• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vratio se crnogorac usred noći nenadano kući ,popeo se na kat,kada pred vratima spavaće sobe začuje glasove.Otvori vrata,i vidi,njegova žena sa nekim muškarcem u krevetu,vode ljubav.Stane on,razgorači oči,otvori usta i stoji kao ukopan neko vrijeme.Onda se sjurio niz stepenice,potrčao prema susjedovoj kući,lupa po prozoru i viče:
-Komšija,komšija,ustaj brzo.
Ustao komšija,došao na prozor pa pita:
-Šta je,šta se dogodilo?
-Ma dođi brzo,dođi vidi budale,radi tuđi posao,a nitko ga ne tjera.
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Stvaranje svijeta
Odluči Bog stvoriti svijet i prvo stvori magarca. I kaže mu:
- "Ti si magarac, cijeli život ćeš samo raditi i tegliti, nećeš imati pravo glasa i svi će te samo iskorištavati. Živjet ćeš 50 godina i nakon toga ćeš umrijeti.".
- "Ok. Al daj molim te smanji mi muku na pola. Jel' mogu ja živjeti 25 godina?"
- "Može."
I ode magarac.
Sad bog stvori psa. I kaže mu:
- "Ti si pas. Brinut ćeš se o drugima, čuvati ih i paziti. Ljudi će te hraniti, tako da gladan nećeš biti sigurno. Voljet će te, ali ćete i iskorištavati. Živjet ćeš 30 godina."
- "Pa nije baš neki život. Jel' ti to možes smanjiti na pola?"
- "Može."
I ode pas.
Stvori Bog sad majmuna i kaže mu:
- "Ti si majmun. Ni'ko se o tebi neće htjet brinuti, al neće ništa ni tražiti od tebe. Tako da će ti biti onako kako si sam napraviš. Svi će ti se smijati i smatrati te blesavim. Živjet ćeš 20 godina."
- "Ovaj dio u kojem kažeš da će mi biti kako si sam napravim i ne zvuči loše. Ali ne želim da me svi smatraju luđakom. Jel' mogu ja živjeti 10 godina i skratit si muke?"
- "Ajd nek ti bude."
I ode majmun.
Na kraju Bog odluči stvoriti čovjeka i kaže mu:
- "Ti si čovjek i bit ćeš najinteligentnije biće na Zemlji. Gospodarit ćeš sa svim ostalim bićima. Jedino nad kim nećeš imati kontrolu je tvoja žena. Živjet ćeš 30 godina."
- "Uuuuu, pa to zvuči super. Samo, zašto samo 30 godina? Jel mogu ja dobit sve one godine koje su magarac, pas i majmun odbacili?"
- "Može."
I ode i čovjek.
Prvih 30 godina je živio kako je Bog i rekao. Uživao je u životu, zabavljao se i slično. E onda se oženio i stvari su krenule po zlu. Sljedećih 25 godina je bio poput magarca, doma nije imao pravo glasa, žena ga je maltretirala, na poslu su ga iskorištavali ko jeftinu radnu snagu. Nakon toga je bio poput psa, čuvao je i pazio unučad, zvali su ga svi samo kad im treba. Na kraju svog jadnog života, bio je poput majmuna. Morao se brinuti sam o sebi, svi su ga smatrali blesavim i sprdali se na njegov račun.



Dolazi delegacija SAD-a u Zenicu da potpišu ogroman ugovor sa Mittalom. I nakon nekoliko sati pregovora potpiše Mittal ugovor sa Amerima. Na samom odlasku reče jedan od Amerikanaca direktoru Mittala:
- "Direktore, obavezno pozdravite Fadila ložača od američke vlade."
Direktor pomisli:
- Šta ja imam s tim Fadilom, hamalom nekim, ja direktor a da idem Fadila nekog tražit."
I odluči zaboraviti na to.
Prođe par sedmica, dolaze Japanci, isto velik posao, i na odlasku rekoše da japanska vlada šalje velike pozdrave Fadilu ložaču. Direktor i ovaj put odluči zanemariti Fadila.
Dva mjeseca kasnije, Rusi dolaze, sklapaju posao, i kao i Japanci i Ameri rekoše direktoru da Fadil ložač ima velike pozdrave.
Odluči direktor potražiti tog Fadila. Spusti se u proizvodnju, upita nekog radnika ko je Fadil ložač i ovaj mu začudjeno odgovori:
- "Kako ne znate Fadila ložača, tu je on odmah u slijedećoj kotlovnici."
Uđe direktor, i imao je šta vidjet. Stoji naslonjen na lopatu čovjek srednjih godina, nizak, proćelav i garav od dima. Upita ga direktor:
- "Kako to da tebe cijeli svijet zna, a ja te ne znam, još radiš kod mene."
Odgovori mu Fadil ložač:
- "Ne znam, direktore."
- "Mogu se kladit, Fadile, da te jedan čovjek na svijetu ne zna," reče direktor i obavijesti ga da se spremi, opere i da ga sačeka ispred fabrike.
I sjedoše oni u avion, i pravac Vatikan, kad tamo papa drzi misu. Ugleda papa Fadila ložača i javno ga pozva da mu se pridruži.
Nakon nekoliko trenutaka onesvijesti se direktor. Priđe mu par ljudi i upitaše ga šta je bilo. Okrenu se direktor i s nevjericom reče:
- "Priđe mi neki čovjek i reče mi ko je onaj čovjek što stoji s Fadilom."



Fatina osveta za Mujinu prevaru
Sjedi Fata na kavi s prijateljicom Habibom, sva ljuta i usplahirena. Nervozno puši jednu za drugom, naruči drugu kavu i otvori dušo: - Slušaj, Habiba, skontala sam da me Mujo vara!! Habiba zabrinuto upita: - Ma ajde! Đubre jedno!! Fata se zlobno nasmije i reče: - Al' sam se osvetila i njemu i njoj ... probušila sam mu sve kondome prošli tjedan Habiba problijedi: - Đubre jedno ....






Ljubav
Draga, moram ti reći strašnu istinu. Firma je bankrotirala, otac me izbacio iz nasljedstva, slupao sam auto. Hoćeš li me i dalje voljeti?
-Naravno, ali ceš mi jako nedostajati!



Trudovi
Uhvatili Fatu trudovi. Kako je bilo prekasno da je voze u bolnicu, zovu doktora da dođe kući. Stiže doktor sav zadihan i pita:
Gde je Fata?
Evo je u sobi - sav uzbuđen će Mujo.
Doktor uđe u sobu i zatvori vrata. Nakon pet minuta ih otvori i poviče Muji.
Imate li kakav nož?
Mujo sav pretrnu, al' šta će, ode po nož i da ga doktoru. Nakon pet minuta opet se otvaraju vrata.
Imate li možda kakvu polugu? - upita uznemireno doktor.
Muji se popne želudac u grlo, ali otrči i donese doktoru polugu. Za koji minut se ponovo pojavi doktor na vratima.
A da nemate možda sjekiru?
Jao, čoveče, govori šta mi je sa Fatom! - poviče Mujo uzrujano.
Ma bolan Mujo, Fata je dobro, samo ne mogu otvoriti torbu!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Suša je božjom voljom. Treba tražiti naknadu štete od crkve.:supz::madmana:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Priča Lala svojima:
- Išao ja pustinjom i nigdje nikoga, nigdje ničega, sam pijesak, kada odjednom lav, a ja, šta ću gdje ću, pa na drvo...
- Pa zar nisi rekao da nema nigdje ničega?
- Nema tu ima nema kad naiđe lav...
---------
Učiteljica pita:
- Djeco, kada biste na ulici našli mozak i pare, šta biste uzeli?
Perica odgovori:
- Ja bih uzeo pare.
Učiteljica se nadoveže:
- A ja bih uzela mozak.
Perica zaključi:
- Pa dobro, svako bira ono što mu fali!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Priča Lala svojima:
- Išao ja pustinjom i nigdje nikoga, nigdje ničega, sam pijesak, kada odjednom lav, a ja, šta ću gdje ću, pa na drvo...
- Pa zar nisi rekao da nema nigdje ničega?
- Nema tu ima nema kad naiđe lav...
---------
Učiteljica pita:
- Djeco, kada biste na ulici našli mozak i pare, šta biste uzeli?
Perica odgovori:
- Ja bih uzeo pare.
Učiteljica se nadoveže:
- A ja bih uzela mozak.
Perica zaključi:
- Pa dobro, svako bira ono što mu fali!

:lol::lol::lol:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Pranje auta
Kako Crnogorci peru auto?
- Jedan drži spužvu, a drugi vozi naprijed-nazad.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Imao seljak krmaču spremnu za parenje. Pošto nije imao krmka, dogovori se sa drugim seljakom, koji je stanovao na vrhu brda, da dovede svoju krmaču. Stavio je seljak krmaču u kolica i gurao, gurao sat vremena do vrha brda. Kada su obavili parenje, vlasnik krmka kaže :"Ako krmaća sutra bude pila vodu, primilo se, a ako bude pasla travu, dođi opet."Sutradan seljak pogleda kroz prozor i vidi da krmaća pase travu. Stavi je opet u kolica i opet gura, gura, jedva stigne, pusti je da se pari, i opet isto pravilo:
"Ako pije vodu primilo se, ako pase travu treba opet doći."
Treći dan sve isto. Četvrti dan kaže seljak ženi: "Vidi bogati ženo je li krmača pije vodu ili pase travu"?
Žena odgovara: "A bogami, tvoja krmača sjedi u kolicima i čeka."
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
dođe Lala na stežu na talijansku granicu,a domaći psuju talijane, Lala šuti pa mu kažu ajd Lala psuj i ti.Nakon dosta nagovaranja pristane pa vikne iz sveg glasa Talijani ***** vam mamu Mađarsku
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Dijetalni vic
Fata se hvalila prijateljicama kako je smrsala 5kg.
- Kako? , pitaju je.
- Mrkva, luk, krompiri, blitva...
- Kuhala ili przila?, zapitaju.
- Kopala!!! :)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ovako pita pop lalu

Pop: Znate gospon lala vi jako puno psujete

Lala: A znate mene u životu sve ***e

Pop: Pa znate mogli bi iti u lov gospon lala

Lala se složi

Odu oni u šumu Lala vidi zeca nanišani opali promaši i kaže: tu *****ti i pušku i nišan i ***a oca svemogućega svetog petra

Pop kaže: nemojte gospon lala tako bog sve vidi i čuje

a Lala na to: ha znate kad mene sve u životu ****

Ništa odu oni dublje u šumu Lala vidi srnu nanišani,opali i promaši

Lala kaže znate već šta...

Padne kiša odu oni pod neko drvo

Grom opali i pogodi popa pa čuješ kako gore grmi :weedman:

Bog: Tu ****** i popa i grom i **** oca smemogućega,svetoga petra :mrgreen::partyman:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Mujo i seksi reinkarnacija
Zainteresirali se Fata i Mujo za reinkarnaciju i spiritualizam. Dogovore se da se onaj koji prvi od njih umre javi drugome za 30 dana. Ubrzo, Mujo poginuo u prometnoj nesreći. Fata, prema obećanju, tridesetog dana pokuša ostvariti kontakt s Mujom na drugom svijetu. Zaziva Fata Muju tijekom seanse - Mujooooo, Mujoooo.... Fata je tu. Čuješ li me? Oooo, kako mi nedostaješ!! Kako li je sad tamo gdje si ti? Mujooooo.... Javi se konačno Mujo: - Prekrasno je, plavo nebo, podšišana trava, zelene livade na kojima je uvijek sunčano.. Fata će plačući: - I što radiš većinu vremena tamo?
Mujo odgovara: - Znaš, Fato, ustajemo prije nego izađe sunce, i nakon obilnog doručka, ne radimo ništa drugo nego se seksamo. Nakon ručka imamo dvosatni odmor pa se opet seksamo do šest sati. Zatim večeramo, i ako imamo snage, nastavimo se seksati sve do noći. Uglavnom to ovisi o spremnosti partnerica. Oko deset sati zaspimo i tako svaki dan... Fata sva šokirana upita: - Pa smije li se to tako u raju? A Mujo će na to: - U raju? Pa Fato, ja nisam u raju! Fata zakuka: - Pa gdje si onda, Mujo moj? A Mujo će: - Ma ja sam ti sad zec na Bjelašnici!
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Sreli se Haso i Mujo nakon dugo godina i pita Haso Muju:
• Kako su ti sinovi, šta rade?
• Mašala, prvi mi sin modni dizajner, drugi frizer, treći maneken.
• A četvrti?
• A četvrti je isto peder.
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Ide policajac parkom i ugleda baku na stablu i upita ju :
"Kaj je baka ? red bull ha?"a baka odgovara :
"Pitbul sinko,pitbul !!!
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
Išli medo, zeko i vuk na piknik...kad oni dođu do mjesta gdje če biti sjeti se medo da je zaboravio meso, i kaze medo idem ja po meso ali da mi nitko nije slučajno dirnuo pive jer inače če naj...t,,,i medo otiđe a zeko i vuk popili sve pive...i vuk kaže sta čemo sad medo če nas objesit, a zeko kaže nista se ti ne brini, kad te medo pita gdje su pive ti samo reci pfff....i dođe medo vidi nema piva sav bjesan pita vuka gdje su pive, a vuk veli pfff...aa zeko će nato...šta pfff gdje su pivee???.....:D
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
nije vic nego istinit dogadaj na benzinskoj pumpi u senkovcu(kraj cakovca)
bila ciganka i idu neki decki i veli im ona decki ocete vidjeti gdje su me rezali ovi vele hocemo je pa dajte mi sto kuna pa vam pokazem i dali oni sto kuna ciganki a ona im s prstom kaze vidis onaj prozor na trecem katu bolnice decki veli vidimo e vidite tam su me rezali :)
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Zečja obitelj
Vratila se mama zečica kući iz dućana i zatekla sina zeca upišanog a oca zeca posranog, pa pita:
- "Dobro, pa što je s vama dvojicom?"
A sin zec će:
- "Ja sam se upišao od smijeha kad je medo obrisao dupe s tatom..."
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ovo vrijedi pogledat :D smijeh do suza
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=CrDMxEmzTww&feature=player_detailpage[/YT]
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:partyman:
ooooooda to su bili dani,,,, ima da se upišaš od smjeha,,,,, baš si pogodio,,, svaka ti čast :drinkers:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Tino

kursadzije su zakon smijeh do suza :supz:
---------------------------------------------------

Zašto uvek idu po dva policajca?
Jedan zna latinicu a drugi ćirilicu.
A zašto idu po tri policajca?
Prvi zna i latinicu i ćirilicu, a ova dvojica čuvaju genija!


-----------------------------------------------------

Koja je razlika između komarca i muškarca? - Komarac živcira samo preko leta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh