• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Ovo nije vic, već crni humor.

Slave i slobodnu prodaju zemlje strancima, samo to nisu spomenuli...

Nisam bil obožavatelj Juge, ali tamo smo činili cca 20%, a sad manje od 2%...i kaj da onda slavimo? Još veće porobljavanje?
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Ovo nije vic, već crni humor.

Slave i slobodnu prodaju zemlje strancima, samo to nisu spomenuli...

Nisam bil obožavatelj Juge, ali tamo smo činili cca 20%, a sad manje od 2%...i kaj da onda slavimo? Još veće porobljavanje?
Pogledajte što radi zemljišna mafija u Slavoniji.. kao kad vukovi raskomadaju ovcu.. na to mi liči jadna Slavonija..
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
738
Pogledajte što radi zemljišna mafija u Slavoniji.. kao kad vukovi raskomadaju ovcu.. na to mi liči jadna Slavonija..
Kod mene u selu pokušavaju oteti dobar komad zemlje i još veći šume od koje se cijelo selo može grijati 100 godina radi kakti spašavanja od poplave, ali ne predajemo se tako lako...
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Kod mene u selu pokušavaju oteti dobar komad zemlje i još veći šume od koje se cijelo selo može grijati 100 godina radi kakti spašavanja od poplave, ali ne predajemo se tako lako...
Kod nas već ruše i ne staju.. Erozija je neviđena ( poslije svake jače kiše kamioni i kamioni plodne zemlje se ispiraju, ostaje samo skelet(na zemlja) i ogoljena brda - samo križ da stavimo tamo gdje su bile šume, zemljište je devastirano.. izvori vode nestaju ( nema šume - nema vode)..
Kad bih nešto rekao vjerojatno bih bio strani plaćenik iliti domaći izdajnik a oni domoljubi ( pohlepa nema granica, bogati su sa novcem a duše nemaju ni za pod nokat..).
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
to bilo u agroklubu?...
identičnu stvar rade kod mene, 140 hektara aluvijalnog zemljišta uz Kupu i Dobru će uzeti i time raditi nasipe...tri sela ostaju bez najkvalitetnije zemlje, i ja među njima bez 35000 kvadrata...totalno ludilo
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Kruha i igara...
Netko tko je (možda čak i) "nepismen" zarađuje tolike novce...kakvu to poruku šalje svima? Kak to objasniti jednom liječniku, inženjeru ili običnom malom čovjeku, radniku ili seljaku?
Plen Ki Mun s ekipom potroši 2 mil kn na doček, a Banovina i ZG i dalje imaju ruševine...

Znam da me mnogi budu "raspeli" radi takvog stava, ali malo razmislite kakvu poruku šaljemo djeci... umjesto da uče, radije igraju FIFA-u na PS-u...

...neeee, igara bez kruha :(
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Nije mi se uopće dalo čitati...ali shvatil sam. ;)
Nije ni čudo kad su novinari učili matemetiku gledajući nogomet 🤣
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Došao muž kući i žena ga grdi i viče na njega:
- Idiote, budalo, kuda se vucaraš, misliš da nisam saznala, vidjela te susjeda da si otišao k prostitutki, kako te nije sram, srami se imbecilu smrdljivi, mrš da te ne gledam......
- Da, otišao sam - veli joj on ljutito - otišao sam jer se ti ne želiš seksati.
- A što mi nisi rekao da ćeš mi platiti, konju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh