• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,256
Kaže učiteljica ajde Pero reci jednu kratku pjesmicu sa rimom,a Pero na to reče:
"Gle našeg Jure,
more mu do kure."
Učiteljica povikala sram te bilo sutra neka tata dođe u školu.
Sutradan učiteljica reče ajde Pero sad pred ocem reci što si jučer recitirao,a on će
"Gle našeg Jure,
more mu do koljena. "
Učiteljica ga opet u čudu upita pa gdje je tu rima,a Pero će opet:
"Kad dòđe plima,
dogodit će se rima."
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,297
Ja poznam jednu,,, koja svakih par dana ima neki kvar u kući,,,
I dolaze joj različiti majstori,,:cool:
P.S. da se razumijemo ja nisam ni zašto majstor,,:unsure:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,297
Ma nema veze, probaj se i ti ušaltati pa možda naučiš nešto novo. Ona je sigurno sakupila puno znanja koje može podijeliti.
To ti jelda iz iskustva,,, a ja šta sam učio ,učio sam,,,
@nimrennermin ti si najopasniji, rekli bi mi dalmatinci ti si majstor od k...a.
Nažalost nisam Dalmatinac,,, i onda bi mogo biti majstor od k...a,,,(konca):ppozdrav:
Nisi majstor,al moreš pogledati :hahah:
Kako bi je mogo pogledat kad je ružna ko lopov, :hahah:
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
489
Bane je u stvari oprezno vozio u rikverc pazeći da ne zaslijepi kakvog zeca ili srnu sav premazan dezinfekcijskim sredstvom pritiv korone kad ga je pokupio ovaj pijani manijak za kojeg još treba vidjeti jel uopće bio živ u trenutku sudara.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,183
Bane nije ni trgao jaglace za žalčevu. Bilo mu ih žao. Ni u lovu nije pucao na divljač. Sve mu se to namješta jer je uspješan i pametan. Namjestili su mu i pijanog vozača kombija da se zaleti u njega kako bi ga ocrnili. Sreća kaj mu se konačno vraća pamćenje pa se bude sve razsvjetlilo, a krivci kažnjeni i privedeni pravdi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh