitala po selu i ovakvi su vam fakti. Nije vam on kriv kaj je tak. Kriva je babica.

Kakva vražja babica? Pita vu čudu suseda.

Pak ona babica kaj ga je porađala. To vam je bila jedna postarejša žena kaj je hodala po selu porađat decu, a štela si je i malo spiti prije posla. Tak vam je i taj put bila malo veseleša, a kak je on bil onak škliski joj je vušel z ruki i direkt na pločice. Zato je on malo čuden, a nemre si pomoći. Joj ta babica i vražji aklohol.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,629
Polazi Mujo u rat, ali se zabrinuo hoće li mu Fata biti vjerna, pa naruči da mu naprave pojas nevinosti te ga postavi Fati i ode do svog najboljeg prijatelja Hase.
– Haso druže moj, idem u rat, evo ti ključ od pojasa, ako se ne vratim za godinu dana ti joj onda otključaj pojas, jer ja se verovatno neću vratiti, a nema smisla da vječno ispašta.
I krenuo Mujo na put. Nije daleko odmakao, kad sustigne Haso i, zadihan od trčanja, jedva uspije izgovoriti:
– Mujo, Mujo stani bolan, dao si mi pogrešan ključ!
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
F0wAwqPXsAc3Q7y
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,873
Možda sam ovo već objavio, ali danas se sreo sa tim frendom pa....
- Danas sam ti sreo tvog saborskog zastupnika!
- Lee! To je najveći cigan među nama Romima!
 

Najnoviji postovi

Na vrh