• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,319
U Afriku u neku misiju došao novi mladi misionar iz Austrije, i tako neki pastir iz plemena primjeti da putem pored kojeg čuva ovce,svake godine prolazi sve više bijele djece,i nakon 5-6 godina promatranja, ode on kod misionara i ukaza mu na to i upita ga "zar ti misliš ako nitko drugi ne primjećuje, i ne kuži,da meni nije jasno zašto se rađaju bijela djeca",a na to će mu misionar "nemoj ni ti misliti da ja neznam otkud u tvojem stadu svake godine ima 6-7 crnih janjaca a ovce i ovnovi su bijeli". Tad mu pastir ponudi da se dogovore i veli mu "uredu ja ću šutjeti za djecu,a ti šuti za janjce".
 

Najnoviji postovi

Na vrh