• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
i treba nadodati za politikose da nikad nemaju istetovirana imena stranaka jer ih stalno mijenjaju, nego zato oni stariji imaju tetovaže dojč maraka, a ovi mlađi preferiraju tetovaže eura i po tome se prepoznaju pa se međusobno obračunavaju samo preko medija i time zabavljaju stoku sitnog zuba. Iako skrivaju svoje tetovaže u javnosti, lako ih je prepoznati po tome što svi imaju 150 kg žive vage.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
oglas u rubrici usamljena srca....

Zovem se Zorka, imam 22 godine i živim u Ličkom Kurjaku. Ođe u nas nema muška ni za ljek, a kamoli za rađu i žemske potrebe. Usamljena sam i ovim putem bi ćela da mi se javi muškarac koji bi ćeo da živi na mome ličnom imanju od 8 jutara šume, pašnjaka i oranica.
Posjedujem kuću, staju, ambar, svinjac i čeku za međede. Imadem jošte stado ovaca i krava, motokultivator i volovsku zapregu.
Vrijedna sam i radna, vuka bi udavila i konju rep isčupala, umijem i po kući i oko kuće, kopam njivu motikom i još bolje orem na plug. Hobi mi je pletenje bječava, prsluka i nakurnjaka.
U obzir dolaze samo ozbiljne ponude, poželjno je da dasa ima preko 100kg, brčine, drobinu i da je prčevit ko jarac, neću neke šonjavce i metiljavce koji jauču kad ih vruće žemsko stegne bedrima. Pazite me se vi koji bi ćerali šegu samnom, umijem ja i sa kuburom, nožem i sjekirom."
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Impotencija

Kaj je to impotencija?
To je situacija kad se mozak k...či, a k...c mudruje :(giggle):
 
E

el pibe

Guest
Evo jedan stariji koji datira negdi oko 1300.pr.Kr.
Egipatski pravopis i pravilno korištenje hijeroglifa:icon_mrgreen:

Klešu mlade egipćanke diktat i kaže njima učiteljica:"Klešite:naš faraon je prepotentan"
Javi se mala Nefertiti i pita:
-"Učiteljice s koliko ku**ca se kleše prepotentan,dva ili tri?":icon_pray:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Bio cigo u zatvoru i nakon dužeg vremena se čuje s ocem
-šta ima novoga kod kuće?
-ima svašta a najnovije da ti žena rodila....
-iiiii šta sam dobio....?
-pa eto sine, dobio si brata.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Nije vic al eto!!
Vjerovatno ste čuli onu aferu s bečarcem zbog kojeg je autor dobio sudsku prijavu a bečarac je namjenjen policajki i glasi ovako;

-Ej ti mala u plavoj bluzi,dođi bliže pa mi se naguzi!!
Sudsku prijavu je podnijela udruga b.a.b.e,a nastavak bečarca sljedi ovako;

-Ej mala ***** li te ludu bečarac si prijavila sudu,u tome te podržale babe a njih neču ni da daju đabe!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Šetajuči po Bosni Huso i Haso vidjeli gov*o na cesti , kako je u Huse bilo 100KM-a padne mu dobra ideja i kaže Hasi da mu dade pare ako pojede gov*o . Haso pojede gov*o i dobi pare no malo dalje opet gov*o sad Haso predloži Husi da on pojede gov*o za 100 Maraka Huso pojede gov*o i dobi novac .Šetajući dalje Huso zaključi ma jebo ti tu matematiku obadva smo kusali gov*o a opet imamo isto para .
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Pitaju Cigu:
-Jesi li čuo da se u nedjelju ujutro u 3h mora vratiti sat?
Cigo :
-'Bem ti kamere i ko ih izmisli . Dobro ,vratiću sat tamo odakle sam ga i ukr'o !
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Razgovaraju drpić i nives
- Draga, zezaju me kolege da me varaš, reci da nije istina!
Ona:
- Dragi, samo triput i to sve radi tebe.
On:
- Molim?
Ona:
- Sjećaš li se kad te trener nije htio uzeti u Dinamo, ha? A vidiš da te ipak uzeo.
On:
- Dobro, zbog mene, a drugi put?
Ona:
- Sjećaš li se kad si došao u Dinamo, a nitko ti od suigrača nije htio dodati loptu?
A jesu li ti poslije svi dodavali, ha?
On:
- I to je za mene, a treći?
Ona:
- Sjećaš li se, već si igrao u Dinamu i dodavali su ti lopte, a cijela ti je
publika zviždala? A zvižde li sad?
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Sretne kum kumu, vidi joj zavijen palac pa je upita:
- Šta ti je kumo s palcem?
- Otekao mi.
- Što ga ne staviš na toplo, pa će proći otok.
- Gdje na toplo?
- Pa u tvoju, znaš već šta...napravi kuma tako i izliječi palac.
Kroz nekoliko dana ponovo se oni sretnu.
- Kako si kume?
- Nikako, kumo. Otekla mi ona stvar.
- A što ga ne staviš na toplo?
- Nemam gdje, kumo.
- Pa, evo, stavi ga u moju...
Zabi joj ga kum a kuma će:
- Eh, moj kume, mi se liječimo, a da nas neko slučajno vidi,
rek'o bi da se jeb.mo
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
I nije vic, odnosi se na moped Tomos APN 4.

Što znači APN 4?
Automatsko paljenje nogom četvrti puta.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Svjetski kongres genetičara. Svi izlažu rezultate u križanju životinja. Prvi svoje dostignuće izlaže Englez:
- Mi smo križali kravu i pčelu.
Kakva je korist od toga? - pitaju ga ostali.
- Pa, sada kad pomuzemo kravu, dobijemo i med i mlijeko.
Zatim izlaže Francuz:
- Mi smo križali svinju i stonogu. Sad zakolješ jednu svinju i dobiješ dvjesto šunki.
Buran aplauz. Zatim izlazi Bosanac:
- Mi se u Bosni bavimo križanjem insekata!
- Pa, što ste križali? - pitaju ga ostali.
- Križali smo krijesnicu i picajzlu! - kaže Bosanac.
- Pa, kakva je korist od toga?
- Ne trebamo više rasvjetu, Sarajevo svijetli k'o Las Vegas!!!!
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
evo jedan friški:

Dođe ginekologu nevina žena u trećem braku.
Ginekolog ju upita - Kako je to moguće?
a ona kaže
- Prvi muž je bio Francuz, samo je lizao.
Drugi je bio Bosanac, odrađivao je svagdje, samo ne kod kuće.
A ginekolog pita - A što je s trećim?
Žena odgovori
- Treći je SDP-ovac. Već se četiri godine čudi što ova dvojica nisu ništa napravila.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,328
Opljačkala dva Crnogorca banku,
Pošto su uspješno pobjegli, u stanu bace torbu sa novcima na sto,.
Viče jedan, a čoče kad ćemo ovo da izbrojimo?
Drugi kaže, daj upali TV, sad će vijesti, da nebrojimo!
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Dosao Mujo kod doktora i kaze mu: - Doktore, ja mom sinu ne mogu nikako da dokazem da je rakija stetna, pa ako biste mogli nekako da pomognete... Doktor kaze da Muji da nema problema i da dovede sina. Tako i bude, uzme doktor jednu casu rakije i jednu casu u kojoj je bila voda... Ubaci po jednu glistu u sveku casu... Ova u vodi se migolji, a ova druga u rakiji je istog momenta uginula... I pita doktor malog Mujicu: - Sto si zakljucio iz ovoga? A Mujica ce na to: -Ko pije rakiju, nema gliste!!!:(rofl):
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Novi ministar daje svoj prvi interviju.
-Prethodna vlada nas je dovela na ivicu provalije. Obecavam da cemo uciniti veliki korak napred.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Prodaje Sanader traktor, dolazi kupac, gleda traktor i pita zašto ga prodaje? Veli Sanader: Ne treba mi više, prodao sam zemlju.
 

Mio30

Novi član
Tu od
19 Ožu 2015
Poruka
13
Ovo zapravo i nije vic, ovo je stvarno bilo, tj ovo su prave izjave. Ko prati Farmu zna ko je Stanija, ko ne zna, evo link (nisam ni ja znao ko je ona dok nisam guglao :) ).

- Stanija : cika Ekreme ja vas gledam kao oca..
- Ekrem : jeb'o te otac.:icon_fU:

:(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

Najnoviji postovi

Na vrh